dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²102 m² 4 284 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni od 11 do 150 m2 składający się z dwóch pomieszczeń. Lokale znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²19 m² 722 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę. Pokoje z klimatyzacją, na piętrze nowy aneks kuchenny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²75 m² 4 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²514 m² 27 756 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej 50 m2 / 36 m2 + 14 m2/ .Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²22 m² 968 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 20 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²27 m² 1 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 27 m2 / 16 m2 +11m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²22 m² 817 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²22 m² 1 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie zapraszam do wynajmu nowoczesnych i komfortowych powierzchni biurowych w odrestaurowanej kamienicy na poznańskim Starym Mieście! Prace remontowe zostały wykonane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

56 zł/m²20 m² 1 120 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²65 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 65 m2 /jeden 23m2 /plus dwa pokoje o metrażu 30 m2 /17m2 +13 m2/ i jeden 12 m2. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

58,23 zł/m²395 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

35,29 zł/m²17 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne biura, klima , pokój ok 17 m2 ,tynki,oświetlenie,wykładzina,panel .Super cena mając na uwadze standard przekazywanego lokalu i lokalizację.Łatwy dojazd do autostrady A2 oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

59 zł/m²1 600 m² 94 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu biur przy ulicy Druskienickiej w Poznaniu Oferujemy do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Druskienickiej w Poznaniu. Budynek biurowy zapewnia komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²300 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok.300 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²12 m² 528 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni całkowitej ok 11 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²60 m² 2 520 zł

 

 

 

Junikowo,Poznań

40 zł/m²184 m² 7 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany budynek biurowy o powierzchni całkowitej 250 m2 .Lokale znajdują się w biurowcu na1 piętrze. Przy budynku parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²20 m² 880 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²25 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 10m2 +15 m2 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II2 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

63,55 zł/m²75 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

32 zł/m²240 m² 7 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne biura zlokalizowane na Grunwaldzie i Górczynie o powierzchni od 11 do 700 m2 .Przedmiotowa powierzchnia to 240 m2 biura x 9 , aneks, wc x2 .Dodatkowym plusem niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia pokoje od 14 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje doskonałe na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

54 zł/m²31 m² 1 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokale użytkowe w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 65 w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Wilda,Poznań

55 zł/m²68 m² 3 740 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem powierzchnia handlowo-usługowa w centrum handlowym Green Point na poznańskiej Wildzie. Do dyspozycji lokal ok 68 mkw powierzchni z możliwością dowolnej aranżacji i podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

54 zł/m²23 m² 1 217 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

21,25 zł/m²80 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80m2 na Starołęce w Poznaniu. Lokal jest 2 poziomowy. Część główna lokalu o powierzchni 50m2 znajduje się na poziomie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²75 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Poszukujesz funkcjonalnej i dobrze doświetlonej powierzchni biurowej w centrum Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Na wynajem proponujemy przestronny lokal w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

83,33 zł/m²102 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu gastronomicznego z pełną infrastrukturą techniczną gotowego pod działalność. W pełni przygotowany lokal gastronomiczny w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²531 m² 29 205 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy 531m2 w budynku biurowego delta przy ul. Towarowej 35 w Poznaniu. - ścisłe centrum Poznania , w najbliższej okolicy Rondo Kaponiera, dworzec pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

114,29 zł/m²7 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam niedrogi lokal biurowy w prestiżowej dzielnicy Sołacz, idealny na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Lokal znajduje się na piętrze w willi, wejście od strony ulicy Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Marcelin,Poznań

27 zł/m²48 m² 1 292 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Obornicka

Podolany,Poznań

40 zł/m²259 m² 10 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz wyjątkowej przestrzeni dla swojego showroomu lub salonu sprzedaży z dogodnym dojazdem oraz z dużym parkingiem dla Twoich Klientów? A może zależy Tobie na rozpoznawalnym adresie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Poznań

88,45 zł/m²124 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal biurowy / usługowy stary rynek, poznań 6 pokoi | 124,36 m | lokal znajduje się przy wejście na płytę Starego Rynku - ul.Wielka 8. Mamy przyjemność zaprezentować unikatowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

18,44 zł/m²135 m² 2 490 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz przestrzeni w samym sercu Poznania idealnej na szkołę tańca lub zajęcia sportowe? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja Lokal położony w okolicy ul. Solnej, w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

100 zł/m²7 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam niedrogi lokal biurowy w prestiżowej dzielnicy Sołacz, idealny na rozpoczęcie działalności gospodarczej ,o powierzchni ok 7 m2. Lokal znajduje się na piętrze w willi, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

72 zł/m²12 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal na biuro o pow. 10,56m2 (+ dodatkowy pokoik z oknem zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

50,36 zł/m²137 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem || Gotowy lokal idealny pod usługi lub handel Jeżyce, ul. Poznańska / Mickiewicza || 137 m2 - > przestrzeń typu open space + duże zaplecze Lokal, na który warto spojrzeć! Szukasz wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

100 zł/m²16 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro 2 pokojowe w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia lokale biurowe, składający się 2 pokoi o powierzchni około 16m2 zlokalizowany.