dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²25 m² 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 26 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 26 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

15 zł/m²30 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia kontenery o powierzchni całkowitej ok.30 m2.Kontenery znajdują się na placu bazy kontenerowej, jest to jedno pomieszczenie z dwuskrzydłowymi drzwiami. Stan techniczny - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

58 zł/m²48 m² 2 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 48 m2 /2 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 48 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

47,83 zł/m²69 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 69 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Grunwald,Poznań

79,60 zł/m²25 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu biurowego Poznań (okolice ul. Grunwaldzka) Profesjonalne, reprezentacyjne biuro 25 m w doskonałej lokalizacji idealne dla kancelarii, biura konsultingowego, gabinetu lub zespołu do 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²22 m² 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni całkowitej ok 11 m2 +19 m2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²24 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 24 m2 netto. .Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze,. Stan techniczny lokalu - nowa wykładzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²30 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 27 m2 / 16 m2 +11m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²11 m² 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

50 zł/m²134 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek Biurowy Omega znajduje się na poznańskich Jeżycach w pobliżu Rynku Jeżyckiego. Budynek posiada 3 windy oraz szerokie klatki schodowe ewakuacyjne. Jest to tzw. budynek inteligentny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²29 m² 1 044 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 12m2 +17 m2 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²324 m² 5 508 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni 324 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

35,29 zł/m²17 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne biura, klima , pokój ok 17 m2 ,tynki,oświetlenie,wykładzina,panel .Super cena mając na uwadze standard przekazywanego lokalu i lokalizację.Łatwy dojazd do autostrady A2 oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

48,19 zł/m²46 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy położony w suterenie kamienicy w bliskiej odległości do Starego Browaru, przy ulicy Górna Wilda 75. Super lokalizacja na biuro lub pracownię lub do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²42 m² 2 268 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starołęcka

Rataje,Poznań

34,71 zł/m²17 m² 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy komfortową, w pełni wyposażoną przestrzeń biurową z klimatyzacją - idealną do prowadzenia działalności w nowoczesnym i bezpiecznym otoczeniu. Całość wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Jeżyce,Poznań

59,28 zł/m²388 m² 23 000 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²19 m² 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni całkowitej ok 22. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

90,96 zł/m²27 m² 2 456 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na wynajem - ekskluzywne przestrzenie biurowe w prestiżowej kamienicy Młyńska 12, poznań Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²25 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 26 m2 netto. .Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Junikowo,Poznań

40 zł/m²220 m² 8 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy. Powierzchnia przeznaczona do wynajęcia to od 185 do 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Junikowo,Poznań

40 zł/m²186 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy o powierzchni całkowitej 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na1 piętrze. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

55,32 zł/m²47 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny przestronny lokal użytkowy w centrum miasta w zrewitalizowanej kamienicy. Na lokal składa się: przedpokój, pomieszczenie socjalne (aneks kuchenny), open space z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²102 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

37,31 zł/m²67 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²13 m² 504 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 12 m2 brutto .Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²60 m² 3 240 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

40 zł/m²5 m² 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia adres i biuro. Możliwość wykorzystania jako adres rejestrowy w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą .Pakiet zawiera odbierania korespondencji kierowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

37 zł/m²80 m² 2 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Układ dwupokojowy ,3 pokoje , aneks , korytarz ,odświeżone ,ładne,dobrze naświetlone, funkcjonalny układ. Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

47,62 zł/m²105 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 16-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²35 m² 1 890 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

35,79 zł/m²14 m² 501 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Jeżyce,Poznań

48 zł/m²60 m² 2 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja ,parter, jeżyce. Funkcjonalny lokal składający się z czterech pomieszczeń ,węzła sanitarnego / prysznic z wc /.Lokal klimatyzowany ,ochrona monitoring. Dodatkowe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²189 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal magazynowo-biurowy o powierzchni 189 m2 .Lokal znajduje się na poziomie rampy, posiada dużą bramę bezpośrednio z rampy , biuro, ekspozycję ,węzeł sanitarny, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2 / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

51,26 zł/m²117 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal gastronomiczny W sercu poznania gotowy na twój biznes! Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 117,04 m, zlokalizowany w ścisłym centrum Poznań, przy ul. Gwarnej 10 jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²104 m² 5 600 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej od 14 do 170 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 80 m2 /4 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 80 m2.Lokal znajduje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij