dowolna

Biura Poznań - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

552 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

552 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

36 zł/m²47 m² 1 692 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 47 m2. Lokael znajdują się w biurowcu na 4 piętrze, układ trzech pokoi o metrażu 47 m2 łacznie, .Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

32 zł/m²44 m² 1 408 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 44 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze, pomieszczenie składające się z trzech pokoi pokoje /w kwadracie/ 13 m2,12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

32,56 zł/m²43 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25 m2 i 19 m2 Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

35 zł/m²48 m² 1 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 48 m2.Lokale znajdują się w biurowcu na 2 piętrze, 2 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

20 zł/m²237 m² 4 740 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 237m2,położonego wkompleksie biurowo magazynowym na Górczynie. Czynsz najmu 20 zł netto za 1m2, opłaty eksploatacyjne 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

39 zł/m²301 m² 11 739 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej 301m2, zlokalizowanej blisko ulicy Głogowskiej. Budynek z 2010 roku z windą, biura znajdują się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

36 zł/m²96 m² 3 456 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny obiekt dysponujący różnymi metrażami /możliwość dostosowania powierzchni do oczekiwań klienta/na kancelarię,biuro, szkolenia,logistykę itp.Obiekt usytuowany jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

34 zł/m²15 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu 15 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

36 zł/m²32 m² 1 152 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 32 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

35 zł/m²189 m² 6 615 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 189m2 , położonego na I pietrze, w kompleksie biurowo magazynowymna Górczynie. Czynsz najmu 35 zł netto za 1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

20 zł/m²145 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 145 m2,położonego na II piętrze, w kompleksie biurowo magazynowym na Górczynie Czynsz najmu 20 zł netto za 1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 €/m²130 m² 1 950 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek reprezentuje modernistyczny styl architektury lat 50 tych. Łączy tradycyjne budownictwo z nowoczesnym wykończeniem i funkcjonalnością. Po kapitalnym remoncie w 2007 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

37 zł/m²21 m² 777 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

42 zł/m²170 m² 7 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w komfortowym biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

37 zł/m²35 m² 1 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 35 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²21 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie.Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

37 zł/m²21 m² 777 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

12 €/m²69 m² 828 €

 

 

 

Warszawskie,Poznań

40 zł/m²28 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 28 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowymna Osiedlu Warszawskim. Czynsz najmu 40 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

24 zł/m²21 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia połowa biura, na Ratajach. Ulica Pawia 10. Naprzeciwko Pasażu Rondo. Doskonała lokalizacja, przejście na przystanek tramwajowy rondo Starołęka. W tym samym budynku mieści się biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Warszawska

Warszawskie,Poznań

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 46 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowo magazynowymna Osiedlu Warszawskim. Czynsz najmu 40 zł netto za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Zawady,Poznań

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 40 m2 , położonego na II piętrze , w kompleksie biurowomagazynowym na Zawadach. Czynsz najmu 40 zł netto za 1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²100 m² 4 511 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny trzypokojowy lokal biurowy w wysokim standardzie z balkonem, o powierzchni 100,25 m2, usytuowany w samym centrum Poznania, nieopodal Zamku Cesarskiego. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

47 zł/m²555 m² 26 085 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w nowoczesnym obiekcie biurowym w Poznaniu lokalizacja: biurowiec położony w samym Centrum Poznania, tuż przy dworcach pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

12 €/m²136 m² 1 633 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w komfortowym biurowcu w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hlonda

Zawady,Poznań

40 zł/m²171 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowegoo powierzchni 171 m2 , położonego na parterze , w kompleksie biurowomagazynowym na Zawadach. Czynsz najmu 40 zł netto za 1m2, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²62 m² 2 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w komfortowym obiekcie wybudowanym w 2020 roku. Lokalizacja Budynek położony poza Centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

13 €/m²1 000 m² 13 000 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych o różnych wielkościach w bardzo dobrej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony w bardzo korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²190 m² 8 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w Centrum Poznania. Lokalizacja: budynek położony w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

47 zł/m²207 m² 9 729 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowej w wyjątkowym obiekcie. Lokalizacja: obiekt położony poza Centrum Poznania, w południowo - zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

12,50 €/m²450 m² 5 625 €

 

 

 

Grunwald,Poznań

12,50 €/m²36 m² 456 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni w kameralnym, nowoczesnym biurowcu położonym w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²24 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zapraszam do najmu powierzchni biurowych w zmodernizowanym biurowcu. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania, we wschodniej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Bonin

Winiary,Poznań

50 000 zł28 m² 1 786 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż znajduje się naprzeciwko przystanku tramwajowego Bonin (ul. Winiarska, ul. Bonin). Wejście do lokalu bezpośrednio z przystanku tramwajowego Bonin jest to dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

50 zł/m²275 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! space Real Estate zaprasza do najmu atrakcyjnych powierzchni biurowych w nowym, komfortowym biurowcu położonym poza Centrum Poznania. Lokalizacja Obiekt usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²600 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony w ścisłym Centrum Poznania, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych i usługowych w kamienicy biurowej w sercu Poznania. Lokalizacja: kamienica położona około 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

13 €/m²450 m² 5 850 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych o różnych wielkościach w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Poznania. Lokalizacja Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

36,84 zł/m²137 m² 5 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest najem lokalu użytkowego o powierzchni 137 m2 położonego przy ulicy Nowowiejskiego. Zadbana kamienica po rewitalizacji, na parterze której znajduje się lokal, jest doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Michała

Śródka,Poznań

40 zł/m²24 m² 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w odnowionym budynku na ul.Św.Michała/ul.Główna. Dostępne powierzchnie biurowe: - parter: 42m1, 53m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Dębiec,Poznań

2 680 000 zł1 333 m² 2 010,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek biurowy o powierzchni 1 333 m2. Jest to obiekt dwubryłowy, niższa część to parter z podpiwniczeniem, wyższa część składa się z podpiwniczenia i 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij