dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Poznań

90 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

90 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

365 400 zł87 m² 4 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Jasne, pogodne niezwykle funkcjonalne mieszkanie o znakomitym układzie pomieszczeń położone na I piętrze w budynku z cegły z 1950r. Znakomity dwustronny rozkład, wysokie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

59,65 zł/m²57 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta! Lokal w bliskiej odległości od Starego Browaru, tuż przy dużym węźle komunikacyjnym (tramwaje, autobusy). Przed samym lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

65 zł/m²102 m² 6 630 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze nowo wybudowanego bloku mieszkalnego na budowanym osiedlu atanera na Marcelinie. Lokal w stanie deweloperskim- do wykończenia. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

35,48 zł/m²42 m² 1 490 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 42m2 na wynajem przy ulicy Grunwaldzkiej 38 b, w okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ruchliwym Rondzie Przybyszewskiego. Nowe budownictwo, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

38,89 zł/m²18 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy (18m), znajdujący się w Poznaniu przy ul.Poznańskiej w wolnostojącym budynku biurowym na parterze, w bardzo korzystnej lokalizacji w centrum miasta i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w piwnicy miejskiej willi w Poznaniu na Grunwaldzie (ul. Grunwaldzka) o powierzchni 40m2 w dobrej lokalizacji i komunikacji z centrum miasta. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Winogrady

Winogrady,Poznań

41,33 zł/m²75 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Dwa pomieszczenia biurowe na 1 piętrze zmodernizowanego budynku w Poznaniu na Winogradach. Stan do wprowadzenia. Biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

43,64 zł/m²28 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Pomieszczenie biurowe na 1 piętrze zmodernizowanego budynku w Poznaniu na Winogradach. Stan do wprowadzenia. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

25,64 zł/m²39 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta licencjonowanego pośrednika-gwarancją bezpiecznej transakcji! Lokal użytkowy przy ruchliwej ulicy! Lokal o powierzchni ok. 39 m2 na Grunwaldzie. Lokal z witryną wystawową od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

25,56 zł/m²90 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 90 m2 , znajdujący się w kamienicy z 1938 r. , wybudowanej na jednej z głównych ulic Jeżyc w Poznaniu. Lokal po remoncie generalnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Winogrady

Winogrady,Poznań

29,81 zł/m²104 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferta licenjconowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Dwa pomieszczenia biurowe na 1 piętrze zmodernizowanego budynku w Poznaniu na Winogradach. Stan do wprowadzenia. Biuro jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

39,39 zł/m²33 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Segment (33m) w pawilonie handlowym, parter położony w centrum Winograd (ul.Słowiańska) w korzystnej lokalizacji, w ciągu handlowym. Małe zaplecze socjalne (wc, ). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

26,92 zł/m²182 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Doskonała oferta! wysoki standard, 8 pokoi, 182 m2, sieć komputerowa, super lokalizacja, przy Starym Rynku,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

33,67 zł/m²49 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Doskonała oferta! wysoki standard, 2 pokoje, 49 m2, sieć komputerowa, super lokalizacja, przy Starym Rynku, kamienica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Łazarz

Łazarz,Poznań

20 zł/m²30 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na wynajem lokal położony na Łazarzu w bardzo atrakcyjnej cenie! Jedynie 600 złotych brutto. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

27,82 zł/m²124 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Doskonała oferta! wysoki standard, 5 pokoi, 124 m2, sieć komputerowa, super lokalizacja, przy Starym Rynku,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

82 zł/m²75 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony przy ulicy Głogowskiej, róg ul. Niegolewskich od strony Rynku Łazarskiego w Poznaniu. Powierzchnia 75 m2 [w tym 12 m2 zaplecza socjalnego] Miesięczny czynsz 5000 zł + vat [= 6150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

28,40 zł/m²81 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowy o powierzchni 81 m na dowolną działalność handlową lub biurową.Lokal posiada jedno pomieszczenie prostokątne oraz małą łazienkę. Stan bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

32,98 zł/m²47 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy w centrum Poznania, przy zbiegu ulic Poznańskiej i Jeżyckiej! Na wynajem! Lokal o powierzchni 47 m2 mieści się na 7 piętrze w budynku atanera z 2008r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Bałtycka

Zawady,Poznań

28,85 zł/m²104 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Bezpośrednio! Polecam do najmu nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 104 m2 , położony w atrakcyjnej lokalizacji , przy ul. Bałtyckiej w Poznaniu (dojazd 2 5 minut do centrum miasta, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

53,10 zł/m²113 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Elegancki lokal biurowy w centrum Poznania, przy ulicy Towarowej! Idealny na kancelarię, biuro rachunkowe, biuro nieruchomości, gabinety, itp. Lokal o powierzchni 113 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

centrum Poznania - lokal Handlowo-usługowy. przez ostatnie 15 lat studio mebli kuchennych. idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Warzywna

Winogrady,Poznań

28,33 zł/m²60 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Winogrady. Parter willi. Trzy niezależne pokoje, hall, toaleta. Wnętrze po remoncie. Standard biurowy. Spokojna okolica. Bardzo wygodny dojazd środkami komunikacji publicznej. Szczegóły pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

33,49 zł/m²109 m² 3 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal biurowy położony w centrum Poznania - Wilda. biurowiec położony w Śródmieściu u zbiegu ulic Górna Wilda oraz Wierzbięcic bliska lokalizacja najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

388,89 zł/m²90 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prosperujący lokal (powierzchnia ok. 90 M2 + ogródek) w centrum Poznania przy ul. Bukowskiej 82 za odstępne (w pobliżu skrzyżowania ulic Bukowskiej z Hetmańską). Lokal usytuowany przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

44,03 zł/m²95 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 100 m2. Mickiewicza 15, długoterminowo. Bezpośrednio! fv Polecam lokal użytkowy o powierzchni 95,4 m2 położony w przyziemiu eleganckiej zabytkowej kamienicy w centrum Poznania Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal vis a vis parku Wilsona , przy przystanku tramwajowym. Wejście z ulicy ,duże okno wystawowe. Sala sprzedaży dwuczłonowa , zaplecze , wc. Lokal zadbany , nie wymaga remontu , na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Matyi

Poznań,wielkopolskie

21,88 zł/m²32 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia posiadam kilka lokali biurowych również o przeznaczeniu na spokojną działalność gospodarczą. Powierzchnia ok. 30 m2 każde. Lokale znajdują się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zmartwychwstańców

Wilda,Poznań

16,43 zł/m²140 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal o przeznaczeniu biurowym lub handlowo-usługowym: segment, 3 kondygnacje, powierzchnia całkowita ok. 140m2. Atrakcyjna oferta m.in. dla biur księgowych, kancelarii prawnych, komorniczych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Górecka

Grunwald,Poznań

21,67 zł/m²60 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia dwa pokoje na piętrze budynku biurowego 18,4 i 19,5 mkw oraz pomieszczenie magazynowe w osobnym budynku 22,1 mkw, zlokalizowanym przy placu parkingowym. Pomieszczenia przeznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

27 zł/m²50 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

do wynajęcia bezpośrednio! Cena Brutto! Lokal po remoncie Blisko Stadionu miejskiego, liceum nr 11, stacji bp, mcdonalds i Lidla :) vis a vis przystanek tramwajowy i autobusowy. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dąbrowskiego

Wola,Poznań

20,90 zł/m²34 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

lokal 33,5m,bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, Rataje

Rataje,Poznań

54,55 zł/m²55 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Odstąpię lokal w pasażu handlowym przygotowany pod prowadzenie gastronomii. Lokal po remoncie- położone panele podłogowe, odmalowane ściany, zrobione zaplecze. Sprzedaż sprzętu gastronomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²48 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy Lokal użytkowy ul.Półwiejska 48 m2 I piętro 50 zł/m2 cena 2400 zł netto Lokal usytuowany jest w XIX wiecznej kamienicy na I piętrze składa się z : Pokoju 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł610 m² 1 606,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Istniejemy od 2007 roku. Sukces naszej firmy oparty jest na wyjątkowej dbałości o jakość potraw, ich wyjątkowość i tradycyjny smak. Chcesz zarobić od zaraz? To ogłoszenie jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

67,53 zł/m²385 m² 26 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość na wynajem Ul. Podgórna w Poznaniu Dwukondygnacyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 384,90 m2. Część ekspozycyjno handlowa ulokowana jest na parterze oraz na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 500 000 zł970 m² 3 608,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wysokiej klasy obiekt handlowo-usługowy oddany do użytku w 1993 roku, położony w Poznaniu przy trasie wylotowej na Świecko. W tej chwili w budynku znajduje sie: sklep, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

28,05 zł/m²82 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy przy ul. Sczanieckiej. Lokal o powierzchni 82 m2 znajduje się w wyremontowanej kamienicy na parterze, wejście bezpośrednio z ulicy, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

26,92 zł/m²78 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam! Przestronny lokal (78m2) znakomicie nadający się na kancelarię, biuro, gabinet lekarski, siedzibę firmy czy szkołę językową lub pogotowie przedszkolne. Bardzo atrakcyjna lokalizacja Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Wilda

Wilda,Poznań

18,75 zł/m²80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na stronę - posiadamy więcej ofert najmu. Lokal usługowo/handlowy, duży przestrzenny lokal, zaplecze 2 pom. + wc. Okno wystawowe. Bardzo ruchliwa ulica, wiele sklepów =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

13,33 zł/m²60 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy na stronę - posiadamy więcej ofert najmu. Lokal usługowo/handlowy, duży przestrzenny lokal, zaplecze 2 pom. + wc. Okna wystawowe. Ruchliwa ulica, wiele sklepów = klientów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij