dowolna

Biura Poznań - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²22 m² 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 22 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²518 m² 19 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Super budynek,bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2, posadowiony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²21 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²12 m² 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²15 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu ok 15 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze ,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²28 m² 1 232 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2.Przedmiotowe biuro to dwa pokoje po 14 m2 każdy, biuro posiada również klimatyzację. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²67 m² 2 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²245 m² 13 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²27 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 27 m2 / 16 m2 +11m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

47 zł/m²104 m² 4 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 16-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²21 m² 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²13 m² 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 13 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²137 m² 6 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo magazynowy Business Park Grunwald położony jest w przemysłowej strefie dzielnicy Grunwald u zbiegu ulic Kamiennogórskiej i Jeleniogórskiej. Położenie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

49 zł/m²141 m² 6 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

52,73 zł/m²531 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek Biurowy Delta znajduje się w ścisłym centrum Poznania, naprzeciw Dworca Poznań Główny pkp. Budynek posiada 5 wind: 4 osobowe i 1 towarową oraz dwie szerokie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²137 m² 6 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-magazynowej w Business Park Grunwald Business Park Grunwald to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy położony w przemysłowej części dzielnicy Grunwald,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne biura zlokalizowane na Grunwaldzie i Górczynie o powierzchni od 11 do 700 m2 .Przedmiotowa powierzchnia to 240 m2 biura x 9 , aneks, wc x2 .Dodatkowym plusem niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

43 zł/m²14 m² 602 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu od 13 lub 18 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

89,90 zł/m²99 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się na parterze stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piątkowska

Piątkowo,Poznań

70,45 zł/m²154 m² 10 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu handlowo- usługowego( możliwość prowadzenia gastronomii)położonego na Piątkowie. Lokal położony jest na parterze inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

29 zł/m²50 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ciekawy lokal na poziomie zero z dwoma wejściami drzwi oraz duża podwójna brama /łatwość dostaw paletowych/. Lokal ogrzewany i przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

59 zł/m²100 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy na poznańskim Górczynie Budynek składać się będzie z 5 kondygnacji, gdzie najniżej zlokalizowany będzie mający ponad 700 m2 podziemny parking. Wszystkie pozostałe kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chocimska

Piątkowo,Poznań

33,68 zł/m²190 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest dom w zabudowie szeregowej, po kompleksowym remoncie , położony na kameralnym, zielonym osiedlu na Piątkowie, przy cichej i spokojnej uliczce Chocimskiej. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

553 700 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,37 m2, położony w bardzo czytelnym miejscu, na I piętrze w niskim budynku z cegły z lat 60-tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

56 zł/m²28 m² 1 568 zł

 

 

 

Wilda,Poznań

44,59 zł/m²111 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny na parterze Z parkingiem Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni całkowitej 111 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²114 m² 4 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo-magazynowy w Krzyżownikach położony jest w strategicznej części Poznania, w której znajduje się m. in. Urząd Celny. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

83,76 zł/m²117 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

**oferta Wynajmu Powierzchni Biurowej** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu wyjątkowej powierzchni biurowej zlokalizowanej przy ulicy Ogrodowej w Poznaniu. Biuro znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

43,17 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w centrum Poznania? A może właśnie teraz zaczynasz swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz pierwszego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

20 €/m²137 m² 2 740 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu powierzchnie biurowe w historycznym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych Poznania. Budynek powstał w roku 1955 jako Dom Towarowy, swoim stylem nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²21 m² 882 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 (powierzchnia użytkowa 1 200 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

50 zł/m²66 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 34-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

34 zł/m²1 751 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze. Super budynek, bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

68,26 zł/m²29 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Komfortowe biuro w prestiżowej lokalizacji ul. Piekary, centrum Poznania Zapraszam do wynajęcia funkcjonalnego lokalu biurowego o powierzchni ok. 30 m , usytuowanego w reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kramarska

Stary Rynek,Poznań

37,86 zł/m²103 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem || Gotowy lokal idealny pod biuro w Centrum || 103 m2 - > przestrzeń typy open space + 2 dodatkowe gabinety Lokal, na który warto spojrzeć! Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

33 zł/m²21 m² 693 zł

 

 

 

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²514 m² 27 756 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

37,48 zł/m²152 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca aby rozpocząć swój biznes? Zależy Ci na dobrej lokalizacji z pełnym dostępem do komunikacji? Duże, przestronne pomieszczenia do własnej aranżacji będą dodatkowym atutem? bingo!.