Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/firlika-residence.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i45842.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/firlika-residence.html
https://poznan.nieruchomosci-online.pl/firlika-residence.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i45842.html

Udostępnij

Zdjęcie

Firlika Residence

Poznań, Podolany, Franciszka Firlika 13/15

Biuro Sprzedaży

Skontaktuj się

Firlika Residence

Poznań, Podolany, Franciszka Firlika 13/15

Poznań, Podolany, Franciszka Firlika 13/15

Firlika Residence

Termin realizacji
październik 2027
Ceny
od 9 900 zł/m²
Metraże
od 41 do 64 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

październik 2027

Ceny

od 9 900 zł/m²

Metraże

od 41 do 64 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

2 pokoje

od 458 976 zł

3 pokoje

od 595 084 zł

Inwestycja realizowana przez:

Neobis

Biuro Sprzedaży

Lotnictwa Polskiego 12

Poznań 60-406

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie15/18 56,71 m² 11 000 zł/m² 2/2 3 623 810 zł
Mieszkanie
623 810 zł 56,71 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
15/18

Mieszkanie15/17 41 m² 12 190 zł/m² 2/2 2 499 790 zł
Mieszkanie
499 790 zł 41 m²
12 190 zł/m² 2 pok.
15/17

Mieszkanie15/16 55,96 m² 11 000 zł/m² 2/2 3 615 560 zł
Mieszkanie
615 560 zł 55,96 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
15/16

Mieszkanie15/15 56,68 m² 11 400 zł/m² 1/2 3 646 152 zł
Mieszkanie
646 152 zł 56,68 m²
11 400 zł/m² 3 pok.
15/15

Mieszkanie15/14 40,99 m² 12 500 zł/m² 1/2 2 512 375 zł
Mieszkanie
512 375 zł 40,99 m²
12 500 zł/m² 2 pok.
15/14

Mieszkanie15/13 55,91 m² 11 400 zł/m² 1/2 3 637 374 zł
Mieszkanie
637 374 zł 55,91 m²
11 400 zł/m² 3 pok.
15/13

Mieszkanie15/12 47,13 m² 10 600 zł/m² parter/2 2 499 578 zł
Mieszkanie
499 578 zł 47,13 m²
10 600 zł/m² 2 pok.
15/12

Mieszkanie15/11 40,98 m² 11 200 zł/m² parter/2 2 458 976 zł
Mieszkanie
458 976 zł 40,98 m²
11 200 zł/m² 2 pok.
15/11

Mieszkanie15/10 56,14 m² 10 600 zł/m² parter/2 3 595 084 zł
Mieszkanie
595 084 zł 56,14 m²
10 600 zł/m² 3 pok.
15/10

Mieszkanie15/9 55,96 m² 11 000 zł/m² 2/2 3 615 560 zł
Mieszkanie
615 560 zł 55,96 m²
11 000 zł/m² 3 pok.
15/9

Inwestycja realizowana przez:

Neobis

Biuro Sprzedaży

Lotnictwa Polskiego 12

Poznań 60-406

601 361...

601 361 458

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij