Dom Poznań
Starołęka, Poznań, wielkopolskie
- 929 000 zł
- 129,74 m²
- 7 160,47 zł/m²
Dorota Wrona
Skontaktuj się
Dom Poznań
Starołęka, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Dom Poznań
Zaktualizowane: 5 maja 2026
929 000 zł 129,74 m² 7 160,47 zł/m²
dom wolnostojący
4
1 158 m²
garaż w bryle budynku
1981
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
1 158 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1981Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 929 000 zł (7 160,47 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 129,74 m² (117,64 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1981
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
- instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione
- Działka: 1 158 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic, z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Bonus Nieruchomości Oddział Szczecin, Warszawa, Poznań, Olsztyn, Gdańsk, Wrocław, Rzeszów, Lublin, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: BON49465
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Starołęka, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
> Więcej zdjęć jest dostępnych u agenta prowadzącego sprzedaż. <
> Zadzwoń, zajrzyj na stronę www biura nieruchomości. <
Na sprzedaż zadbana nieruchomość w dzielnicy Starołęka Minikowo Marlewo.