dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Poznań - Oferty wynajmu lokali użytkowych

574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

574 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²170 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 170 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Winiary,Poznań

79,17 zł/m²72 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesne i prestiżowe biuro-ok.72m2 na parterze z miejscami parkingowymi (+ok.160m2 na piętrze) z dużymi oknami- blisko Centrum Handlowego Makro / Winiary,Poznań, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²21 m² 798 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 (powierzchnia użytkowa 1 200 m2).Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Górczynek,Poznań

49 zł/m²155 m² 7 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia prestiżowe i unikalne powierzchnie użytkowe zlokalizowane na Górczynie. Ten wyjątkowy biurowiec jest idealnym miejscem dla dynamicznych firm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²21 m² 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²20 m² 720 zł

 

 

 

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²175 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 175 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zjazd

Sołacz,Poznań

33,33 zł/m²75 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, polecam do najmu lokal biurowy zlokalizowany w wolnostojącej mieszkalno - biurowej w willi miejskiej na poznańskim Sołaczu. I piętro, wejście od str.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

33 zł/m²14 m² 462 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czesława

Wilda,Poznań

42,72 zł/m²111 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 111 m2 w nowoczesnej, pięknej kamienicy przy ul. św. Czesława 7 w Poznaniu. Lokal w doskonałej lokalizacji z przeznaczeniem na:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²15 m² 570 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokoje od 15 m2 do 25m 2w reprezentacyjnym budynku o wysokim standardzie.Budynek wyposażony jest w windę.Pokoje przeznaczone na gabinety lekarskie dowolnej specjalizacji lub biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

45 zł/m²55 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację lokalu użytkowego, położonego w samym Centrum Poznania przy ul. Garbary. Lokal użytkowy znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na parterze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jeleniogórska

Marcelin,Poznań

69,99 zł/m²46 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Nowy lokal pod sklep/biuro/gabinet 2pom/46m2 parter ,poziom ,0" z dużymi witrynami ok.8m2,Jeleniogórska,Poznań. Lokal znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

36 zł/m²125 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Chcemy zaproponować Państwu do wynajęcia lokal użytkowy w znakomitej lokalizacji w centrum Poznania w pobliżu Starego Miasta. Ze względu na bliskość takich instytucji administracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

65,76 zł/m²68 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca na swój biznes? W dobrej, rozpoznawalnej lokalizacji ? Mam dla Ciebie idealną propozycje - lokal usługowy zlokalizowany w nowym budynku na Wildzie przy ul. Czarnieckiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Jeleniogórska

Marcelin,Poznań

69,99 zł/m²46 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²20 m² 680 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo funkcjonalny i o dobrym standardzie klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok.20 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze, składa się na niego 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

42 zł/m²14 m² 588 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²372 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie 214 m2 oraz 158 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem na studio fotograficzne,reklamowe, magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²65 m² 2 470 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Poszukujesz biura ,prowadzisz firmę szkoleniową,potrzebujesz sal różnej wielkości idealne miejsce.Łatwy dojazd,parking.Konfiguracja powierzchni pod klienta pozwala na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²150 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 150 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²48 m² 1 824 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 48 m2 / trzy pokoje /. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kminkowa

Plewiska,Poznań

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomosc z ogrodkiem i duzym tarasem. Samodzielne pomieszczenia: dwa pokoje, kuchnia, lazienka, przedpokoj. Miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

28 zł/m²20 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy położony na ul. Święty Wojciech 28 w Poznaniu. Powierzchnia: lokal o powierzchni 20 metrów kwadratowych, doskonały dla małych firm i startupów. Infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²500 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 500 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Szczepankowo,Poznań

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem powierzchnię w budynku o wysokim standardzie. Obiekt o powierzchni 710 m2 na którą składają się parter - 360 m2 oraz I piętro 350 m2 Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

41,67 zł/m²72 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy,biurowy znajdujący się na 2 piętrze w kamienicy w samym centrum Jeżyc przy Rynku Jeżyckim. Wejście do reprezentacyjnej części frontowej kamienicy - od ulicy Dąbrowskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

58 zł/m²14 m² 812 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W bardzo czytelnej I dogodnej lokalizacji! Oferujemy na wynajem dwa niezależne lokale użytkowe, każdy po 14 m2 w budynku biurowym na Piątkowie, ul. Obornicka / Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

56 zł/m²104 m² 5 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny budynek znajduje się na Górczynie w Poznaniu. Nieruchomość liczy 5 kondygnacji, a jej łączna powierzchnia wynosi 5 038 m2. Innowacyjny design budynku wraz z prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczynek,Poznań

38 zł/m²99 m² 3 773 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Park biurowo - magazynowy Górczyn jest zlokalizowany na Górczynie, tuż obok budynku Castor. Największą zaletą obiektu jest jego doskonała lokalizacja. Budynek znajduje się ok. 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

35 zł/m²14 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

75 zł/m²839 m² 62 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajęcia powierzchni biurowej w Kamienicy biurowej w Centrum Poznania przy ulicy Wielkiej. Kamienica posiada wspólna recepcje oraz ochronę budynku. Powierzchnia zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczyn,Poznań

40 zł/m²168 m² 6 720 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenia biurowe w wydzielonej części biurowca. Przedmiotem oferty jest przestrzeń biurowa o łącznej powierzchni 168 m2 - na drugim pietrze , z wyodrębnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

22 €/m²380 m² 8 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia komfortową powierzchnię biurową 380m2 w budynku biurowym przy ulicy 27 Grudnia w Poznaniu. Świetna lokalizacja w centrum miasta - ok. 80 metrów od Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²627 m² 9 092 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w kompleksie Business Garden Poznań. Kompleks położony jest w zachodniej części Poznania, w pobliżu lotniska, z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

53,10 zł/m²565 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od zaraz lokale użytkowe przy Starym Rynku Jeśli prowadzisz szkołę, prywatną uczelnią lub potrzebujesz dużo przestrzeni dla swojego biznesu mamy do wynajęcia miejsce z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

13,50 €/m²740 m² 9 990 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A położony w samym Centrum Poznania wzdłuż brzegu Warty, tuż przy przystankach autobusowych i tramwajowych, co gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²250 m² 3 625 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do wynajmu powierzchni biurowych w nowym biurowcu klasy A wybudowanym w 2020r. Posiada on 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomy hali garażowej (oprócz miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Poznań

Szczepankowo,Poznań

85 zł/m²710 m² 60 350 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

15,50 €/m²222 m² 3 441 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do najmu powierzchnie biurowe w historycznym, jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych Poznania. Budynek powstał w roku 1955 jako Dom Towarowy, swoim stylem nawiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²1 655 m² 23 998 €