dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

25,56 zł/m²27 m² 690 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

_____________ multipunkt Nieruchomości oferuje: łazarz, okolice Głogowska / Hetmańska, w odrestaurowanej kamienicy, niski parter (suterena), lokal po remoncie, nowy, 27m , pokój plus ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Starołęka

Rataje,Poznań

30 zł/m²26 m² 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro na Ratajach w pobliżu Ronda Starołęka o powierzchni 26 m2 usytuowane w niskim biurowcu. Idealna powierzchnia na 3-4 biurka. Niskie koszta eksploatacyjne. Dostęp do biura 24 h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródka

Zawady,Poznań

30 zł/m²31 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowa 31 m2, składająca się z 2 pokoi po 15.5 m2. usytuowane w niskim biurowcu przy ulicy Głównej. Biuro zadbane, odmalowane, nowa wykładzina. Własna instalacja alarmowa. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilda

Wilda,Poznań

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy położony przy głównej ulicy w centrum Wildy, w pobliżu centrum handlowego " Stary Browar". Wejście bezpośrednio z ulicy na poziomie " 0 " Duże witryny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²25 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia nowocześnie wykończone biuro po kapitalnym remoncie o powierzchni 25 m2 przy ulicy Libelta w Poznaniu. Lokal składa się z pokoju o powierzchni ok 12 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

21,50 zł/m²200 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pawilon murowany o powierzchni 200m2 usytuowany na ogrodzonym terenie, przy ul. Głogowskiej. Dotychczas w pawilonie działała niewielka piekarnia. Lokal nadaje się na działalność związaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

30 zł/m²361 m² 10 830 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy w najem powierzchnię biurową i handlową 361 m2 + 78 m2 ( zaplecze) w wysokim standardzie, położoną w parku przemysłowo-usługowym przy ul. Bałtyckiej / Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

31,43 zł/m²105 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą Najmu lokalu w strategicznym miejscu w Centrum Poznania w okolicach Okrąglaka do wynajęcia lokale na II, III i IV piętrze, od 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal przy ul. Głogowskiej Grunwald - Górczyn - Raszyn. Teren Grunwaldu-Górczyna, na którym prowadzone są nowe inwestycje mieszkaniowe. Lokal o powierzchni 140m2 z witrynami, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródka

Zawady,Poznań

42 zł/m²1 951 m² 81 942 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Posiadam do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Poznaniu, w obrębie Śródki, przy ulicy Małachowskiego jest to budynek klasy A+ /w bliskiej odległości od Centrum miasta ? ok. 1,5km, podwieszane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

32,94 zł/m²85 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna oferta Najmu lokalu w strategicznym miejscu w Centrum Poznania w okolicach Okrąglaka do wynajęcia lokale na I, III i IV piętrze, od 20 m2 105 m2. Kamienica prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

39,77 zł/m²88 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Agent prowadzący ofertę Iwona Horemska. Polecam do wynajęcia lokal biurowy o pow. 88m2 położony w Poznaniu przy ul. Wojskowej. Lokal składa się z dwóch poziomów : - parter: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Górczyn

Górczyn,Poznań

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia pawilon biurowo- usługowy o powierzchni 120 m2 na Górczynie w Poznaniu. Wolno stojący budynek na zamkniętym i strzeżonym obiekcie. Rozkład pomieszczeń wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Starołęka

Rataje,Poznań

26 zł/m²19 m² 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 19 m2 usytuowane w niskim biurowcu przy Rondzie Starołęka. Obiekt monitorowany z własnym, bezpłatnym parkingiem dla najemców. Klimatyzacja. Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

45,21 zł/m²73 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy usytuowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z 2000r. o powierzchni ok. 73m2. Budynek położony jest u zbiegu ruchliwych ulic na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Starołęka

Rataje,Poznań

26 zł/m²55 m² 1 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo zadbane biuro usytuowane w pobliżu Ronda Starołęka. Składa się z: * 2 niezależnych pokoi * pokoju przejściowego * łazienki * aneksu kuchennego (rzut zamieszczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²28 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem powierzchnie biurowe w samym Centrum Poznania, z lokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego z 1906 roku. IV Piętro / główny budynek / od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

60 zł/m²10 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 10m 2 mieszczący się przy Pl. Bernardyńskim w Centrum Poznania. Lokal z wejściem od głównej ulicy, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

32,50 zł/m²40 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Biuro do wynajęcia Polecam do wynajęcia na biuro lokal o powierzchni 40m2 na 3 piętrze budynku mieszkalno-biurowego przy Poznańskiej 62. Budynek z ochroną. Lokal składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Bałtycka

Zawady,Poznań

30 zł/m²226 m² 6 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro 226m2 (parter i I. piętro) • nowoczesne, przestronne biura • okna z tworzywa sztucznego • płytki podłogowe i wykładziny dywanowe • biała tapeta •.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Główna

Zawady,Poznań

34,71 zł/m²121 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal biurowy o powierzchni 121 m2 w dobrej lokalizacji przy ulicy Głównej blisko Ronda Śródka. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku, w którym są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

30 zł/m²110 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Salon Nieruchomości Iron House poleca do wynajęcia łącznie ok 170 m2 powierzchni. 110 m2 znajduje się na poziomie 1. Przedmiotowy lokal składa się 4 dużych przestronnych pokoi (15, 20, 20 i 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

23,84 zł/m²86 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam Państwu do najmu lokal biurowo usługowo-magazynowy o powierzchni 86,50m2 przy ul.Górczyńskiej - pokój z oknami od ulicy 16,5 m2 - pokój środkowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rataje

Rataje,Poznań

58,44 zł/m²71 m² 4 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Salon Nieruchomości Iron House zaprasza do zapoznania się z ofertą najmu lokalu biurowego składającego się z trzech pokoi o łącznej powierzchni 71m2. Do wspólnego użytku korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²11 m² 385 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukacie Państwo prestiżowego miejsca na swoje biuro, gabinet lub kancelarię, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą właśnie ofertą! Reprezentatywna kamienica, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²26 m² 928 zł

 

 

 

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²8 m² 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukacie Państwo miejsca na swoje biuro, magazyn na dokumenty lub prestiżowego adresu, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tą właśnie ofertą! Reprezentatywna kamienica, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowo - handlowy , o powierzchni 25m 2 mieszczący się przy placu Bernardyńskim , ul. Długa / Centrum w Poznaniu w kamienicy. Lokal mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²19 m² 665 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przestronny lokal biurowy w ścisłym centrum Poznania - Plac Wolności 5, doskonała lokalizacja. Poprzednio lokal wynajmowany był przez kancelarię notarialną przez kilka lat. Posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

37,38 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal na parterze, witryna, gotowy .Opłaty do Wspólnoty 450 zł.Ochrona, monitoring. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²23 m² 805 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

35 zł/m²179 m² 6 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem powierzchnie biurowe w samym Centrum Poznania, z lokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego z 1882 roku. Parter / Od ulicy 179m2 * 5x pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²105 m² 3 150 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

50 zł/m²175 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Ofertę stanowi 1 wolny lokal na wynajem w budynku biurowo - usługowym grunwaldzka 52 o łącznej powierzchni 1785 mkw. Lokal obecnie posiada układ podzielony, istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²15 m² 525 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

31,99 zł/m²30 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| polecam na wynajem powierzchnie biurowe w samym Centrum Poznania, z lokalizowane w zadbanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego z 1906 roku. II Piętro / główny budynek / od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

64,29 zł/m²7 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem mały lokal biurowy o powierzchni ok. 7 m2 w znakomitej lokalizacji w Centrum przy ulicy 23 Lutego, blisko sądów, banków, kancelarii prawnych, urzędu Miasta i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

35 zł/m²179 m² 6 265 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

24,67 zł/m²75 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta bez prowizji. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 73 m2 na drugim piętrze w willi, w dzielnicy grunwald/górczyn - poza strefą płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

31,99 zł/m²30 m² 950 zł

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij