dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

46,43 zł/m²140 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 140 m2 przy ul. Dąbrowskiego 62 tuż przy Rynku Jeżyckim. Możliwość podziału i uzyskania dwóch niezależnych lokali z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

22 zł/m²40 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 40 m2.Lokal znajduje się na parterze, składają się na niego dwa pokoje biurowe,korytarzyk aneks lub pomieszczenie socjalne,toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

36 zł/m²375 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prowadzisz firmę szkoleniową,potrzebujesz sal różnej wielkości idealne miejsce.Łatwy dojazd,parking.Konfiguracja powierzchni pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej ,kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²60 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy składający się z trzech pomieszczeń biurowych ,węzła sanitarnego z wc oraz kuchni .Lokal klimatyzowany z systemem alarmowym,ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²23 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokoje w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę ,na parterze znajduje się recepcja Pokoje przeznaczone na gabinety lekarskie dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²11 m² 396 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 11 m2 metraż zawiera udział w powierzchniach wspólnych Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

37 zł/m²43 m² 1 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 43 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 2 piętrze,43 m2 biuro ma bardzo funkcjonalny układ trzech pomieszczeń 12 m2, 18 m2, 13m2 .Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

31 zł/m²90 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładne biuro zlokalizowane na Grunwaldzie.Około 90 m2 powierzchni znajduje się na pierwszym piętrze budynku jednopiętrowego i stanowi całą kondygnację przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

36,11 zł/m²180 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny obiekt na etapie końcowym generalnego remontu na dużej działce .Na tym etapie możliwość przystosowania obiektu do potrzeb przyszłego najemcy.Czytelny adres w Baranowie pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

37 zł/m²272 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia duża przestrzeń open space o powierzchni 114 m2 położona na parterze biurowca .Ruchome ścianki dzielą przedmiotową powierzchnie na trzy sale odpowiednio 55,3 m2 ,38,3 m2 oraz 20,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

16 zł/m²500 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Segmentowy magazyn na terenie chronionym na ac utwardzony ,poziom zero, dwie duże brama - metraż 500 m2.Koszty obsługi nieruchomości 2,5 zł/m2.Łatwy dojazd dla TIR-ów.Posiadamy do wynajęcia jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

4 zł/m²1 500 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni całkowitej od 1000 m2 (powierzchnie do najmu od 300 m2 do 5000m2). Lokalizacja:Posiadamy w ofercie dwa place znajduje się poza centrum. Jeden usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

12 zł/m²340 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rewelacyjny obiekt na serwis,usługi przedstawicielstwo firmy.Parter 173m w cenie 3000 zł,piwnica 170 m2 jako magazyn lub zaplecze w cenie 1000 zł /m-c.SUPER LOKALIZACJA.Dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

18 zł/m²88 m² 1 540 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rewelacyjny obiekt na serwis,usługi przedstawicielstwo firmy,magazyn ,sklep internetowy itp.Parter 88 m 2, możliwość wynajęcia piwnicy 170 m2 jako magazynu lub zaplecza w cenie 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

24 zł/m²123 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogrzewane magazyny na terenie chronionym zlokalizowane na Grunwaldzie.Cena magazynu 25 zł netto /m2 zawiera opłaty z tytułu ogrzewania,wody,kanalizy,prądu na potrzeby oświetlenia itp,prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Grunwald

Grunwald,Poznań

16 zł/m²29 m² 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy-magazynowo-produkcyjny o powierzchni całkowitej 29 m2.Lokal znajduje się w kompleksie magazynowym na rampie, składają się na niego 2 pomieszczenia biuro-magazyn oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

18 zł/m²175 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobra lokalizacja ,czytelny adres oraz łatwy dojazd.Wysoki 4 m,przestrzenny magazyn o powierzchni 175 m2 /12,3m x 14,2m/. Wydzielone i obniżone pomieszczenia biurowe / 8,3 m x 3,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poferta wstrzymana do 1 maja 2021r. osiadam do wynajęcia lokal usługowy położony w poznaniu w Centrum 200m od płyty Starego Rynku, 100m od Kupca Poznańskiego, 50m od ul. Półwiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

79,84 zł/m²62 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy w Centrum Handlowym na poziomie 0 o powierzchni 62 m2 w nowoczesnym budynku w samym centrum Poznania. W Centrum Handlowym znajdują się nie tylko sklepy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

15,79 zł/m²19 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Spektrum Nieruchomości oferuje do wynajmu w Centrum Zdrowia agvita gabinety lekarskie znajdujące się w odrestaurowanej willi przy ul. Promienistej 6 w Poznaniu. Główne korzyści: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Garbary

Garbary,Poznań

47,22 zł/m²72 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal handlowo usługowo - handlowy w Poznaniu, przy ul. Garbary o pow. 72 m2. Lokal położony jest w ciągu komunikacyjnym o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

25 zł/m²12 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta dotyczy wynajmu gabinetu w jeden wybrany dzień w tygodniu, w godzinach od od godz. 7.00 do 14.30 lub od 15.00 do 22.00. Koszt najmu za cały miesiąc ze wszystkimi opłatami to 300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

35 zł/m²20 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro o pow. 20 mkw usytuowane jest na parterze kamienicy położonej przy skrzyżowaniu ulic Wierzbięcice i Niedziałkowskiego - niedaleko ul. Matyi, avenidy i dworca Poznań Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

30,95 zł/m²63 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

. BT - gwarancja bezpiecznej transakcji, pod opieką licencjonowanego pośrednika. ___________________________________________________________________________
______ do wynajęcia lokal użytkowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

33 zł/m²101 m² 3 318 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

______ do wynajęcia lokal użytkowy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

33 zł/m²153 m² 5 049 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

______ do wynajęcia lokal użytkowy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

33 zł/m²90 m² 2 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

______ do wynajęcia lokal użytkowy na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

34,72 zł/m²72 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 72m w centrum na parterze odnowionej kamienicy. Lokal jest po generalnym remoncie. Jest położony w idealnej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Masztalarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję

Starołęka-Minikowo-Marlewo,Poznań

17,30 zł/m²1 500 m² 25 950 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1500 m2 w Poznaniu przy ul. Unii Lubelskiej. Hala zlokalizowana jest 5 km od węzła Krzesiny autostrady A2, 4 km do centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

10 zł/m²300 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia halę w Poznaniu, na Grunwaldzie. Hala o powierzchni 300m2. Posadzka betonowa, chlorokauczukowa. Dach dwuspadowy, ocieplony. W najniższym punkcie wysokość 2,2m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wstrzymana do 1 maja 2021r. osiadam do wynajęcia lokal usługowy położony w poznaniu w Centrum 200m od płyty Starego Rynku, 100m od Kupca Poznańskiego, 50m od ul. Półwiejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, Wilda

Wilda,Poznań

25 zł/m²72 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu usługowo-biurowym w gh Green Point. Lokal o pow. ok 70 mkw z możliwością korzystania ze wspólnej kuchni, łazienki. Parking przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

16,85 zł/m²89 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony na biuro lub ciche usługi położone w Poznaniu na Grunwaldzie przy ul. Promienistej. Powierzchnia 89m2, wysoki parter domu. Trzy duże pokoje po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

39,66 zł/m²58 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy ok.58 m2, Piątkowo, Poznań. Na lokal składa się : - główne duże pomieszczenie, - pomieszczenie biurowe, - łazienka, - oddzielna toaleta. Lokal świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Nowe Miasto,Poznań

147,54 zł/m²61 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2-poziomowy - poznań antoninek - nowe miasto Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 61 m2.Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym na parterze, składają się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mogileńska

Nowe Miasto,Poznań

28,85 zł/m²52 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biurowo-usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Pobiedziskiej w Poznaniu. Lokal o pow. 52,1 m2 z witryną, wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

38 zł/m²90 m² 3 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

______ do wynajęcia lokal użytkowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

31 zł/m²119 m² 3 689 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest powierzchnia biurowa składająca się z kilku pomieszczeń i zaplecza socjalnego o łącznej powierzchni 119 mkw przy ul. Hallera w Poznaniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

26 zł/m²168 m² 4 368 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy na wynajem pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Do tej powierzchni najemca będzie miał indywidualny dostęp. Z innymi najemcami dzielić Państwo będziecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Ławica

Ławica,Poznań

2,94 zł/m²2 650 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość zabudowana budynkami magazynowymi i budynkiem biurowym w zabudowie zwartej o pow. użytkowej. 800 m2. Działka o powierzchni 2630 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Knapowskiego

Grunwald,Poznań

44,27 zł/m²192 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Górczyn ul. Knapowskiego lokal 192 m2 wysoki parter Polecam uwadze atrakcyjny lokal usytuowany na parterze budynku przy ulicy Knapowskiego. Lokal o powierzchni 192 m2 z dużymi oknami, idealny na:.