dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 900 zł43 m² 44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w budynku z 2009 roku w centrum Jeżyc, ul. Wawrzyniaka 1. Budynek z windą. Mieszkanie o metrażu 42m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja - Piątkowo, os. Stefana Batorego 52 - polecam do wynajęcia w nowszym bloku atrakcyjną kawalerkę o pow. 32m2, świeżo odmalowaną. Pozostałe atuty: bardzo jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Rataje,Poznań

2 300 zł41 m² 55,69 zł/m²

 

Piętro:5/255

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkanie na Osiedlu Lecha zlokalizowane na 5 piętrze w 11 piętrowym bloku z dwoma windami. Czytelny układ z centralnym korytarzem i niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania dwupokojowego, które znajduje się w odnowionej kamienicy. Mieszkanie Komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie na ulicy Gorczynskiej 40 , 3 nieprzechodnie pokoje ,swiezo po remoncie .9 pietro.W kuchni nowa zmywarka ,nowa kuchenka ,nowe meble. Pokoje : 16 m z ogromnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Marcelin,Poznań

2 300 zł73 m² 31,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam na wynajem parter w szeregowcu na poznańskim Grunwaldzie. Możliwość wynajmu lokalu pod biuro, jak i na cele mieszkaniowe. Nieruchomość mieści się na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smolna

Zawady,Poznań

1 890 zł40 m² 47,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja A.R. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w nowym apartamentowcu - Poznań ul. Smolna 13e (wjazd od ul. Hlonda) z podziemnym miejscem postojowym. Spacer po mieszkaniu (skopiuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Dębińska

Wilda,Poznań

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 120 m2 w doskonałej lokalizacji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, przestronnego apartamentu o powierzchni 120 m2, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iłłakowiczówny

Łazarz,Poznań

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w willi miejskiej, przy ul. Iłłakowiczowny. Mieszkanie Na powierzchnię mieszkania 55 m2 składa się: - korytarz - salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o niezwykłej lokalizacji z pełnym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z komunikacją w zasięgu ręki? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilczak

Wilczak,Poznań

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Poznań ul. Wilczak- do wynajęcia komfortowe -dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w nowym budownictwie (ataner) w bardzo dobrej lokalizacji. Ul Piątkowska 84 D , osiedle zamknięte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rzepeckiej

Podolany,Poznań

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki (powierzchnia 24m2), położonego w niezależnym, parterowym domu mieszkalnym, przy ul. Rzepeckiej w Poznaniu ( Podolany). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w nowym budynku przy ul. St. Wołynki. Nieruchomość zlokalizowana 200 m od lasu otaczającego Jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bardzo ładna, słoneczna kawalerka, osiedle Atanera, tuż przy Lasku Marcelińskim. Polecam do wynajęcia kawalerkę o pow. ok. 34 m2, z balkonem ( loggia ) wychodzącym na Lasek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ogrody

Ogrody,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ładne mieszkanie 2 pok. o pow. 49,90 m2 położone na III piętrze niskiego bloku przy Placu Ludwika Waryńskiego nieopodal pętli tramwajowej Ogrody. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ładne mieszkanie 2 pok. o pow. 49,90 m2 położone na II piętrze niskiego bloku przy Placu Ludwika Waryńskiego nieopodal pętli tramwajowej Ogrody. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, os. Goplana Komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, usytuowane na czwartym piętrze nowego budynku z windą. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2 pok. w stylu loftowym na Jeżycach, w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, ustawnego mieszkania, a ogród do tego byłby spełnieniem marzeń? Interesuje Cię lokalizacja bogata w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

3 000 zł63 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Podolany - idealna lokalizacja dla młodych małżeństw, rodzin z małym dzieckiem i studentów. Przytulne mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie obszarów zielonych, otoczone terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Poznaniu o pow. 54 m , Osiedle Atanera, przy ul. Kutrzeby 12/14/16, i piętro. Pomieszczenia: salon - okna od południowej strony z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje 53 m2 z loggią Grunwald. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 21 m2), 2 sypialni (13 i 10 m2), łazienki z prysznicem (5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Grunwald,Poznań

1 600 zł37 m² 43,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja mieszkania do 25.11.2022 r. Nieruchomości Noble Estate polecają do wynajęcia od 1 listopada, super położone na 1 piętrze, 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie przy ul. Modrej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pok położone na 4 piętrze przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Rozkład powierzchni: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Stare Miasto,Poznań

3 250 zł63 m² 51,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 63m na parterze z ogródkiem. Sypialnia, salon, kuchnia, łazienka, ogród z letnim tarasem i stołem. Szybki Internet oraz bogaty abonament tv. Apartament wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Stefana Batorego,Poznań

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pok położone na 4 piętrze przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Rozkład powierzchni: 2 niezależne sypialnie z balkonami, oddzielna kuchnia , łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Nowe Miasto,Poznań

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie w apartamentowcu atal tawers nad wartą 10 piętro 47 metrów. Duży salon ok 25 m z anexem kuchennym. Kuchnia w pełni wyposażony(lodówka , płyta indukcyjna, piekarnik ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pok. na Wildzie Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pok położone na 4 piętrze przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Rozkład powierzchni: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odnowione mieszkanie na osiedlu Batorego w Poznaniu, z balkonem, miejscem na płycie parkingowej oraz dwoma pomieszczeniami piwnicznymi - do wynajęcia od zaraz. 4 piętro, schody. Sercem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogileńska

Malta,Poznań

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem bardzo ładne, jasne, komfortowe i ciche mieszkanie z dużym narożnym balkonem w otoczeniu zieleni. Mieszkanie jest położone przy ul. Mogileńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobczaka

Malta,Poznań

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla max. 2 osób! tylko najem okazjonalny (notarialny) Polecam serdecznie nowe, przepięknie urządzone mieszkanie z ogródkiem w kompleksie Budimexu Polanka Niemena 2 minuty od galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie w samym sercu Piątkowe- na urokliwym i zielonym Osiedlu Wichrowe Wzgórza. Bliskość terenów zielonych i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Andersena

Bajkowe,Poznań

900 zł7 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości! Pokój (zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Malta

Malta,Poznań

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! mieszkanie dla max. 2 osób. Wyśmienite nowe mieszkanie 2 pok., w doskonałej lokalizacji przy ul. Polanka 2, w nowo wybudowanym niskim budynku. Świetna miejscówka pomiędzy Galerią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wysokim standardzie do wprowadzenia od zaraz? Zależy Ci na lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie ręki? Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Spławie,Poznań

1 799 zł68 m² 26,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja cenowa do końca tygodnia. Polecam na wynajem bezczynszowe! przestronne mieszkanie 3 pokojowe [ 16mkw,12mkw i 13mkw] położone na spokojnym, zielonym poznańskim szczepankowie/spławiu -ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 690 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu kawalerkę zlokalizowaną na Os. Kopernika, ul. Galileusza. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 32 m2 i składa się.