dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

696 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

696 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²20 m² 860 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa pokoje.Kompleks budynków biurowych PGK Centrum składa się z trzech biurowców i położony jest w środkowo - zachodniej części miasta na Grunwaldzie. Lokalizacja kompleksu biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

30 zł/m²28 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 28 m2 /układ 2x14 m2 /.Lokal znajduje się w biurowcu na 2 piętrze, składa się na niego 2 pomieszczenia. Stan techniczny lokalu - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Floksowa

Grunwald,Poznań

55,77 zł/m²260 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz lokalu na wynajem z możliwością adaptacji pod swoje potrzeby? Interesuje Cię wysoka jakość wykończenia i nowoczesny design? bingo! Serdecznie polecam budynek biurowy w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

40 zł/m²16 m² 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni 14 m2. Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 14 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na 3 piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²37 m² 666 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 37 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /. Bardzo dobra lokalizacja. Łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²430 m² 17 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Istniejący budynek biurowy w okolicach Śródki, który aktualnie jest rozbudowywany o nowe powierzchnie zwiększające jego funkcjonalność. Charakteryzuje się nowoczesną stylistyką oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²11 m² 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 10 m2. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku - bardzo dobry. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²113 m² 2 034 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 113 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

38 zł/m²54 m² 2 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny na biura ,konferencje,spotkania,zjazdy szkolenia.Obiekt usytuowany jest w spokojnej okolicy,komunikacja miejska 8 km od centrum Poznania , 5 km od lotniska Ławica. Obiekt oferuje monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

43 zł/m²98 m² 4 231 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokale do wynajęcia w biurowcu w zachodniej części Poznania, w dzielnicy Grunwald. Zaledwie kilka minut drogi dzieli to miejsce od lotniska, bardzo dobre połączenie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Wilda,Poznań

59,52 zł/m²84 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Dostępny od 1.12.2023r. Doskonały lokal w centrum miasta (rejon galerii Avenida - Stary Browar) na wszelkiego rodzaju działalność: usługi kosmetyczne, gabinety lekarskie, kancelarię prawną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

427 074 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam idealny pod biuro lokal użytkowy w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowany na Jeżycach przy ul. Wawrzyniaka 29. Lokal nadaje się również na inną działalność (typu: salon fryzjerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

699 000 zł92 m² 7 639,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 91,4 m.kw składający się z hollu, pomieszczenia typu recepcja z poczekalnią, 2 gabinetów, pomieszczenia sekretariatu, archiwum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

445 400 zł44 m² 10 145,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż lokal użytkowy położony w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Piekary 16. Lokal, o powierzchni 43,9m2, położony jest na parterze 6-kondygnacyjnego budynku z początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

35 zł/m²38 m² 1 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 38 m2 /dwa pokoje/.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze .Lokal odświeżony Stan techniczny lokalu do odświeżenia przez Najemcę /upust.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

72,41 zł/m²58 m² 4 200 zł

 

 

 

Wilda,Poznań

33,13 zł/m²329 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu lokalu biurowego, znajdującego się w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Bardzo prężnie działająca uczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

795 000 zł66 m² 12 118,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super inwestycja/ 4-pak/ centrum poznania/ jackowskiego / okazja Ogłoszenie sprzedaży atrakcyjnego lokalu inwestycyjnego w Poznaniu! Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Junacka

Kopernika,Poznań

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do najmu mały lokal na Gruwaldzie przy 4 jednostce os.Kopernika- ul.Junacka oferta odpowiednia na usługi idealna na kosmetyke, fryzjera, lub typowy branzowy sklepik, bowiem nie jest on bezposrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

43,90 zł/m²18 m² 790 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia box handlowo-usługowy położony w pawilonie handlowo-usługowym w Poznaniu na Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Powierzchnia 18m2.Na podłodze płytki. Umywalka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Tylne Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

51,02 zł/m²49 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Stare Miasto, chwaliszewo, biuro Nowa Sienna Lokal biurowy w kompleksie prestiżowych budynków biurowo-mieszkaniowych "nowa Sienna" o jednym z najwyższych standardów wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

46,26 zł/m²23 m² 1 064 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadam do wynajęcia box handlowo-usługowy położony w pawilonie handlowo-usługowym w Poznaniu na Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Powierzchnia 23m2. Mała przebieralnia wc, umywalka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

39 zł/m²302 m² 11 767 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: do wynajęcia, piękna powierzchnia biurowa 301 m2, zlokalizowana na IV piętrze budynku biurowego z windą. Budynek zaopatrzony jest w recepcję, monitoring i parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Leszczyńska

Górczyn,Poznań

27,62 zł/m²210 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy na biuro położony w Poznaniu na Górczynie, blisko pętli Górczyńskiej, przy ul. Leszczyńskiej. Piętro reprezentacyjnego domu, powierzchnia 210m2. Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Niepodległości

Stare Miasto,Poznań

20 zł/m²31 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy Al. Niepodległości, na skrzyżowaniu z ul. Solną. Piętro 1. Pokój z balkonem. Koszty najmu czynsz 20 zł/m2 netto + ogrzewanie centralne 5 zł/m2 + śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Leszczyńska

Górczyn,Poznań

31,67 zł/m²120 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy na biuro położony w Poznaniu na Górczynie, blisko pętli Górczyńskiej, przy ul. Leszczyńskiej. Parter reprezentacyjnego domu, powierzchnia 120m2. Osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

399 000 zł64 m² 6 269,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w dziedzińcu kamienicy koło Rynku Jeżyckiego. Na sprzedaż są też pozostałe widoczne na zdjęciu głównym lokale użytkowe. Dostępne powierzchnie lokali od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Niepodległości

Stare Miasto,Poznań

18,63 zł/m²107 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy Al. Niepodległości, na skrzyżowaniu z ul. Solną. Piętro 1. Koszty najmu czynsz 20 zł/m2 netto + ogrzewanie centralne 5 zł/m2 + liczniki wody + śmieci. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

43 zł/m²29 m² 1 247 zł

 

 

 

Wilda,Poznań

1 651 000 zł178 m² 9 275,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilda - idealny na biura, szkołę, przedszkole, obiekt rekreacyjno-sportowy, gabinety medyczne, salony beauty, lokal handlowo-użytkowy Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy na poznańskiej Wildzie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Winiary,Poznań

49,77 zł/m²44 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesne biuro 2pok/44m2 /(+64m2) z kuchnią,łazienką -blisko Centrum Handlowego plaza/makro/ Winiary - Poznań-na wynajem. W nowoczesnej stylizacji ,tanie w utrzymaniu ,kameralne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²40 m² 1 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 40 m2 /2 X 10 m2 + 20 m2/. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Grunwald,Poznań

38 zł/m²30 m² 1 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej 30 m2 / 10 m2 + 20 m2/. Lokale znajdują się w biurowcu na 3 piętrze. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, stan techniczny budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

45 zł/m²31 m² 1 385 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia lokal usługowy w prężnie działającym pasażu handlowym, mogący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Niepodległości

Stare Miasto,Poznań

15 zł/m²375 m² 5 625 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy przy Al. Niepodległości, na skrzyżowaniu z ul. Solną. Piętro 1. Koszty najmu czynsz 15 zł/m2 netto + ogrzewanie centralne 5 zł/m2 + liczniki wody + śmieci. Kaucja.