dowolna

Biura Poznań - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²9 m² 324 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.9 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Gdyńska

Zawady,Poznań

32 zł/m²386 m² 12 352 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia lokale biurowe O powierzchni do około 386 m2 w nowoczesnym budynku! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu około 368 m2 powierzchni biurowej. Budynek nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

31 zł/m²14 m² 434 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składają się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

31,43 zł/m²70 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę mieszkanie 70 m2 w pięknej dzielnicy na Jackowskiego, niski parter. Opłata za wynajem + media , prąd, woda. Mieszkanie ogrzewane i chłodzone energo -oszczędnymi klimatyzatorami. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

50 zł/m²61 m² 3 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku na poznańskim Górczynie. Modernistyczny budynek, nowoczesne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2, 36m2 plus 15 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu 70 m2.Oddzielne wejścia duży open space .Lokal znajduje się na II piętrze,korytarze oraz piętro odmalowane,odnowione. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

31 zł/m²16 m² 496 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m2.Lokal znajdujący się w biurowcu ,na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

36,76 zł/m²272 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duża przestrzeń open space o powierzchni 272 m2 położona na parterze biurowca .Ruchome ścianki dzielą przedmiotową powierzchnie na trzy sale odpowiednio 55,3 m2 ,38,3 m2 oraz 20,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

31 zł/m²35 m² 1 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 35 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenia /trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 15 m2 metraż zawiera udział w powierzchniach wspólnych Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

34 zł/m²55 m² 1 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 55 m2 /15 m2 + 24 m2+16 m2/. Lokale znajdują się w biurowcu na 4 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

20 zł/m²330 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia magazynowo-biurowe,magazyny,powierzchnie handlowe.Przedmiotowy lokal ogrzewany o powierzchni 330 m2 .Dostęp do magazynu bezpośrednio z rampy przez przez dwie duże bramy pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

33 zł/m²14 m² 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

24 zł/m²41 m² 984 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 41 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenia biurowe i korytarzyk /ok 5m2/. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Górczynek

Górczynek,Poznań

28,88 zł/m²242 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane na poznańskim Górczynie. Nieruchomość położona niedaleko pętli tramwajowej i stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

34,29 zł/m²175 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek trzykondygnacyjny położony w Poznaniu na Górczynie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w Poznaniu na Górczynie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu parter prezentowanego budynku o pow. 75 m2 przeznaczony na salę ekspozycyjną lub ekspozycję z działem sprzedaży.Budynek trzykondygnacyjny położony w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

72 zł/m²14 m² 1 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowadzisz biznes na najwyższym poziomie i zależy Ci na prestiżowej lokalizacji dla Twojej firmy? Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w budynku Libelta 27 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Space Real Estate zaprasza do najmu komfortowych powierzchni biurowych w popularnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony w zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

27,72 zł/m²285 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Interesująca oferta wynajmu powierzchni biurowej oraz garażu (magazynu) w niezależnym nowym budynku 1 piętrowym w Poznaniu na Winogradach. Rok budowy 2020, budynek podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

40 zł/m²165 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w kameralnym, komfortowym biurowcu. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania, w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

21,31 zł/m²61 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy - 3 pokoje + korytarz + łazienka Z wc. Oferuję do wynajęcia lokal biurowy 3 pokojowy, położony na I piętrze o powierzchni 61,19 m2., w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajmu lokal usługowo-biurowy położony na 1 piętrze o powierzchni 90 m2 zlokalizowany na Grunwaldzie .Lokal z otwartą przestrzenią z możliwością podziału .Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ogrody

Ogrody,Poznań

21,43 zł/m²140 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura-handel-usługi z miejscami parkingowymi dla klientów bez strefy parkowania. Oferuję do wynajmu powierzchnie w obiekcie biurowo-handlowo-usługowym na Ogrodach. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

56,25 zł/m²80 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam do wynajmu lokal użytkowy (piętro domu) o pow. 80 m2 z przeznaczeniem na biuro. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Ogrody

Ogrody,Poznań

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

19,50 zł/m²100 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy położony na III piętrze o powierzchni - 100m2, w atrakcyjnej lokalizacji na Starym Mieście. Blisko Starego Rynku. Cztery pomieszczenia biurowe, korytarz, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Wilda

Wilda,Poznań

31,75 zł/m²126 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

| polecam na wynajem atrakcyjny lokal biurowy , o wysokim standardzie wykończenia, położony w wolnostojącym biurowcu na poznańskiej Wildzie. Lokal o powierzchni 126m2 , składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

29,17 zł/m²72 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Mieszkanie jest położone w ścisłym centrum Poznania, u zbiegu al. Marcinkowskiego i ul. Podgórnej, w sąsiedztwie prestiżowych miejsc - Placu Wolności i Starego Rynku. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

25 zł/m²100 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Wynajmę duże mieszkanie/lokal użytkowy przy ul. Emilii Sczanieckiej w Poznaniu :pierwsze piętro, trzy duże niezależne pokoje (28, 25-m 20 kw) kuchnia, łazienka, duży przedpokój w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

35,71 zł/m²42 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Dwa niezależne pokoje 42 m2 +korytarz i wc z prysznicem. Okna od ulicy. Miejsce parkingowe na ok. 4 samochody, możliwość podświetlanej reklamy na fasadzie domu. Cena 1500 zł. miesięcznie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Woźna

Poznań,wielkopolskie

30 zł/m²390 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Podany koszt najmu jest orientacyjny - uzależniony od wielkości powierzchni oraz długości okresu najmu. Wszystkie dodatkowe informacje, rzuty oraz informacje na temat wolnej powierzchni, w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

365 400 zł87 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Jasne, pogodne niezwykle funkcjonalne mieszkanie o znakomitym układzie pomieszczeń położone na I piętrze w budynku z cegły z 1950r. Znakomity dwustronny rozkład, wysokie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

17,96 zł/m²84 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

PO kapitalnym remoncie- 3 pokoje biurowe + balkon + łazienka Oferuję do wynajęcia lokal biurowy 3 pokojowy, położony na III piętrze o powierzchni 83,53 m2. w atrakcyjnej lokalizacji na Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Robocza

Wilda,Poznań

29,19 zł/m²298 m² 8 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Polecam do wynajęcia lokal biurowy o pow. 298 m2 o wysokim standardzie mieszczący się w budynku biurowym przy ul. Roboczej 4 w Poznaniu (wilda), w pobliżu Rynku Wildeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

19 zł/m²100 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam bardzo ładne ustawny lokal 3- pokojowy o powierzchni około 100 m2 na Jeżycach z czytelnym adresem. Kamienica po remoncie , zadbana klatka. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

19 zł/m²200 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam bardzo ładne ustawne dwa lokale 3- pokojowe sąsiadujące ze sobą o powierzchni około 100 m2( każde z nich) na Jeżycach z czytelnym adresem. Kamienica po remoncie , zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Woźna

Poznań,wielkopolskie

30 zł/m²160 m² 4 800 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

38,89 zł/m²18 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy (18m), znajdujący się w Poznaniu przy ul.Poznańskiej w wolnostojącym budynku biurowym na parterze, w bardzo korzystnej lokalizacji w centrum miasta i komunikacji.