dowolna

Biura Poznań - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

137,50 zł/m²16 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 2 pokojowe w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia lokale biurow, składający się 2 pokoi o powierzchni około 16m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Michała

Śródka,Poznań

52 zł/m²40 m² 2 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny Lokal Biurowy do wynajęcia blisko Centrum. Poszukujesz idealnego miejsca na biuro? Oto oferta dla Ciebie! Nowoczesny lokal w nowym, modernistycznym budynku zlokalizowanym w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamdo wynajęcia lokal użytkowy położony w Poznaniu, w Centrum, przyjednej z głównych ulic Poznania. Powierzchnia lokalu 40m2. Lokal wprzyziemiu kamienicy. Bezpośrednie wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

90,91 zł/m²99 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się na parterze stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²46 m² 2 484 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

35,79 zł/m²14 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Garbary,Poznań

795 000 zł75 m² 10 614,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pakiet 2 lokali użytkowych (oddzielne księgi wieczyste) - centrum Poznania, garbary 29 - inwestycja z potencjałem! Szukasz gotowej inwestycji w centrum miasta lub miejsca na własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²185 m² 8 325 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nasze biuro nieruchomości z przyjemnością przedstawi wyjątkowe powierzchnie usługowe, magazynowe i handlowe w samym sercu Poznania - przy ul. Grochowe Łąki 5. Oferta objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 70 m2 usytuowany na parterze budynku biurowego w Poznaniu! Dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją. Budynek zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal | 260m2 | poznań | Wilda Polecam na wynajęcia lokal położony na działce o powierzchni 600m2 w Poznaniu przy ul. Umińskiego. Lokal składa się z trzech pomieszczeń niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

88 zł/m²12 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia ustawny lokal na biuro o pow. 10,56m2 ( + dodatkowy pokoik z oknem zamykany na klucz o pow. 2m2) zlokalizowany w willi miejskiej przy Alei Wielkopolskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²162 m² 8 748 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²326 m² 17 604 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

71,43 zł/m²42 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zostań pierwszym najemcą w tym budynku - świeżo oddanym do użytkowania. Na wynajem oferuję lokal usługowy zlokalizowany na parterze nowo wybudowanego budynku przy ul. Barańczaka w Poznaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

58 zł/m²395 m² 22 910 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²60 m² 3 240 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²102 m² 5 508 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²222 m² 11 988 zł

 

 

 

Wilda,Poznań

44 zł/m²163 m² 7 172 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa z pięknym widokiem znajdująca się w budynku Green Point przy ul. Pamiątkowej Na wynajem lokal składający się z otwartej przestrzeni typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Nowe Miasto,Poznań

58,18 zł/m²55 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, dogodny dojazd samochodem, brak płatnej strefy parkowania. Możliwość zaparkowania autem przed i w okolicy budynku. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²104 m² 5 616 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²164 m² 8 856 zł

 

 

 

Podolany,Poznań

58 zł/m²140 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²50 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2 / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²42 m² 1 596 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2 dwa pokoje po ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

50,56 zł/m²90 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ekskluzywny lokal bezczynszowy w samym sercu prestiżowych Starych Winograd! Do ceny najmu doliczają się jedynie opłaty licznikowe - komfort i oszczędność w jednym miejscu. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Andersa

Stare Miasto,Poznań

16,14 €/m²600 m² 9 686 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 600 m2 na 16 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

37 zł/m²80 m² 2 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Układ dwupokojowy ,3 pokoje , aneks , korytarz ,odświeżone ,ładne,dobrze naświetlone, funkcjonalny układ. Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²103 m² 4 326 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Miętowa

Plewiska,Poznań

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu komercyjnego - poznań, plewiska (ul. Miętowa/kminkowa) Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 76 m w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu, w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia