dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne, zmyślnie urządzone i wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym budynku Atanera z 2010 roku. Doskonała lokalizacja -> os. Przyjaźni w Poznaniu. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Marcelin

Marcelin,Poznań

2 050 zł52 m² 39,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok.52 m2 z tarasem, ogródkiem oraz miejscem postojowym, Grunwald, Poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca w oknach są zamontowane elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Lutego 2022 Do wynajęcia mieszkanie typu Kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Winogrady,Poznań

1 100 zł33 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu przytulną kawalerkę na poznańskich Winogradach przy ul. Zbożowej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na III piętrze. Powierzchnia lokalu 33 m2, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Poznań,wielkopolskie

4 499 zł75 m² 59,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem wyjątkowy, klimatyzowany apartament położony w ścisłym centrum Poznania - na terenie nowoczesnego, zamknięto osiedla Maraton Gardens. Apartament o powierzchni 75 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Niedaleko Castoramy. Lokal w wieżowcu z windą na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na os. Jagiellońskim w Poznaniu. Położenie blisko centrum, na pierwszym tarasie Rataj, nieopodal rzeki Warty i rozległych terenów zielonych. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronna kawalerka z oddzielną jasną kuchnią i balkonem. Mieszkanie położone na II p. budynku z 2001 r. w strzeżonym kompleksie Atanera u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dużą kawalerkę położoną na Piątkowie, os. Sobieskiego 22, blisko pętli trasy tramwajowej pst Kawalerka mieści się w budynku z windą, który położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górczynek

Górczynek,Poznań

2 450 zł80 m² 30,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do najmu oryginalny lokal mieszkalny o powierzchni około 80m2 w kamienicy na Górczynie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze i składa się z urządzonej kuchni,4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, w Centrum w okolicy Kaponiery, przy ul. Roosevelta. Kamienica z 1905r w bardzo dobrym stanie po remoncie. Mieszkanie na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbąszyńska

Grunwald,Poznań

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości poleca na wynajem ładny ustawny lokal o powierzchni 75m2, idealny na cele mieszkaniowe jak i na firmę, położony na wysokim parterze, z ładnym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy Na Wynajem! 2- pokojowe mieszkanie, z balkonem, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską (piwnicą), w Centrum Poznania. Nowsza plomba przy ulicy Mostowej. Kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne mieszkanie na wynajem, doskonała lokalizacja, poznań, centrum. Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w ścisłym centrum miasta Poznania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka do wynajęcia na wildzie- ul. Traugutta 23 Wolne od zaraz! Cena najmu: 1 300 zł Cena administracyjna: 300 zł Lokal: mieszkanie składa się z pokoju wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Wilda,Poznań

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie, 2 pokoje, ok. 56 m2, centrum. Szanowni Państwo, z przyjemnością oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w tętniącym życiem centrum Poznania, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Mieszkanie w trakcie odświeżania. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Franowo,Poznań

4 000 zł81 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękny apartament 3 pokojowy w prestiżowej lokalizacji - Warzelnia Poznań. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym i 2 łazienek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hiacyntowa

Grunwald,Poznań

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości poleca na wynajem, zupełnie nowe, gotowe, wyposażone, mieszkania tzrypokojwe zarówno na parterze I pierwszym piętrze, z tarasami, ogródkami I własnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania czekają na pierwszych najemców. Preferencyjna stawka najmu, niska opłata administracyjna i opłata za pośrednictwo. Nowa willa miejska z parkingiem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo polecam 2-pokojowe komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką w hali garażowej. Modna prestiżowa lokalizacja Kasztanowa Aleja przy ulicy Wojskowej 7, obok City Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hiacyntowa

Grunwald,Poznań

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

1 800 zł54 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie. 2 umeblowane pokoje, kuchnia z oknem, 49,2m2 + piwnica 4,7m2 + możliwość parkowania na podwórku! Jeśli choć przez moment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

2 650 zł75 m² 35,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Poznania ,obok Starego Browaru. Budynek monitorowany z ochroną, w części przyziemia pasaż handlowy. Do dyspo zycji Najemcy w cenie podziemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

1 900 zł30 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie 1 pokojowe znajdujące się przy ulicy Augustyna Szamarzewskiego w budynku z 2020 roku w inwestycji Na Jeżycach. Nieruchomość usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 300 zł28 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka w sercu Jeżyc! Do wynajęcia zadbana, umeblowana kawalerka o pow. 27,5 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Kościelnej. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 099 zł50 m² 41,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę przepiękne mieszkanie w eleganckiej i zrewitalizowanej secesyjnej kamienicy na Jeżycach o metrażu 50m2. Apartament jest całkowicie odnowiony i zaaranżowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,8 m2 z balkonem w 3 piętrowym budynku przy ul. 23 lutego 25 w Poznaniu. Na powierzchnię mieszkania składają się: kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł51 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok z okien tego apartamentu bezwzględnie zapiera dech w piersi. Mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z bardziej komfortowych i wygodnych apartamentów na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bliźniąt

Rataje,Poznań

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. prezentuje: mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka) o powierzchni 30 m2, do wynajęcia od zaraz, zlokalizowane w Poznaniu, ul. Bliźniąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Świerczewo,Poznań

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią i możliwością korzystania z ogrodu do wynajęcia poznań świerczewo ul.Mikołowska - niedaleko kościoła wolne od 1 grudnia Oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku na Winogradach Doskonała lokalizacja -> os. Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. *** O mieszkaniu: - powierzchnia 47m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Strykowska

Świerczewo,Poznań

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niezależna kawalerka do wynajęcia poznań świerczewo ul.STRYKOWSKA Oferta bez prowizji do biura, wolne od zaraz Oferta skierowana do osoby pracującej , studenta pracującego czy studentki pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

1 600 zł50 m² 31,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W niskim bloku ******************************************************** cieplik balkon miejsce postojowe Wolne od zaraz 3 pokoje - Jesienna 12 lokal: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Świerczewo,Poznań

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezależna kawalerka do wynajęcia poznań świerczewo ul.Mikołowska - niedaleko kościoła Oferta skierowana do osoby pracującej, studenta pracującego, studentki pracującej Preferowany wynajem bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana do 31.08.2021R. Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, w Centrum w okolicy Kaponiery, przy ul. Roosevelta. Kamienica z 1905r w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe położone na Łazarzu, przy ul. Knapowskiego. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkania 61m2. Budynek o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piątkowo, ul. Stróżyńskiego 11 - polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym, wybudowanym w 2019 roku, małym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Lokal mieści się na pierwszym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij