dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

81,82 zł/m²110 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowo -gastronomicznego w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście w ok.ul.Półwiejskiej. Pełna infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żywokostowa

Różany Potok,Poznań

22,73 zł/m²110 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem nową nieruchomość o powierzchni 110 m2 położoną przy ulicy Żywokostowej w Poznaniu ( Różany Potok). Dobry dojazd od ul. Naramowickiej. Na dzień dzisiejszy jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Zawady,Poznań

12 zł/m²2 580 m² 30 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam Państwa uwadze duży obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalnym i biurowym w znakomitej lokalizacji na Zawadach, blisko Ronda Śródka, przeznaczony na wynajem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

16,64 zł/m²2 000 m² 33 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala magazynowa, magazyn wysokiego składowania znajduje się 12 km od centrum Poznania, 15 km od międzynarodowego lotniska, w bezpośrednim sąsiedztwie planowanej obwodnicy aglomeracji poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

36 zł/m²20 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura! promocja! czynsz najmu niższy O 50%! wynajmuj przez pośrednika - wynajmuj bezpiecznie Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

36 zł/m²120 m² 4 320 zł

 

 

 

Podolany,Poznań

36 zł/m²260 m² 9 360 zł

 

 

 

Podolany,Poznań

36 zł/m²700 m² 25 200 zł

 

 

 

Podolany,Poznań

36 zł/m²1 700 m² 61 200 zł

 

 

 

Łazarz,Poznań

21,43 zł/m²42 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal handlowy w doskonałej lokalizacji na Łazarzu ok.Głogowskiej. Pełna infrastruktura,bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, 10 minut do Centrum, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Leszczyńska

Świerczewo,Poznań

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia na biuro dom w zabudowie szeregowej o pow.120 m2. Działka - 240 m2 z pięcioma miejscami parkingowymi przed domem. Parter: duży pokój (24 m2) częściowo umeblowany, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Dębina

Dębiec,Poznań

13,70 zł/m²270 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealna lokalizacja! Autostrada A2 - węzeł dębina. Magazyn na terenie Poznania, 270 m2 (9x30) w dzielnicy Wilda (dębiec). Nowa podłoga, świeżo wymalowane ściany. Brama wjazdowa 3x3 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zawady

Zawady,Poznań

12 zł/m²296 m² 3 552 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli poszukujecie Państwo nieruchomości na cichą produkcję lub montaż, polecam na wynajem nieduży obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 296m2 z zapleczem socjalnym i biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

38,58 zł/m²46 m² 1 788 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym bądź biurowym. Lokal na podwyższonym parterze nowego budynku apartamentowego przy ul. Słowiańskiej. Lokal o pow. 46,35 m2, open.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²16 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia niezależny lokal biurowy o powierzchni 16m2 na V piętrze kamienicy z windą w centrum przy ulicy Libelta 1a. Szukasz miejsca na swoją kancelarię, biuro, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilda

Wilda,Poznań

31 zł/m²115 m² 3 565 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia usługowa pod Poznaniem. Powierzchnia znajdująca się na parterze 3 kondygnacyjnego budynku biurowego. Bardzo wysoki standard wykończenia. Niedaleka odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Słowiańska

Stare Miasto,Poznań

43,48 zł/m²46 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. 46,50m2 położony w nowym budynku ul.Słowiańska /Winogrady/. Parter w budynku pięciokondygnacyjnym z 2013r. Możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

60 zł/m²140 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia piętro położone w całkowicie odrestaurowanej willi miejskiej w samym centrum miasta.Czytelne miejsce,idealne na kancelarie,doradztwo finansowe itp.Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

25 zł/m²34 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Potrzebujesz małego lokalu w dobrej cenie, zapraszam! Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni ok. ok. 34 m2 w dobrej lokalizacji na Grunwaldzie, blisko skrzyżowanie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

28,57 zł/m²77 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Arkei Nieruchomości szczerze poleca wynajem eleganckiego lokalu biurowego w rewelacyjnej lokalizacji, na Starym Rynku w Poznaniu. Wolny od zaraz! opis lokalu: lokal o powierzchni użytkowej 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

27,82 zł/m²124 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Doskonała oferta! wysoki standard, 5 pokoi, 124 m2, sieć komputerowa, super lokalizacja, przy Starym Rynku,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

27,94 zł/m²68 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o przeznaczeniu handlowo-usługowym lub biurowym, wejście z poziomu"0" z ulicy Działyńskich. Powierzchnia 68m2, w tym sala główna ok 26m2, pokoje 18 i 16 m2, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Winiarska

Sołacz,Poznań

16,67 zł/m²90 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowo-biurowy o powierzchni około 90m.Lokal położony w przyziemiu willi miejskiej na Sołaczu,w okolicy ulicy Winiarskiej.Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

19,90 zł/m²20 m² 398 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam na wynajem lokale biurowe o pow. od 14m2 do ok. 400m2, położone w budynku na rogu ulic Szamarzewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

44,44 zł/m²18 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Uwaga! najtańsze profesjonalne biuro stacjonarne W poznaniu! Arkei Nieruchomości szczerze poleca wynajem przestronnego lokalu biurowego w rewelacyjnej lokalizacji, na Nowym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

15,60 zł/m²2 200 m² 34 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park położony jest ok. 13 km od Poznania, obok autostrady A2, łączącej Wschodnią i Zachodnią Europę. Usytuowanie w bliskim sąsiedztwie miasta zapewnia dostęp do wykwalifikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Murawa

Winogrady,Poznań

47,62 zł/m²42 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro arkei nieruchomości oferuje na wynajem lokal usługowo - handlowy w ścisłym reprezentacyjnym centrum poznańskich Winograd. Opis lokalu: lokal położony jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

36 zł/m²50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Arkei Nieruchomości szczerze poleca wynajem przestronnego lokalu biurowego w rewelacyjnej lokalizacji, na pętli Ogrody w Poznaniu. Wolny od zaraz! opis lokalu: lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

33 zł/m²22 m² 726 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 22 m na II pietrze budyku. Biuro jest po remoncie, ściany pomalowane wg życzenia klenta, nowa wykładzina dywanowa. Koszt najmu 726 zł, plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródka

Śródka,Poznań

29,99 zł/m²311 m² 9 327 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*****do wynajęcia lokal biurowy na zawadach***** Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o pow. 311 m2 składający się z 11 pomieszczeń w tym sanitariaty i kuchnia. Lokal w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

30,19 zł/m²106 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o powierzchni 106 m2 mieszczący się przyziemiu kamienicy na Wierzbięcicach. W lokalu znajduje się 6 pomieszczeń, łazienka oraz hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

29 zł/m²39 m² 1 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal 39m2 - dwa pokoje 24,3m2 i 14,7m2, razem 39m2 na 2 piętrze budynku biurowego przy ul. Grochowskiej 49b u zbiegu z ul. Grunwaldzką, w pobliżu komunikacja miejska, dobry wylot na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

40 zł/m²80 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro arkei nieruchomości oferuje na wynajem lokal biurowo-usługowy na Winogradach! opis lokalu: lokal o powierzchni 80 m2 położony jest na parterze w budynku przy ulicy Winogrady. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

52,94 zł/m²34 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal mieszczący się w budynku biurowo-usługowym o wysokim standardzie.Lokal położony na 1piętrze o powierzchni 34m;jedna ściana przeszklona co nadaje lokalowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

82 zł/m²75 m² 6 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony przy ulicy Głogowskiej, róg ul. Niegolewskich od strony Rynku Łazarskiego w Poznaniu. Powierzchnia 75 m2 [w tym 12 m2 zaplecza socjalnego] Miesięczny czynsz 5000 zł + vat [= 6150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

32 zł/m²370 m² 11 840 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal biuro-handlowy o pow.370m2 w b.dobrym punkcie Grunwaldu. W skład lokalu wchodzi kilka różnych pomieszczeń od 10 do 70m2, w tym pomieszczenie sanitarne. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

36,92 zł/m²62 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy z witryną na parterze kamienicy położonej przy jednej z głównych ulic Poznania. W okolicy budynku znajdują się sklepy , banki, lokale usługowe i rynek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Śródka

Śródka,Poznań

33 zł/m²29 m² 957 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*****do wynajęcia lokal biurowy na śródce***** Przedmiotem oferty jest lokal biurowy o powierzchni 29 m na I pietrze budyku. Biuro jest po remoncie, ściany pomalowane wg życzenia klenta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Zawady

Zawady,Poznań

32 zł/m²187 m² 5 984 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*****do wynajęcia lokal biurowy na zawadach***** Polecam lokal biurowy o pow.187 m2 składający się z 9 pomieszczeń + sanitariaty i kuchnia. Lokal w wysokim standardzie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

99,52 zł/m²126 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal przy ul. Młyńskiej. Idealny na kancelarię, biuro, bank Lokal o pow. 126,5 m2. Z dwoma wejściami od ul. Młyńskiej vis a vis sądu. Bardzo duża witryna. Lokal na parterze. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Winogrady

Winogrady,Poznań

35,24 zł/m²2 100 m² 74 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajmu powierzchnię użytkową o powierzchni 2100m2 położoną na parterze, zlokalizowaną przy Centrum Handlowym. Możliwość wynajmu powierzchni odpowiedniej dla wymogów najemcy od.