dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

16,47 zł/m²85 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Słowackiego 37, blisko skrzyżowania z ul. Kraszewskiego. Lokal w przyziemiu, okna na ulicę i podwórze. Ogrzewanie elektryczne - piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

34,29 zł/m²175 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek trzykondygnacyjny położony w Poznaniu na Górczynie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Poznań,wielkopolskie

46,67 zł/m²30 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę od zaraz lokal użytkowy 30 m2 po salonie fryzjerskim, koszt najmu 1400 zł. Stan lokalu dobry. Wynajmę lokal na działalność księgową, fryzjerską, solarium, salon kosmetyczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w Poznaniu na Górczynie. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²75 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu parter prezentowanego budynku o pow. 75 m2 przeznaczony na salę ekspozycyjną lub ekspozycję z działem sprzedaży.Budynek trzykondygnacyjny położony w Poznaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

72 zł/m²14 m² 1 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowadzisz biznes na najwyższym poziomie i zależy Ci na prestiżowej lokalizacji dla Twojej firmy? Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej w budynku Libelta 27 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²160 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Space Real Estate zaprasza do najmu komfortowych powierzchni biurowych w popularnej lokalizacji. Lokalizacja: budynek położony w zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

27,72 zł/m²285 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Interesująca oferta wynajmu powierzchni biurowej oraz garażu (magazynu) w niezależnym nowym budynku 1 piętrowym w Poznaniu na Winogradach. Rok budowy 2020, budynek podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Łazarski

Łazarz,Poznań

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia gustowny lokal handlowy o pow. około 100m2 w zadbanej kamienicy nieopodal Rynku Łazarskiego. Lokal usytuowany 3 stopnie poniżej poziomu 0 składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²17 m² 510 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do najmu atrakcyjny lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze 3-piętrowego budynku biurowego przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma powierzchnię 17 m2, ekspozycję od strony północnej. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Wilda

Wilda,Poznań

79 zł/m²115 m² 9 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem prestiżowe lokale usługowe. Lokale znajdują się na parterze nowoczesnego apartamentowca usytuowanego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Wilda

Wilda,Poznań

59 zł/m²505 m² 29 788 zł

 

 

 

Piątkowo,Poznań

40 zł/m²165 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji. Space Real Estate zaprasza do najmu powierzchni biurowych w kameralnym, komfortowym biurowcu. Lokalizacja: budynek położony poza Centrum Poznania, w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Wilda

Wilda,Poznań

69 zł/m²264 m² 18 244 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²41 m² 1 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji Polecam uwadze lokal biurowy znajdujący się na 3 piętrze biurowca przy ulicy Mickiewicza. Na powierzchnię 41 m2 składają się 2 pomieszczenia: 21,5 m2 i 19 m2. Wejście do dwóch lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²37 m² 1 110 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do najmu atrakcyjny lokal biurowy usytuowany na 2 piętrze 3-piętrowego budynku biurowego przy ulicy Mickiewicza. Lokal ma powierzchnię 37 m2, 2 pomieszczenia, ekspozycję od strony wschodniej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

30 zł/m²21 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do najmu atrakcyjny lokal biurowo-usługowy usytuowany na 1 piętrze 3-piętrowego budynku o funkcji biurowo-usługowej przy ulicy Mickiewicza na Jeżycach. Lokal ma powierzchnię 21 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję Państwu lokal użytkowy o przeznaczeniu usługowo - handlowym. Lokal znajduje się we frontowej części budynku na poziomie niskiego parteru (4 stopnie poniżej poziomu chodnika). Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

30,77 zł/m²65 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, w Centrum w okolicy Kaponiery, przy ul. Roosevelta. Kamienica z 1905r w bardzo dobrym stanie po remoncie. Mieszkanie na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wrocławska

Stare Miasto,Poznań

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szukasz idealnej siedziby dla swojej firmy? Chcesz pracować w sercu miasta, przy jednej z najbardziej znanych ulic w Poznaniu? Już teraz możesz wynająć idealne miejsce na Twoje biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

35 zł/m²142 m² 4 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia lokal zlokalizowany na poznańskich Ratajach. Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, dogodny dojazd samochodem, brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

59 zł/m²44 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego lokalu usytuowanego na parterze budynku na ul. 23 lutego, w ścisłym centrum Poznania, tuż obok Uniwersytetu Artystycznego oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Górczyn

Górczyn,Poznań

42,93 zł/m²137 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klimatyczny lokal z tradycją apteczną od czasów krótko powojennych: państwowa Apteka Górczyńska, następnie Pod Niedźwiedziem i Centrum Leków. Lokal z witryną naprzeciwko ruchliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

72 zł/m²96 m² 6 942 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

72 zł/m²114 m² 8 205 zł

 

 

 

Sołacz,Poznań

24,80 zł/m²383 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa w reprezentacyjnej części poznańskiego Sołacza, przy ulicy Wojska Polskiego. Lokalizacja gwarantuje czytelny adres oraz łatwy dojazd do innych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

35,82 zł/m²120 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 120,06 m2 z witryną usytuowany na parterze kamienicy przy ulicy Hetmańskiej. Na powierzchnię składa się parter o powierzchni 63,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

72 zł/m²69 m² 4 989 zł

 

 

 

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²46 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na parterze - 46m2 Stawka bazowa : 45zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Górczynek

Górczynek,Poznań

30,63 zł/m²80 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję do najmu oryginalny lokal użytkowy o powierzchni około 80m2 w kamienicy na Górczynie. Lokal usytuowany jest na parterze i składa się w części użytkowej z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nieszawska

Warszawskie,Poznań

50 zł/m²37 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Nieszawskiej. Dostępne powierzchnie biurowe: - na I piętrze -24m2, 61m2, - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Franowo

Chartowo,Poznań

101,67 zł/m²18 m² 1 830 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: obiekt komercyjny, gotowy do zagospodarowania w charakterze magazynowym, produkcyjnym lub handlowym, z możliwością wydzielenia przestrzeni biurowej oraz chłodniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

37,84 zł/m²37 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 37,19 m2 usytuowany na I piętrze kamienicy przy ulicy Hetmańskiej. Powierzchnia składa się z dwóch pokoi, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Górczynek

Górczynek,Poznań

53 zł/m²97 m² 5 141 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku na poznańskim Górczynie. Modernistyczny budynek, nowoczesne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zbąszyńska

Grunwald,Poznań

38,67 zł/m²75 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

RE search nieruchomości poleca na wynajem ładny ustawny lokal o powierzchni 75m2, idealny na cele mieszkaniowe jak i na firmę, położony na wysokim parterze, z ładnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

52,50 zł/m²150 m² 7 875 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point przy ul. Hetmańskiej. Do dyspozycji ok 550 mkw powierzchni z możliwością podziału - minimalna powierzchnia lokalu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Górczynek

Górczynek,Poznań

18,75 zł/m²56 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w odnowionym budynku na poznańskim Górczynie. Dostępne powierzchnie biurowe: - poziom -1 - 17m2,18m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

30 zł/m²97 m² 2 910 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia biuro zlokalizowane na poznańskich Ratajach. Doskonała lokalizacja, przystanki tramwajowe i autobusowe, dogodny dojazd samochodem, brak płatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

65,31 zł/m²320 m² 20 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia słoneczne biuro - wydzielona połowa piętra o metrażu 320 m2 na preferencyjnych warunkach. Lokalizacja nowoczesny 13 piętrowy biurowiec - klasy A Ogromnym atutem jest posiadanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Łazarz

Łazarz,Poznań

32,20 zł/m²59 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesne lokale biurowo-usługowo-mieszkalne czekają na pierwszych najemców. Preferencyjna stawka najmu, niska opłata administracyjna i opłata za pośrednictwo. Nowa willa miejska z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

45,05 zł/m²44 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowy położony w ścisłym Centrum, przy ul. Młyńskiej. Idealna lokalizacja pod Kancelarię prawną (vis a vis Sądu Rejonowego). Lokal składa się z dwóch pomieszczeń.