Biuro

Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie

  • 60 zł/m²
  • 149,43 m²
  • 8 966 zł

Zdjęcie

Oliwia Górska

Skontaktuj się

Biuro

Stare Miasto, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

60 zł/m²

149,43 m²

8 966 zł

Biuro

Zaktualizowane: 13 maja 2026

60 zł/m² 149,43 m² 8 966 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 8 966 zł (60 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka lokalu: 149,43 m²; stan: bardzo dobry
  •   winda, wejście z ulicy, witryna
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 6/5
  • Budynek: biurowiec
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem atrakcyjna powierzchnia biurowa w prestiżowym BUDYNKU BIUROWYM w centrum miasta.

Lokal usytuowany na SZÓSTYM piętrze z szeroką panoramą na miasto. Wygodny dostęp do biura zapewniają trzy windy, co gwarantuje komfort użytkowania na co dzień. Aktualny stan nieruchomości i układ to duży open space z małym gabinetem.

W standardzie wyposażenia znajduje się wszystkie udogodnienia w klasie premium budynku A, zapewniając wysoki komfort i bezpieczeństwo. (...)

Agent

Oliwia Górska

604 174...

604 174 746

604 174 746

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

604 174...

604 174 746

604 174 746

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy