dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmigrodzka

Grunwald,Poznań

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia ustawną, wyposażoną kawalerkę przy ul. Żmigrodzkiej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

3 550 zł103 m² 34,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 103 m2. Mieści się na 3 piętrze odnowionej kamienicy. Dodatkowym udogodnieniem jest miejsce postojowe w podziemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 390 zł42 m² 33,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża i odmalowana kawalerka ok.41m2 ul.Grochowska róg Grunwaldzkiej ,Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze ocieplonego niskiego bloku. Rezerwacja W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 100 zł65 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na Os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 65,4 mkw i składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 100 zł27 m² 41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zaciszna przytulna kawalerka do wynajęcia na os. Przyjaźni na poznańskich Winogradach. Kawalerka znajduję się na parterze w 4 piętrowym budynku. Kawalerka składa się z pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

2 490 zł57 m² 43,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne klimatyczne 3 pok/57m2 z garażem i dużym tarasem odmalowane,bardzo dobrej lokalizacji os.Batorego/Piątkowo/Poznań mieszkanie na wynajem. Polecam okazyjną ofertę najmu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 20.02.2022. Polecam na wynajem - do pierwszego zasiedlenia > nowiutkie i komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone w nowym bloku przy ul. Wagrowskiej 12 na Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe położone na Łazarzu, przy ul. Knapowskiego. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkania 61m2. Budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczytnicka

Rataje,Poznań

1 800 zł44 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam zadbane 2 pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem postojowym w hali garażowej. Wyjątkowa lokalizacja, pierwsza lina zabudowy wzdłuż bulwaru nadwarciańskiego, widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bóżnicza

Garbary,Poznań

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w budynku ataner ul. Bóźnicza (centrum/garbary). Budynek z recepcją i ochroną, do dyspozycji miejsce w hali garażowej w cenie. Piętro 6/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

2 350 zł47 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie przy ulicy Jasielska 12. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażony. Mieszkanie o powierzchni ok.47 m2 usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skryta

Jeżyce,Poznań

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skrytej 13 w Poznaniu - na granicy dzielnic grunwald/łazarz i Jeżyce blisko ul. Matejki i ul. Grunwaldzkiej. W okolicy tramwaj/autobus, targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super lokalizacja! Mieszkanie po remoncie! Nowe meble! Balkon! Polecam na wynajem zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34m2, znajdującą się w nowoczesnym bloku przy ul. Św.Wawrzyńca (Bamberski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

2 300 zł43 m² 53,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem blisko centrum Poznania, a jednocześnie w zacisznej okolicy wśród zieleni? Zapraszam na poznański Grunwald do obiektu Rembertowska Park! Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z balkonem na osiedlu Stare Żegrze, 3 pokoje Szukasz dla siebie mieszkania na wynajem? 3 pokoje z balkonem i osobną kuchnią czekają właśnie na Ciebie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe 2 pok. 55 m2 z balkonem, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 poziomowego apartamentowca. Budynek wyposażony jest w system kamer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Poznań,wielkopolskie

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam; do wynajęcia czyste, przestronne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie przeszło generalny remont od wymiany podłogi po sufit. Wygodna kuchnia jest wyposażona w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

1 500 zł46 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz kompaktowego i gotowego do wejścia mieszkania? Ważny jest dla Ciebie dostęp do komunikacji oraz pełna infrastruktura nieopodal? Zapraszam Cię na Grunwald przy ul. Promienistej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Wilda,Poznań

3 700 zł105 m² 35,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 105 m2 w centrum, wilda w pobliżu rynku. Lokal po generalnym remoncie , ogrzewany gazowo. Mieszkanie klimatyczne z doskonale zachowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate gorąco poleca na wynajem dwa przepięknie zaaranżowane, nowoczesne apartamenty na skraju lasu, na poznańskim grunwaldzie. Położenie Zachodnie tereny poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia 2 pokojowy apartament o pow. 55 m2 przy ul. Wodnej 15 w Poznaniu. Budynek z ochroną i monitoringiem, nowoczesny i energooszczędny. Idealna ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane 2-pokojowe mieszkanie w otoczeniu doskonałej infrastruktury. Do wynajęcia zadbane, jasne mieszkanie w niskim budynku o pow. użytkowej 38m2 z dużym balkonem; niezależny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 850 zł38 m² 48,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogrzewanie - opłata stała, nie ulega zmianie podczas trwania umowy. Bezpośrednio do wynajęcia duża, jasna kawalerka z antresolą - w doskonałej lokalizacji przy ul. Jana Matejki i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio, komfortowe mieszkanie z osobną sypialnią, pokojem dziennym z kuchnią i miejscem parkingowym. Apartament mieści się w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 550 zł27 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji przy ul. Jana Matejki i ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajdują się w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ogrzewanie - stała opłata - nie ulega zmianie podczas trwania umowy. Bez prowizji do wynajęcia, nowe i wygodne mieszkanie w centrum. Mieszkanie w wysokim standardzie - kompletnie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

600 zł47 m² 13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój na 3 piętrze, w 2-pokojowym mieszkaniu z duża kuchnią. Pokój znajduje się w mieszkaniu na os. Kosmonautów. W pokoju znajduje się szafa komandor, sofa, stolik oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem bardzo zadbane i słoneczne mieszkanie 50 m2 na 3 piętrze w nowym czteropiętrowym bloku z windą na Osiedlu Zwycięstwa Poznań Winogrady. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem lokal mieszkalny położony na poddaszu (2 p.) zrewitalizowanej willi miejskiej przy kameralnej ulicy z bardzo dobrym dostępem do usług i komunikacji publicznej. W budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka 32m2, os.Chrobrego ,Piątkowo, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 10 kondygnacyjnego bloku z 2 windami. W skład Świeżo odmalowanego mieszkania wchodzą: - duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:11/22

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy 1-pok/27m2(+miejsce parkingowe)w pełni umeblowany apartament w najwyższym budynku mieszkalnym w Poznaniu. Budynek oddany do użytku w październiku 2020. Wybudowany przez Atanera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 590 zł42 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna jasna i odmalowana kawalerka ok.42m2 ul.Grochowska, Grunwald, Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze ocieplonego niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - duży,jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krysiewicza

Stare Miasto,Poznań

2 190 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo elegancki apartament z klimatyzacją ok.30m2 w ścisłym centrum Poznania ul.Krysiewicza (również najem krótkoterminowy,długoterminowy lub na biuro!) z możliwością wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 45 m2, położone na I piętrze budynku przy ul. Dmowskiego. Budynek oddany do użytku we wrześniu w 2021 roku, posiada windę. Na powierzchnię całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 500 zł25 m² 59,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa kawalerka w samym sercu Jeżyc. W pięknej zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 50, na 1 piętrze. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone od podstaw i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Mam do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 38m2 w bloku z cegły, na trzecim piętrze z windą. Mieszkanie składa się z pokoju z kuchnią, sypialni, przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bóżnicza

Garbary,Poznań

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę o pow. 33 m2 na osiedlu B. Chrobrego w wysokim bloku (blok ocieplony i odnowiony). Mieszkanie położone jest na IV piętrze, jest balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krysiewicza

Stare Miasto,Poznań

2 450 zł32 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy,elegancki apartament z klimatyzacją ok.32m2 w ścisłym centrum Poznania ul.Krysiewicza (również najem krótkoterminowy lub na biuro!) z możliwością wynajęcia miejsca parkingowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa i komfortowa kawalerka 31m2 z balkonem i miejscem garażowym ,wilczak Winogrady, poznań. Jasne i jeszcze nie używane mieszkanie znajduje się w nowym,niskim bloku z windą.