dowolna

Lokale użytkowe Poznań Nowe Miasto

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

40 zł/m²57 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam ofertę powierzchni biurowej w nowoczesnym nowym biurowcu, położonym w dobrze skomunikowanym miejscu, poznań Wschód rejon ulicy Głównej i Św. Michała. Do wynajęcia 57m na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pokrzywno

Nowe Miasto,Poznań

6 999 999 zł2 246 m² 3 116,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz pewnej inwestycji? A może miejsca dla swojej firmy? To jest nieruchomość właśnie dla Ciebie. Działka zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Warszawska

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²62 m² 2 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 61,62 m na I piętrze nowego biurowca blisko ulicy Warszawskiej. Cała powierzchnia jest otwartą, dobrze doświetloną przestrzenią z dużymi oknami. Zielone otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

30 zł/m²35 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niewysoki budynek biurowy znajduje się w dzielnicy Nowe Miasto , przy jednej z głównych ulic z dobrym dojazdem samochodowym i transportem publicznym zarówno do centrum Poznania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²62 m² 2 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w komfortowym obiekcie wybudowanym w 2020 roku. Lokalizacja Budynek położony poza Centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Nowe Miasto,Poznań

45 zł/m²24 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zapraszam do najmu powierzchni biurowych w zmodernizowanym biurowcu. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania, we wschodniej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mścibora

Nowe Miasto,Poznań

39,77 zł/m²44 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

lokal handlowo usługowy , dotychczas wykorzystywany na gabinet , znajduje się w jedynym ciagu handlowym w Antoninku Nadaje się na każdą działalność handlową i usługową. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

31,50 zł/m²226 m² 7 119 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 226 m z samodzielnym wejściem z poziomu zero w piętrowym budynku biurowym w Poznaniu rejon ulicy Głównej. Biuro położone na dwóch kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

20,22 zł/m²784 m² 15 856 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala ok. 680m2, wysokość ok. 7m, zaplecze socjalne 104m2 hala wykonana w konstrukcji tradycyjnej z okładziną z blach elewacyjnych, ściany o dobrej izolacyjności i niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

65,62 zł/m²38 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam ofertę wynajmu (ale i sprzedaży) 2 pokojowego lokalu użytkowego położonego w Poznaniu na ulicy Unii Lubelskiej 12. Pomieszczenia znajdują się w nowo wybudowanym 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

360 000 zł38 m² 9 448,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam ofertę sprzedaży/ wynajmu 2 pokojowego lokalu użytkowego położonego w Poznaniu na ulicy Unii Lubelskiej 12. Pomieszczenia znajdują się w nowo wybudowanym 11 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mścibora

Nowe Miasto,Poznań

37,50 zł/m²48 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal Poznań Antoninek nadający się na handel , usługi. Lokal mieści się w jedyny ciągu handlowym w Antoninku bogatej dzielnicy willowej obok poczty , apteki , Żabki. Dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowska

Nowe Miasto,Poznań

1 500 000 zł144 m² 10 427,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Aktualnie lokal jest wynajmowany pod biuro. (umowa najmu trwa jeszcze 5 lat, stabilny, sprawdzony Najemca) Miesięczny czynsz 7.000 zł netto. Kupujesz i od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

35 zł/m²142 m² 4 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia lokal zlokalizowany na poznańskich Ratajach. Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, dogodny dojazd samochodem, brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

30 zł/m²97 m² 2 910 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia biuro zlokalizowane na poznańskich Ratajach. Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, dogodny dojazd samochodem, brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Głuszyna

Nowe Miasto,Poznań

1 650 000 zł304 m² 5 424 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Biuro Nieruchomości Winogrady ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ostrowska

Nowe Miasto,Poznań

48,66 zł/m²144 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca na swój biznes ? Zależy Ci na nowoczesnej, dobrze zaplanowanej przestrzeni ? Poznań- nowe Miasto- blisko trasy S11- to tu może być miejsce na Twoją firmę. Lokal mieści się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Głuszyna

Nowe Miasto,Poznań

80 zł/m²10 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia stanowiska fryzjerskie w dobrze prosperującym salonie fryzjerskim w Poznaniu przy ul. Głuszyna 49. Swietna lokalizacja przy głównej drodze. Przy budynku parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Poznań

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pilnie sprzedam - poznań antoninek - nowe miasto okazja! Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 61 m2. Cena sprzedaży wynosi 240,000 zł. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Poznań

147,54 zł/m²61 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2-poziomowy - poznań antoninek - nowe miasto Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 61 m2.Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym na parterze, składają się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mogileńska

Nowe Miasto,Poznań

28,85 zł/m²52 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pobiedziskiej w Poznaniu. Lokal o pow. 52,1 m2 z witryną, wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Poznań- okol. Ronda rataje. Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. ok. 100 m2 położony na parterze budynku z 2010 roku z wejściem z poziomu zero. Bez barier dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

16 000 zł14 m² 1 185,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy na sprzedaż 2 miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, która znajduje się w budynku przy ul. Milczańskiej 1. Proponowane miejsce postojowe znajduje się na poziomie -1 hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Leszka

Nowe Miasto,Poznań

299 900 zł61 m² 4 916,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2-poziomowy - poznań antoninek - nowe miasto cena do negocjacji! Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 61 m2. Cena sprzedaży wynosi 299,900 zł. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Poznań

Nowe Miasto,Poznań

40 000 zł18 m² 2 222 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal gastronomiczny mieszczący się przy ul. Św. Rocha na poznańskich Ratajach, w bardzo bliskiej odległości akademików oraz Politechniki Poznańskiej a także dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

22,50 zł/m²110 m² 2 475 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Poznań/nowe Miasto - do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 110 m2, usytuowane na parterze budynku. Powierzchnie stanową trzy pomieszczenia, w tym jedno open space do dowolnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Głuszyna

Nowe Miasto,Poznań

1 720 000 zł304 m² 5 654 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

29 zł/m²104 m² 3 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Polecam na wynajem nowoczesne, przestronne biuro w doskonałej lokalizacji przy głównych trasach komunikacyjnych Poznania ( ul. Bałtycka ) Biuro mieści się na 1 piętrze 1- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

38,01 zł/m²171 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem nowoczesne, komfortowe biuro w doskonałej lokalizacji przy głównych trasach komunikacyjnych Poznania ( ul. Bałtycka ) Biuro mieści się na 1 piętrze 1- piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

22 zł/m²104 m² 2 288 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

62,50 zł/m²40 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonujący pawilon handlowy przy ulicy Chartowo, rataje! Aktualna działalność : sklep mięsny Na wynajem parterowy pawilon handlowy ,położony w bardzo dobrym punkcie, przy bardzo ruchliwej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Starołęka

Nowe Miasto,Poznań

32,43 zł/m²37 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wolnostojący budynek magazynowo- usługowy. Lokalizacja w okolicy ronda Starołęka. Bliski dostęp do komunikacji miejskiej. Lokal nadaje się na usługi,magazyn a także na np. studio nagrań czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

56,82 zł/m²132 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do wynajmu: funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 132 mkw stanowiący połowę lokalu o powierzchni 264 mkw. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

56,82 zł/m²264 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do wynajmu: funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 264 mkw. Lokal położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Milczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

64 900 zł33 m² 1 948,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa gabinety lekarskie W świetnej lokalizacji Polecam do wynajmu za odstępne lokal użytkowy o powierzchni 33m2, zlokalizowany w pasażu handlowym na os Rusa, rataje. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bałtycka

Nowe Miasto,Poznań

30 zł/m²27 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro o pow. 27m2 (I. piętro) Cena za 1m2: 30 zł Termin dostępności: od 01.10.2018 Opis lokalizacji: park przemysłowy w północno-wschodniej części Poznania, możliwość dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krzesiny

Nowe Miasto,Poznań

3 800 000 zł2 264 m² 1 678 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Nowa cena! Na sprzedaż działka przemysłowa wraz z zabudowaniami położona przy ul. Nowotarskiej w Krzesinach nieopodal węzła autostrady A2. Ze względu na brak planu miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

30,03 zł/m²33 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa gabinety lekarskie W świetnej lokalizacji za odstępne **** oferta 0% prowizji **** Polecam do wynajmu za odstępne lokal użytkowy o powierzchni 33m2, zlokalizowany w pasażu handlowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Minikowo

Nowe Miasto,Poznań

50,51 zł/m²396 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowo (usługowo) - gastronomiczny W poznaniu ulica minikowo (starołęka). Wysoki standar. Dostępny od 20 grudnia 2018 roku. Powierzchnia terenu - 924 m2 Powierzchnia użytkowa - 396 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

55 000 zł50 m² 1 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży pawilon murowany o powierzchni 50 m2. Ogółem 3 pomieszczenia. Wykorzystywany aktualnie na działalność gastronomiczną. Okno wystawowe, rolety elektryczne. Ogrzewanie elektryczne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

468 000 zł60 m² 7,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w nowym kompleksie mieszkalnym w Poznaniu przy ul. Katowickiej po kapitalnym remoncie- gotowy do wejścia. Lokal.