dowolna

Lokale użytkowe Poznań Osiedle Jeżyce

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²80 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal o łącznej powierzchni 80 m2 znajdujący się w biurowcu w niedalekiej odległości od ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Lokal składa się z 4 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

349 000 zł45 m² 7 807,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Arkei Nieruchomości poleca na sprzedaż lokal na parterze z witryną z przeznaczeniem na biuro, usługi lub handel w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Poznańskiej na Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

19 zł/m²36 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zapraszam do wynajęcia 2 przechodnich pokoi w lokalu biurowym. Lokal mieści się w budynku mieszkalno- usługowo- biurowym na Jeżycach, bezpośrednio przy ul. Dąbrowskiego. Budynek po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Poleca: lokal - 5 pokoi, czytelny adres, zadbana kamienica na jeżycach, ul. Kochanowskiego/dąbrowskiego idealne na: kancelaria prawna, biuro projektowe, cooworking, gabinety, inna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²17 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do najmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy usytuowany na 1 piętrze 3-piętrowego budynku biurowego przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma powierzchnię 17m2, n na ścianach gładź, ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

60 zł/m²45 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty najmu jest lokal handlowo-usługowy położony na poznańskich Jeżycach. Lokal składa się powierzchnia handlowej, zaplecza oraz węzła sanitarnego. Całkowita powierzchnia ok 45 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

20,22 zł/m²89 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Jeżyce rejon ul. Szamarzewskiego i Jackowskiego.Bardzo interesujący lokal, powierzchnia 87 m2, rozkład idealny na działalność handlową, duża sala sprzedaży 58 m2 doskonale doświetlona ( 4 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²26 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do najmu lokal biurowy o pow.26m2 w nowoczesnym biurowcu z windą na Ogrodach. Lokal jest usytuowany na I piętrze.Do lokalu prowadzą 2 wejścia z korytarza.Parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Czarnkowska

Jeżyce,Poznań

13,64 zł/m²220 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Wynajmę atrakcyjny lokal biurowo usługowy w Poznaniu "wynajmując przez pośrednika wynajmujesz bezpiecznie" Mam do zaoferowania na wynajem bardzo atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań, jeżyce, centrum, lokal użytkowy o pow. 39,90 m2, wolny od zaraz. Lokal położony na wysokim parterze. Pomieszczenia wysokie ponad 3m. Dwa pokoje połączone z zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

23,78 zł/m²82 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni około 82m2 w dobrym standardzie wykończenia w kamienicy na poznańskich Jeżycach, nieopodal Ronda Kaponiera. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²30 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Poleca: lokal - studio idealne na: biuro projektowe, działalność biurowo-usługowa. Lokal na wynajem, pow. 30 m2, na I piętrze zadbanej kamienicy na Jeżycach. Lokal jasny, wysokie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

24 zł/m²70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia biurowa o pow. ok 70m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

21,60 zł/m²125 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta zarezerwowana lokal - 5 pokoi, czytelny adres, zadbana kamienica na jeżycach, ul. Kochanowskiego idealne na: kancelaria prawna, biuro projektowe, cooworking, gabinety, inna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

40 zł/m²20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukacie prestiżowego miejsca na swoje biuro, gabinet lub kancelarię, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą właśnie ofertą! Reprezentatywna kamienica, sąsiedztwo kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

15,56 zł/m²90 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Poznań jeżyce/ogrody - dobry, czytelny adres. Lokal biurowy o powierzchni 90 m2, położony w przyziemiu zadbanej willi miejskiej. Lokal z osobnym niezależnym wejściem, zagłębiony 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Starołęcka

Jeżyce,Poznań

2 150 000 zł664 m² 3 237,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowa cena - nieruchomość Z potencjałem - starołęka cena do negocjacji! Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni całkowitej 664 m2. Cena sprzedaży wynosi 2,150,000 zł. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

70 zł/m²70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam nowy lokal w centrum Poznania (jeżyce) Do wynajęcia lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji o powierzchni ok. 70 m2 znajdujący się na parterze nowego budynku. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

25,86 zł/m²84 m² 2 173 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Rezerwacja oferty. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Jeżyc, główna ulica, przystanki tramwajowe i autobusowe. Lokal na parterze budynku mieszkalnego, wejście z ulicy poziom zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²10 m² 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukacie Państwo miejsca na nieduże biuro, magazyn na dokumenty lub prestiżowego adresu, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą właśnie ofertą! Reprezentatywna kamienica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal w Centrum Poznania. Lokal umiejscowiony jest w zabytkowej kamienicy na pierwszym piętrze. Lokal jest po kapitalnym remoncie. Składa się z 4 dużych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²450 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci wynagrodzenia dla pośrednika wynajmuj przez pośrednika - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa wielkości 450m2 przy ul. Dabrowskiego. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²900 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci wynagrodzenia dla pośrednika wynajmuj przez pośrednika - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa wielkości 900m2 przy ul. Dabrowskiego. Oferowana powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

38 zł/m²45 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jeżyce-ogrody-wola Wysokiej klasy pomieszczenie biurowe, zlokalizowane na pierwszym piętrze dwupoziomowego biurowca. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe o pow. 45 m2, o wysokości 3 m, stanowiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Jeśli szukacie Państwo prestiżowego miejsca na swoje biuro, gabinet lub kancelarię, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Reprezentatywna kamienica, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²26 m² 910 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

24,99 zł/m²34 m² 837 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji Polecam do najmu lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze 3-piętrowego biurowca przy ulicy Mickiewicza. Na powierzchnię 33,50 m2 składa się pokój ok. 15,50 m2 przejściowy do pokoju ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

26 zł/m²28 m² 741 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam uwadze lokal biurowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku o funkcji biurowo-usługowej przy ulicy Mickiewicza na Jeżycach. Powierzchnia 28,50 m2, 2 okna od strony zachodniej. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²20 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu atrakcyjny lokal usytuowany na 2 piętrze 3-piętrowego biurowca przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma 20 m2, okna od strony południowej. Standard lokalu: gotowy do wprowadzenia - ściany gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

25 zł/m²74 m² 1 843 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam w dobrej cenie lokal położony w kameralnym zaułku Jeżyc. Nie ma zgody na działalność gastronomiczną. Parter z samodzielnym wejściem z ulicy. Powierzchnia 73,70 m2, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

34,19 zł/m²117 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal biurowy 117 m2 - Jeżyce cena najmu: 4000 zł do negocjacji + media Kaucja: 4000 zł Lokal na wysokim parterze, dobrze utrzymanej kamienicy w centrum Jeżyc. Niedawno zakończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

22,22 zł/m²36 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²128 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na wynajem! Bardzo dobra lokalizacja! Lokal w pełni przystosowany do prowadzenia biura. Okazja! Na wynajem lokal o powierzchni 128 m2 zlokalizowany w pasażu przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

729 000 zł128 m² 5 695 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

NA sprzedaż wynajmowany lokal! stopa zwrotu 7-8%! okazja! Na sprzedaż lokal o powierzchni 128 m2 zlokalizowany w pasażu przy jednej z głównych ulic w Poznaniu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

10,94 zł/m²320 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal położony w Poznaniu na Jeżycach, blisko rynku Jeżyckiego, przy ul. Jackowskiego. Powierzchnia lokalu 320m2. Lokal na terenie przemysłowym. Osobne wejście do lokalu z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

26,53 zł/m²147 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy - 147 M2 poznań jeżyce ulica kochanowskiego - reprezentacyjna kamienica - 6 pomieszczeń, kuchnia I łazienka, dwa balkony Stylowy i wyremontowany lokal położony w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Polska

Jeżyce,Poznań

65 zł/m²147 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia powierzchnia biurowa (147,14 m2) w nowoczesnym biurowcu przy ul. Polskiej w Poznaniu. Powierzchnia typu open space z ewentualną możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Jeżyce,Poznań

23 zł/m²16 m² 360 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m2 (powierzchnia użytkowa 1 550 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Jeżyce,Poznań

24 zł/m²16 m² 376 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 16 m2 (powierzchnia użytkowa 1 000 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

23 zł/m²39 m² 878 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 39 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1990r. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

22 zł/m²30 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 30 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składają się na niego 2 pomieszczenia. Budynek wybudowany w 1970r. Stan techniczny.