Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/fuelda.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i37981.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://poznan.nieruchomosci-online.pl/fuelda.html
https://poznan.nieruchomosci-online.pl/fuelda.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i37981.html

Termin realizacji
IV kwartał 2026
Ceny
od 11 344 zł/m²
Metraże
od 35 do 88 m²
Liczba pokoi
od 2 do 3
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

IV kwartał 2026

Ceny

od 11 344 zł/m²

Metraże

od 35 do 88 m²

Liczba pokoi

od 2 do 3

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

2 pokoje

od 429 000 zł

3 pokoje

od 446 121 zł

4 pokoje

od 1 200 000 zł

Inwestycja realizowana przez:

Invest Complex

Biuro Sprzedaży

Prosta 15

Garby 62-020

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieB1/M02 46,10 m² 11 344,90 zł/m² parter/3 3 523 000 zł
Mieszkanie
523 000 zł 46,10 m²
11 344,90 zł/m² 3 pok.
B1/M02

MieszkanieC1/M01 39 m² 11 487,18 zł/m² parter/3 2 448 000 zł
Mieszkanie
448 000 zł 39 m²
11 487,18 zł/m² 2 pok.
C1/M01

MieszkanieC1/M09 45,96 m² 11 700 zł/m² 1/3 3 537 732 zł
Mieszkanie
537 732 zł 45,96 m²
11 700 zł/m² 3 pok.
C1/M09

MieszkanieC1/M03 34,67 m² 12 662,24 zł/m² parter/3 2 439 000 zł
Mieszkanie
439 000 zł 34,67 m²
12 662,24 zł/m² 2 pok.
C1/M03

MieszkanieB2/M06 39,57 m² 11 996,23 zł/m² 1/3 2 474 691 zł
Mieszkanie
474 691 zł 39,57 m²
11 996,23 zł/m² 2 pok.
B2/M06

MieszkanieB1/M01 39,57 m² 12 298,66 zł/m² parter/3 3 486 658 zł
Mieszkanie
486 658 zł 39,57 m²
12 298,66 zł/m² 3 pok.
B1/M01

MieszkanieC1/M18 45,96 m² 12 200 zł/m² 3/3 3 560 712 zł
Mieszkanie
560 712 zł 45,96 m²
12 200 zł/m² 3 pok.
C1/M18

MieszkanieB1/M11 39,89 m² 11 600 zł/m² 2/3 2 462 724 zł
Mieszkanie
462 724 zł 39,89 m²
11 600 zł/m² 2 pok.
B1/M11

MieszkanieB1/M14 45,96 m² 12 000 zł/m² 2/3 3 551 520 zł
Mieszkanie
551 520 zł 45,96 m²
12 000 zł/m² 3 pok.
B1/M14

MieszkanieB1/M18 45,96 m² 12 100 zł/m² 3/3 3 556 116 zł
Mieszkanie
556 116 zł 45,96 m²
12 100 zł/m² 3 pok.
B1/M18

Inwestycja realizowana przez:

Invest Complex

Biuro Sprzedaży

Prosta 15

Garby 62-020

661 531...

661 531 543

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij