dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

696 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

696 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

54 zł/m²104 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek położony w centrum Poznania. Lokalizacja umożliwia sprawny dojazd do innych części miasta, zarówno komunikacją publiczną jak i własnym środkiem transportu. Obiekt oddalony jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²14 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej od 14 do 170 m2. Lokal znajduje się w biurowcu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 80 m2 /4 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 80 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

54 zł/m²245 m² 13 230 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy do wynajęcia przestronne i nowoczesne powierzchnie biurowe zlokalizowane w kompleksie biurowców. Biurowce Segment A i B oferują nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Iłłakowiczówny

Łazarz,Poznań

449 000 zł78 m² 5 756,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedaż lokalu użytkowego z niezależnym wejściem od ulicy w willi wielorodzinnej. Lokalizacja: poznań ulica Iłłakowiczówny, dzielnica Łazarz, bliskie sąsiedztwo Areny oraz Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Powstańców Wielkopolskich

Stare Miasto,Poznań

39,97 zł/m²14 m² 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wyjątkowa oferta biur (wyłącznie na działalność biurową) w samym centrum, w najbardziej rozpoznawalnym budynku Poznania! Oferujemy do najmu biura o powierzchni: piętro 9: - pokój 922 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Wałbrzyska

Ławica,Poznań

547 000 zł49 m² 11 122,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą lokalu na sprzedaż w Poznaniu. Powierzchnia do wynajęcia to 49,18 m2 + 4 miejsca parkingowe. Doskonała lokalizacja Poznań Marcelin - ul. Wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²77 m² 1 309 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal ogrzewany lokal o powierzchni 77 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana ,węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²42 m² 1 596 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia bardzo ładny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 42 m2 dwa pokoje po ok 21 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na II piętrze, składa się na niego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

17 zł/m²300 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ładny ogrzewany lokal o powierzchni ok.300 m2 .Lokal na niskim parterze -1. Dostęp do lokalu przez szeroki korytarz, dostawy paletowe winda towarowa. Powierzchnia wspólna obiektu zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Reymonta

Grunwald,Poznań

39 zł/m²85 m² 3 315 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kontakt: szanowni Państwo, w naszej ofercie wynajmu, nowa propozycja. Zapraszam na poznański Grunwald. Przepiękne, prestiżowe miejsce, z doskonałą komunikacją tramwajową i autobusową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

360 000 zł49 m² 7 351,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: drodzy Zainteresowani, polecam do kupna lokal użytkowy położony na parterze bloku przy ul. Dalemińskiej w Poznaniu. Lokal z niezależnym wejściem, doskonały na biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Grunwald,Poznań

259 000 zł25 m² 10 360 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena - lokal użytkowy Z antresolą / łazarz cena do negocjacji! Do sprzedaży lokal handlowy o powierzchni całkowitej 25 m2. Cena sprzedaży wynosi 259,000 zł. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zjazd

Sołacz,Poznań

37,33 zł/m²75 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt: tel. Szanowni Państwo, dzisiaj mam przyjemność podzielić się z Państwem naszą nową oferta lokalu do wynajęcia. Polecam do najmu lokal biurowy zlokalizowany w wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

948 000 zł88 m² 10 738,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

40,82 zł/m²98 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Poznań / Grunwald / ul. Marcelińska 34 4 niezależne pokoje , niezależna jasna kuchnia parter , pow. 98 m2 obecnie lokal w pełni umeblowany i wyposażone właściciel przewiduje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stare Miasto,Poznań

75 zł/m²160 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! oferta dostępna tylko U nas! Do wynajęcia Pawilon Krzyżanowskich przy ul. Garbary 96 w Poznaniu - historyczny budynek o unikalnym charakterze i nowoczesnych udogodnieniach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Kobylepole,Poznań

27 zł/m²400 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do najmu powierzchnię biurową około 400m2 na Nowym Mieście /kobylepole/ w Poznaniu. Powierzchnię stanowi duża sala konferencyjna /85m2/ z naturalnym doświetleniem, 5 pokoi,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

1 399 000 zł219 m² 6 376 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gronowa

Winogrady,Poznań

50 zł/m²259 m² 12 925 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaoferować na wynajem budynek o łącznej powierzchni 258,51 m zlokalizowany w doskonale skomunikowanej i atrakcyjnej części Poznania, na Winogradach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostroroga

Grunwald,Poznań

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji. Super lokal - klimatyzowany w doskonałej lokalizacji. Ogrzewanie w cenie! Niecałe 5 min do 4 linii tramwajowych i tyle samo do 2 linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

35,60 zł/m²84 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Z przyjemnością prezentuję Ci piękny lokal znajdujący się na poznańskich Jeżycach przy ulicy Staszica. Ten lokal oferuje wiele korzyści i jest doskonałym wyborem dla różnych rodzajów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Muszkowska

Smochowice,Poznań

46,32 zł/m²95 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idealny adres na twoje biuro / gabinet/ kancelarię do wynajęcia lokal biurowy W doskonałej lokalizacji. Smochowice Muszkowska / Karlińska bezpośrednio przy markecie Chata Polska w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

360 000 zł44 m² 8 097,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 44,46 m2 w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 1956 r. Lokal znajduje się na parterze kamienicy z bezpośrednim wejściem z ulicy i posiada dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Przy Autostradzie

Stare Miasto,Poznań

5 500 000 zł2 200 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala z biurami na sprzedaż - Września, blisko Poznania Na sprzedaż nowoczesny kompleks: hala magazynowo-produkcyjna 1 887 m z biurem 270 m , w doskonałej lokalizacji - tylko 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

92,31 zł/m²13 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu gabinetu na poznańskich Ratajach przy ul. Na Miasteczku. O gabinecie: oferowany gabinet o powierzchni 13 m znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Stare Miasto,Poznań

707 443 zł57 m² 12 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu użytkowego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, al. Wielkopolska

Sołacz,Poznań

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Niedrogi lokal w prestiżowej dzielnicy Sołacz na prowadzenie działalności gospodarczej. Polecam do wynajęcia ustawny lokal biurowy o powierzchni ok 22m2 zlokalizowany w willi miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wolsztyńska

Grunwald,Poznań

38,36 zł/m²196 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikalne biuro W artystycznej VILLI grey Klimatyzowane biuro | Parking | Open space + gabinety | Doskonała lokalizacja Przedstawiamy wyjątkową ofertę najmu powierzchni biurowej w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Górczyn,Poznań

35 zł/m²77 m² 2 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Górczyn biurowiec klasa B. Polecam biuro o pow. 77,30 m , Górczyn, 2 piętro biurowca. Biuro open space z małym zamykanym pomieszczeniem typu archiwum, podręczny magazyn. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

61,32 zł/m²114 m² 6 990 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji okal usługowy 114,14 m | Parter | Wejście z poziomu ulicy | Nowa Sienna Tylne Chwaliszewo, poznań Bezpośrednio od właściciela brak prowizji Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

63,83 zł/m²75 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia znakomicie położony lokal usługowo - handlowy w okolicy ul. Głogowskiej (z jednej strony) oraz hali Arena (z drugiej). Lokal idealnie nada się na wszelkiego rodzaju usługi, handel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

43,17 zł/m²70 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na rozwój swojego biznesu w centrum Poznania? A może właśnie teraz zaczynasz swoją działalność gospodarczą i potrzebujesz pierwszego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Junikowo,Poznań

2 508 000 zł228 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

40,08 zł/m²304 m² 12 184 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu : lokal biurowy na 1 piętrze o powierzchni 304,6 m2. Obecnie 7 pomieszczeń biurowych , ścianki są modułowe. Toalety oraz wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

54 zł/m²142 m² 7 641 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku biurowo usługowym przy ul. Bułgarskiej 6b w Poznaniu. Lokalizacja: pomiędzy ulicami Grunwaldzką i Marcelińską blisko Stadionu Miejskiego. Parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Łazarz,Poznań

850 000 zł110 m² 7 694,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Własnościowy lokal usługowy z witryną wystawową, miejscami 4 parkingowymi na działalność handlową, usługową, biurową. Lokal znajduje się na parterze budynku 2 piętrowego, z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Starołęka,Poznań

55 zł/m²400 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, starołęka Zapraszamy do wynajmu powierzchni biurowych w nowoczesnym budynku biurowym położonym na poznańskiej Starołęce, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Druskienicka

Jeżyce,Poznań

32,01 zł/m²35 m² 1 127 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio - bez prowizji Poznań, ul. Druskienicka 8/10. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

114,58 zł/m²96 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dotyczy: najmu lokalu 11.000 netto + ODSTĘPNE ZA WYPOSAŻENIE LOKALU 100.000 ZŁ. Netto ul. Podgórna - Centrum miasta! bezpośrednie sąsiedztwo (za ścianą) pięknej kamienicy wiedeńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

46,50 zł/m²382 m² 17 763 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu : lokal biurowy na 9 piętrze z przepięknym widokiem na panoramę Poznania Dodatkowo jest taras oraz przestronne balkony. o powierzchni 382 m2. Obecnie 11.