Lokal gastronomiczny, Stary Rynek

Stary Rynek, Poznań, wielkopolskie

  • 66,23 zł/m²
  • 130 m²
  • 8 610 zł

Zdjęcie

Ewa Palacz

Skontaktuj się

Lokal gastronomiczny, Stary Rynek

Stary Rynek, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
16 marca 2026

66,23 zł/m²

130 m²

8 610 zł

Lokal gastronomiczny, Stary Rynek

Zaktualizowane: 16 marca 2026

66,23 zł/m² 130 m² 8 610 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
3

Pomieszczenia:

3

Parking:

parking strzeżony w pobliżu

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

kamienica

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 610 zł (66,23 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: inna, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 130 m², 3 pomieszczenia, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  •   przeznaczenie gastronomiczne
  • Rozkład lokalu: piętro 0/5, jednopoziomowe
  • Budynek: kamienica
  • Media: prąd, woda, gaz, siła, odprowadzanie ścieków
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, alarm, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego lokalu użytkowego przy Starym Rynku w Poznaniu idealny dla gastronomii lub innej działalności usługowej.
Lokal po generalnym remoncie, zaprojektowany przez renomowane biuro mode:lina, nagradzany w konkursach architektonicznych i opisywany w mediach branżowych.
Atuty lokalu:
Gotowy do otwarcia od zaraz pełne wyposażenie kuchni, baru i sali dla gości. (...)

Agent

Ewa Palacz

720 806...

720 806 208

61 852 52 96

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Palacz

720 806...

720 806 208

61 852 52 96

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl