dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

694 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

694 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²26 m² 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²77 m² 1 309 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ogrzewany lokal o powierzchni 77 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

39 zł/m²14 m² 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej od 14 do 170 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²29 m² 1 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super,klima,aneks Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²28 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2.Przedmiotowe biuro to dwa pokoje po 14 m2 każdy, biuro posiada również klimatyzację. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²270 m² 14 580 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²90 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 80 m2 /4 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 80 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²24 m² 912 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 24 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²102 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²310 m² 5 270 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok.300 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

55 zł/m²46 m² 2 530 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

60 zł/m²395 m² 23 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wszystkie pomieszczenia mają nowoczesny, loftowy charakter, z elementami cegły, wysokimi sufitami i są przystosowane do współczesnych wymagań lokali biznesowych. idealnego miejsca zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

49 zł/m²34 m² 1 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 34 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Możliwość wynajęcia pięciu pokoi obok siebie czyli 64 m2 , 102 m2 ,136 m2 ,170 m2 Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²30 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 27 m2 / 16 m2 +11m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na III piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

18 zł/m²400 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowy magazyn z biurem o powierzchni całkowitej 340 m2 /ok. 280 m2 magazyn,60 m2 biuro i komunikacja, węzeł sanitarny .Powierzchnia dostępna bezpośrednio z rampy. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²22 m² 946 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 22 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

38 zł/m²518 m² 19 684 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Super budynek,bardzo dobra lokalizacja -odległość od A2 7 minut ,od lotniska 14 minut .Budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 1751,20 m2, posadowiony na dużej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

36 zł/m²21 m² 756 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 21 m2 .Lokal znajduje się w biurowcu na 1 piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

 

 

Stary Rynek,Poznań

1 290 000 zł146 m² 8 835,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy z witryną położony na parterze, blisko Starego Rynku - Poznań ulica Woźna 10. Nieruchomość do remontu, dająca pole do rozwoju i nowych możliwości. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opłotki

Kotowo,Poznań

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokali na wynajem w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 90 m2, podzielona na 7 osobnych, niezależnych pomieszczeń biurowych. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

37 zł/m²15 m² 555 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bardzo ładne biura, klima , pokój ok 22 m2 ,tynki,oświetlenie,wykładzina,panel .Super cena mając na uwadze standard przekazywanego lokalu i lokalizację.Łatwy dojazd do autostrady A2 oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²12 m² 456 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok 11 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

44 zł/m²15 m² 660 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu ok 15 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze ,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

44 zł/m²28 m² 1 232 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²67 m² 2 546 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Powierzchnia pracownia-biuro,dobrze naświetlona i klimatyzowana ,około 67 m2 .Dostęp do powierzchni przez przestrzeń wspólną /wewnętrzny korytarz/ jednak oddzielne wejście do przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²245 m² 13 475 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

38 zł/m²27 m² 1 026 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

47 zł/m²104 m² 4 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokale biurowy o powierzchni całkowitej od 16-400 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²21 m² 945 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 21 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

45 zł/m²13 m² 585 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 13 m2. Lokal znajdują się w biurowcu na niskim parterze posiadają klimatyzację!. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²137 m² 6 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt biurowo magazynowy Business Park Grunwald położony jest w przemysłowej strefie dzielnicy Grunwald u zbiegu ulic Kamiennogórskiej i Jeleniogórskiej. Położenie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

49 zł/m²141 m² 6 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

**oferta Najmu Powierzchni Biurowej w Budynku Dwór Hamburski** Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu powierzchni biurowej w prestiżowym budynku Dwór Hamburski, który w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

52,73 zł/m²531 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek Biurowy Delta znajduje się w ścisłym centrum Poznania, naprzeciw Dworca Poznań Główny pkp. Budynek posiada 5 wind: 4 osobowe i 1 towarową oraz dwie szerokie klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

45 zł/m²137 m² 6 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-magazynowej w Business Park Grunwald Business Park Grunwald to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy położony w przemysłowej części dzielnicy Grunwald,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

34 zł/m²250 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Funkcjonalne biura zlokalizowane na Grunwaldzie i Górczynie o powierzchni od 11 do 700 m2 .Przedmiotowa powierzchnia to 240 m2 biura x 9 , aneks, wc x2 .Dodatkowym plusem niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

20,73 zł/m²82 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 13 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Stare Miasto,Poznań

43 zł/m²14 m² 602 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Super lokalizacja - centrum.Jedno pomieszczenie biurowe o metrażu od 13 lub 18 m2.Oddzielne wejścia z korytarza .Lokal znajduje się na III piętrze,korytarze ,piętro odmalowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

380 500 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 76,10 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

454 500 zł91 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o funkcji handlowo-usługowej o powierzchni użytkowej 90,9 m2 położony w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego w Poznaniu przy ul.