Lokal handlowy

Żydowska, Stary Rynek, Poznań, wielkopolskie

  • 873 600 zł
  • 62,40 m²
  • 14 000 zł/m²

Zdjęcie

Mikołaj Mikita

Skontaktuj się

Lokal handlowy

Żydowska, Stary Rynek, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

873 600 zł

62,40 m²

14 000 zł/m²

Lokal handlowy

Zaktualizowane: 15 maja 2026

873 600 zł 62,40 m² 14 000 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

nadzwyczajne zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 873 600 zł (14 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 62,40 m², 3 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek 30 m²
  • Czynsz: 950 zł
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Audyt energetyczny: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Homespot Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 104834

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy położony przy ul. Żydowskiej w Poznaniu - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych ulic Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się na parterze historycznej zabudowy i stanowi wyjątkową propozycję dla inwestora lub operatora gastronomicznego poszukującego miejsca z charakterem, dużym potencjałem komercyjnym oraz możliwością stworzenia unikalnego konceptu w ścisłym centrum miasta. (...)

Agent

Mikołaj Mikita

792 999...

792 999 041

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości