dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

29,79 zł/m²94 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy 5 pokojowy o powierzchni 94 m2 położony na parterze w z rewitalizowanej kamienicy, w Poznaniu - Centrum. Przeznaczenie: biurowe, biurowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

21,33 zł/m²75 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na poziomie "0" o powierzchni 75m2 podzielony na 3 pomieszczenia. Wysokość lokali to 2,60m. Czynsz 1700zł z vat plus opłaty eksploatacyjne. Dodatkowo opłata za ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

31,40 zł/m²86 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy usytuowany Ii pietrze kamienicy w samym sercu Poznania. Blisko Starego Miasta ul. Podgórna Powierzchnia 85,5 m2 składająca się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Winiarska

Jeżyce,Poznań

37,50 zł/m²20 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy. Pomieszczenie biurowe znajduje się na Sołaczu w Poznaniu przy ulicy winiarskiej/wołyńskiej. Biuro znajduje się w pomieszczeniach usytuowanych na pierwszym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rataje

Stare Miasto,Poznań

85,47 zł/m²117 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań ok. Rondo Rataje, lokal na parterze na wynajem o pow. 117 m2. Centralne położenie, bardzo dobra ekspozycja. Lokal położony na parteru budynku wielorodzinnego, duże witryny umożliwiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wolności

Stare Miasto,Poznań

18,89 zł/m²180 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informacje dodatkowe Polecam do wynajęcia lokal poddaszowy w stylu loftowym o powierzchni ok 200 m2 w ścisłym Centrum w bliskim sąsiedztwie Placu Wolności w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilda

Wilda,Poznań

33 zł/m²65 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro 65 m2, wilda-Dębiec, węzeł autostrady A2 Poznań-Dębina. Klimatyzacja, serwerownia z rozprowadzoną siecią, aneks kuchenny z lodówką. Układ przestrzenny biura (trzy pokoje) świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

budynek magazynowo-biurowy, wilda drugie podwórze, media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

50 zł/m²18 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z pomieszczenia głównego, aneksu kuchennego i łazienki w pełni wyposażone. Na całej podłodze płytki ściany pomalowane na biało lokal gotowy do umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

29,17 zł/m²120 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal biurowy 6 pokojowy o powierzchni 120 m2 położony na 2 piętrze w z rewitalizowanej kamienicy, w Poznaniu - Centrum. Przeznaczenie: biurowe, biurowo-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

37,80 zł/m²16 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum, centrum! Biuro 16,4 m2 w centrum miasta z genialną komunikacją tramwajową i autobusową. Idealne warunki do pracy koncepcyjnej z obowiązkową przerwą w cudownym parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

110,28 zł/m²107 m² 11 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poznań Jeżyce lokal handlowy w centrum o pow. 107 m2, parter, wynajem. Centrum miasta. Lokal po remoncie, przygotowany do natychmiastowego podjęcia działalności handlowej, usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

37,50 zł/m²13 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Niepowtarzalna lokalizacja. Ostatnie małe biuro! Biuro 13 m2 w centrum miasta z doskonałą komunikacją tramwajową i autobusową. Budynek biurowo- usługowy położony przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec Nowe Miasto, rataje. Śliczne, kameralne biuro o powierzchni 22 m2 po rewitalizacji. Gotowe do pracy bez żadnych nakładów. Całkowity koszt najmu, wszystkie opłaty z wyjątkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wildecki

Wilda,Poznań

30 zł/m²98 m² 2 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilda - biuro 98 m2 w reprezentacyjnym biurowcu w doskonałej lokalizacji naprzeciw przystanków tramwajowych przy Rynku Wildeckim. Lokal tworzą trzy samodzielne pokoje biurowe, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rataje

Stare Miasto,Poznań

85,47 zł/m²117 m² 10 000 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

30,04 zł/m²52 m² 1 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stare miasto - centrum. Biuro 50 m2 na planie kwadratu w budynku biurowo- usługowym, położonym przy spokojnej ulicy w płatnej strefie z zawsze wolnymi kilkoma miejscami do zaparkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

27,50 zł/m²40 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal 40 m2 (24+16) w domu jednorodzinnym naprzeciwko pływalni. Oddzielne wejście z zamykaną bramą, wjazd na ogród, podjazd Konstrukcja reklamy w cenie czynszu Przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²13 m² 455 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Śliczne, kameralne biuro o pow. 13 m2 w rewelacyjnym biurowcu na Grunwaldzie. Lokal gotowy do najmu od 01 kwietnia. Zamontowana klimatyzacja (możliwość odpłatnego pozostawienia) oraz szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

46,12 zł/m²26 m² 1 190 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec klasy B+. Śliczne, kameralne biuro, idealnie umiejscowione w budynku. Powierzchnia na parterze, 26 m2 z klimatyzacją w całkowitej cenie 1500 zł netto. Zamknięty bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wolności

Stare Miasto,Poznań

26,92 zł/m²130 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia reprezentacyjne mieszkanie na cele biurowe położone na 2 piętrze o powierzchni ok 130 m2 w ścisłym Centrum w bliskim sąsiedztwie Placu Wolności w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

35 zł/m²30 m² 1 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy gabinet medyczny! Polecam terapeutom oraz lekarzom. Gabinet kosmetyczny działający naprzeciwko oraz jego klienci z utęsknieniem czekają na profesjonalistę w zakresie masażu; również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

78,89 zł/m²45 m² 3 550 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45,43 m2 z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal położony jest przy ulicy Garbary z oknem wystawowym, idealne na prowadzenie sklepu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

79,38 zł/m²91 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krauthofera 16 - do wynajęcia lokal o powierzchni 90,70 m2, termin najmu to min. 5/10 lat z możliwością przedłużenia. Czynsz najmu: 7200 zł + vat oraz opłaty do Wspólnoty Mieszkaniowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dziadoszańska

Rataje,Poznań

11,99 zł/m²146 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 146m ,wysokość około 5m.Hala znajduje się na poziomie \"o\",dogodny dojazd dla TIR-ów,dostęp do rampy towarowej Do hali przynależą toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 zł/m²150 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 150m w okolicy Szczytnik gmina Kórnik.Magazyn usytuowany niedaleko węzła autostrady A2 i trasy S11.Wysokość pomieszczeń 5m.Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę prosperujący pub położony w okolicy Starego Browaru.Lokal całkowicie wyremontowany,klimatyczny z oryginalnymi meblami i gadżetami.Położony w przyziemiu,ale każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

15 zł/m²450 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 450m w okolicy Szczytnik gmina Kórnik.Magazyn usytuowany niedaleko węzła autostrady A2 i trasy S11.Wysokość pomieszczeń 5m.Hala.