dowolna

Lokale usługowe Poznań - Oferty najmu i sprzedaży lokali

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Stare Miasto,Poznań

919 450 zł70 m² 13 229,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy 71 m Centrum Poznania, ul. Piekary 16 | Ogrodowa 17 (wejście do pasażu od dwóch stron) Cena: 12 950 zł/m netto Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

47,05 zł/m²70 m² 3 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w centrum Poznania? A może właśnie teraz zaczynasz swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz pierwszego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiot wynajmu : lokal w ścisłym centrum miasta w kamienicy. na wysokim parterze. Idealne miejsce na działalność typu : kosmetyka, studio tatuażu, fryzjerstwo, joga. Wynajęty! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

360 000 zł49 m² 7 351,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku przy ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem, doskonały na biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Jeżyce,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne miejsce na twój gabinet! Szukasz gotowej nieruchomości, idealnej do prowadzenia działalności medyczno-lekarskiej? Z odbiorem sanepidu? Niewymagającą dodatkowych nakładów czy remontu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czesława

Główna,Poznań

32,32 zł/m²87 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Oferujemy do wynajmu gotowy lokal handlowo usługowy w samym Centrum Poznania (powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 86,63 m2). Lokal idealny wszelkiego typu działalność handlową, usługową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polska

Ogrody,Poznań

75 zł/m²42 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowo-użytkowe w nowoczesnym budynku przy ul. Polskiej 114 w Poznaniu. Metraże od 8,5m2 do 900 m2. Do dyspozycji lokale na parterze (łącznie 606m2) oraz piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

60 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji Fama Jeżyce realizowanej przez Monday Development. Lokalizacja Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

55,04 zł/m²107 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w wysokim standardzie zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu. To doskonała przestrzeń pod gabinet medyczny, kosmetyczny, klinikę beauty lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polska

Ogrody,Poznań

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Sytkowska

Jeżyce,Poznań

2 999 999 zł538 m² 5 577,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:26

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1180 m , zabudowana wolnostojącym budynkiem usługowo-mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 537,87 m . Budynek z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dolina

Wilda,Poznań

275 000 zł14 m² 20 220,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal niemieszkalny na sprzedaż Poznań, wilda, ul. Dolina 5C Powierzchnia: 13,6 m Cena: 275 000 pln (sprzedaż bez vat) Opis lokalu: na sprzedaż lokal niemieszkalny położony na parterze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Krasińskiego

Jeżyce,Poznań

65 zł/m²60 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości abak poleca do najmu lokal 60m2 w budynku wolnostojącym stanowiącym odrębną własność , budynek niemieszkalny z przeznaczeniem użytkowo-biurowym wybudowany w 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

4 384 200 zł292 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Każdy lokal będzie wykończony pod klucz z umową najmu na 15 lat i indeksacją roczną. Lokale Usługowe w Hotelu Y3: 1. U2 - 292,28m2 - parter i -1 - 15000zł netto/m2 - 4384200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiot wynajmu : lokal w ścisłym centrum miasta w kamienicy. na wysokim parterze. Idealne miejsce na działalność typu : kosmetyka, studio tatuażu, fryzjerstwo, joga. Lokal o pow. 80 mk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

55 zł/m²96 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dziadoszańska

Rataje,Poznań

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Real estate Royal Solutions Poznań, rataje, ul.Dziadoszańska Wynajmę lokal handlowo-usługowy-magazynowy. Powierzchnia: 500 m kw. Usytuowanie na parterze w obiekcie handlowo-biurowym. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Junacka

Kopernika,Poznań

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do najmu mały lokal na Grunwaldzie przy 4 jednostce os.Kopernika- ul.Junacka oferta odpowiednia na usługi idealna na kosmetyke, fryzjera, lub typowy branzowy sklepik ( 1 pomieszczenie +wc) , bowiem nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Ławica,Poznań

547 000 zł49 m² 11 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

1 599 000 zł96 m² 16 656,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w miejsce, które łączy historię Poznania z jego nowoczesnym rytmem. Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

39,17 zł/m²43 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy o powierzchni 43,4 m2, usytuowany na pierwszym piętrze budynku usługowo - mieszkalnego w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej 17, nieopodal Galerii Handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

46,06 zł/m²71 m² 3 270 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

27 zł/m²48 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

1 500 000 zł97 m² 15 487,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

! oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 96,85 m , położony na parterze w budynku z 2021 roku przy ul. Mickiewicza 17. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

55 zł/m²96 m² 5 280 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

63 zł/m²236 m² 14 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

919 450 zł71 m² 12 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

53 zł/m²23 m² 1 194 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polska

Ogrody,Poznań

65 zł/m²57 m² 3 705 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polska

Ogrody,Poznań

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

370 000 zł49 m² 7 555,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku na ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem, doskonały na biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pokrzywno

Nowe Miasto,Poznań

36,67 zł/m²120 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, licencja, ubezpieczenie tylko nieuciążliwa działalność biuro/biuro z magazynem itp. UL. Pokrzywno W poznaniu Budynek z parkingiem - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Górczyn,Poznań

39,52 zł/m²620 m² 24 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia Obiekt z przecznaczeniem biuro, showroom, magazyn lub połączenie wszystkich tych funkcji. Rewelacyjna lokalizacja przy parku Górczyńskim, przy pętli Górczyńskiej , swoboda parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

60 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Franowo,Poznań

54,50 zł/m²50 m² 2 725 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam nowoczesne moduły magazynowe o powierzchni 50m2 , wymiary 5m x 10 m wysokość 5m znajdujące się na terenie większego kompleksu z doskonałym dojazdem z autostrady A2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

398 000 zł98 m² 4 069,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą atrakcyjnego lokalu użytkowego blisko 100 m2 zlokalizowanego na Poznańskich Jeżycach przy ulicy Żurawiej. 0 % prowizji atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Poznań

Jeżyce,Poznań

427 000 zł121 m² 3 528,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy lokal użytkowy w suterenie zadbanej kamienicy w centrum Jeżyc Oferowany lokal jest połączeniem dwóch odrębnych lokali położonych w wysokiej suterenie Główny lokal jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

4 152 703 zł323 m² 12 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy W centrum poznania 0% prowizji od kupującego oraz wysoki rabat Topowa lokalizacja | Duży ruch pieszy i samochodowy | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper | Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

45,49 zł/m²71 m² 3 230 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy