dowolna

Lokale użytkowe Poznań – na sprzedaż i na wynajem w Poznaniu

698 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

698 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

14 €/m²1 655 m² 23 170 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Michała

Poznań,wielkopolskie

40 zł/m²171 m² 6 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy powierzchnie biurowe do wynajęcia przy ul. Św. Michała z dostępem do hali magazynowej.W przypadku montażu instalacji klimatyzacji stawka bazowa 42,00 zł.Miejsca parkingowe 1 lub 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

14 €/m²665 m² 9 310 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do najmu powierzchni biurowych w budynku Pixel 5, położonym w poznańskiej dzielnicy Grunwald, w zachodniej części miasta. Kompleks Pixel zlokalizowany jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

42 zł/m²394 m² 16 548 zł

 

 

 

Grunwald,Poznań

14 €/m²1 591 m² 22 274 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piątkowska

Winogrady,Poznań

50,47 zł/m²107 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca na wynajem lokal usługowy w nowoczesnym, reprezentacyjnym budynku, który położony jest w rejonie ulicy Piątkowskiej. Idealna przestrzeń na usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

71,43 zł/m²21 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy Państwa uwadze gorącą ofertę wynajmu lokalu użytkowego pod działalnośc biurową, handlowo-usługową itp. Czytelny adres blisko ulicy Głogowskiej i Rynku Łazarskiego. Położenie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

265 000 zł31 m² 8 518,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal usługowo - handlowo - biurowy o pow. 31,11 m2 znajdujący się w przyziemiu kamienicy o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowo - tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

31,83 zł/m²154 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz miejsca w Poznaniu, które zapewni dobre warunki do rozwoju Twojego biznesu? Miejsca, w którym nie będziesz musiał szukać klientów, bo sami będą zauważać Twój lokal dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

465 000 zł31 m² 15 136,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m2 w Centrum Poznania. Mieszkanie składa się z dużego pomieszczenia z małym kącikiem kuchem oraz łazienką. Atuty nieruchomości: - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Junikowo

Junikowo,Poznań

19 zł/m²26 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Przedmiotem oferty najem części lokalu biurowego położonego w Plewiskach w centrum handlowy Nowy Rynek. Dodatkowo łazienka, kuchnia oraz pomieszczenie socjalne. Całkowita powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja Polecam do najmu lokal użytkowy o powierzchni 83 m2 położony na ul. Długiej w pobliżu ul. Półwiejskiej. Lokal składa się z 4 pomieszczeń do dowolnej aranżacji. Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Winiary

Winiary,Poznań

46,87 zł/m²96 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowoczesne biuro ok.96m2 z witrynami - ekspozycją / sklepem / showroomem / gabinetem /kancelarią - blisko od Centrum Handlowego Plaza/Makro/Winiary Poznań świetnie skomunikowane z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

14,50 €/m²500 m² 7 250 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Zapraszam do wynajmu powierzchni biurowych w nowym biurowcu klasy A wybudowanym w 2020r. Posiada on 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 poziomy hali garażowej (oprócz miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

416 970 zł31 m² 13 326 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy - Nowe Miasto, malta, rejon Ul. Baraniaka - inwestycja z 2019 roku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

65 000 zł38 m² 1 691 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż znajduje się przy ul. Słowiańskiej naprzeciwko pawilonów handlowo-usługowych psm os. Pod Lipami. Polecam do kupna pawilon handlowy nadający się na biuro, sklep, punkt lotto, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Poznań

Stare Miasto,Poznań

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia 2 pokoje o łącznej powierzchni ponad 40 m2 w lokalu 4-pokojowym w zadbanej kamienicy na I piętrze , w budynku położonym na ulicy Grobla 17a.Połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hallera

Poznań,wielkopolskie

32 zł/m²87 m² 2 784 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajmu powierzchni biurowych w budynkach przy ulicy Hallera w Poznaniu. Oferujemy zróżnicowane powierzchnie od 15 m kw. do 200 m kw. w zróżnicowanym przedziale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

999 050 zł145 m² 6 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w Stanie Deweloperskim br br okazja! br br Do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni całkowitej 145 m2. Cena sprzedaży wynosi 999,050 zł. Lokal znajduje się w biurowcu na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hallera

Poznań,wielkopolskie

29 zł/m²168 m² 4 872 zł

 

 

 

Stare Miasto,Poznań

30 zł/m²27 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Czy chciałbyś, aby Twój biznes znalazł się przy najlepiej rozwijającej się ulicy w Poznaniu? Poszukujesz lokalu na biuro albo pracownię? Wynajmij lokal w pasażu przy ul. Św. Marcin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilda

Wilda,Poznań

50,01 zł/m²83 m² 4 168 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 83,35m2 zlokalizowany na poznańskiej Wildzie. Lokal znajduje się na piętrze nowo powstałej kamienicy od strony podwórza. Stan wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

92,47 zł/m²140 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gwarancja bezpiecznej transakcji - ofertę prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Licencja nr 9386 (wydana przez Ministra Infrastruktury dnia 23 września 2008 roku). Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

48,15 zł/m²27 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy W bardzo czytelnej I dogodnej lokalizacji! Oferujemy na wynajem lokal użytkowy 27 m2 w budynku biurowym na Piątkowie, ul. Obornicka / Heleny Szafran. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

49,30 zł/m²128 m² 6 272 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: super lokal! Budynek biurowo - usługowy, czytelny adres, rejon ul. Głogowskiej od str. wiaduktu Górczyńskiej - jednak po stronie centrum miasta. Bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

32 zł/m²260 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kontakt: budynek biurowo - usługowy, czytelny adres, rejon ul. Głogowskiej od str. wiaduktu Górczyńskiej - jeszcze od str. centrum miasta. Bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal przy ulicy Grobla 17, na parterze. Lokal ma powierzchnię 130 m2, posiada 2 wejścia z ulicy oraz z klatki schodowej. Lokal jest po gabinecie fryzjerskim. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Michała

Śródka,Poznań

40 zł/m²57 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowych w nowym budynku na ul.Św.Michała/ul.Główna. Lokal znajduje się na II piętrze. ( nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

50,91 zł/m²55 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Dominanta Nieruchomości poleca do wynajęcia lokal położony na parterze willi na Grunwaldzie przy ulicy Ściegiennego. Doskonała lokalizacja, do lokalu dogodny dojazd samochodem i komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilda

Wilda,Poznań

26,39 zł/m²114 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 113,7 m2 zlokalizowane na poznańskiej Wildzie. Lokal użytkowy nr 1 o łącznej powierzchni ok. 73,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kwiatowa

Stare Miasto,Poznań

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Polecam do kupna lokal użytkowy usytuowany w ścisłym centrum Poznania, w przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Kwiatowej (20 m. od ul. Półwiejskiej). Osobna, nieobciążona kw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

35,58 zł/m²52 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Kontakt tel. Polecam do wynajęcia lokal handlowo usługowy w samym sercu Grunwaldu przy ruchliwym skrzyżowaniu. Lokal o powierzchni całkowitej 52 m2, po odmalowaniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

100 zł/m²13 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. ok. 13 m 2, położony na I piętrze w budynku przy ul. Winogrady. Przedmiotem oferty jest pokój o powierzchni 13m2 oraz dodatkowo jest możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

18 zł/m²51 m² 918 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnia biurowo- magazynowa w dobrym standardzie ok 51 m2 , ogrzewana , z przeznaczeniem magazynowo-biurowym-produkcyjnym /możliwość drobnej produkcji /.Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

40 zł/m²259 m² 10 378 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Obornicka337 Galeria Wnętrz to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, gdzie w jednym miejscu możesz kompleksowo wyposażyć swój dom. W nowoczesnej przestrzeni znajdziesz salony oraz showroomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Wilda

Wilda,Poznań

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal użytkowy o łącznej powierzchni ok. 100m2 zlokalizowany na poznańskiej Wildzie. Lokal użytkowy łącznej powierzchni ok. 100 m2 Rozkład: pomieszczenie nr 1 z witryną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grochowska

Poznań,wielkopolskie

40,30 zł/m²67 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja. Lokal użytkowy na wynajem - po gruntownym remoncie, z trzema miejscami postojowymi!. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej ulicy w sercu Grunwaldu, 130 m. do przystanków komunikacji.