Lokal użytkowy, ul. Poznańska
Poznańska, Poznań, wielkopolskie
- 25 000 000 zł
- 3 735 m²
- 6 693,44 zł/m²
REMAX Speedway
Skontaktuj się
Lokal użytkowy, ul. Poznańska
Poznańska, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Lokal użytkowy, ul. Poznańska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
25 000 000 zł 3 735 m² 6 693,44 zł/m²
- Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
- Cena: 25 000 000 zł (6 693,44 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: inna
- Charakterystyka lokalu: 3 735 m²
- Rozkład lokalu: piętro /1, jednopoziomowe
- Budynek: rok budowy: 2007
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-25/9148/OLS
Lokalizacja
- Adres: Poznańska, Poznań, wielkopolskie
Opis nieruchomości
REMAX Speedway
536 799...
536 799 115