dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane piękne mieszkania w kamienicy na Poznańskich Jeżycach. Zakres remontu objął wszystkie instalacje, ściany, podłogi, sztukaterie, okna drzwi itp. Nowe ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam uwadze atrakcyjną kawalerkę usytuowaną na 9 piętrze w budynku na Osiedlu Powstań Narodowych na Ratajach. Na powierzchnię 30 m2 składa się pokój dzienny z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezależne 3 pok.64 m2 z balkonem , Piątkowo, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku na Oś. Bolesława Chrobrego. W skład mieszkania wchodzą: - duży, jasny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

2 199 zł55 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowiutkie! komfortowe mieszkanie trzypokojowe położone w nowym bloku przy ul. Bułgarskiej 59b na Grunwaldzie. Mieszkanie gustownie i funkcjonalnie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cegielskiego

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealne miejsce dla singla, studenta, ucznia! Przytulna kawalerka w centrum Poznania przy ul. Hipolita Cegielskiego! Studencie- pomyśl już dziś i wyprzedź innych przed wrześniem! Usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 50 mkw znajdujące się na 7 piętrze w budynku z windą przy ul. Marcelińskiej (ataner) Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł28 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Idealna miejsce dla singla, pary, studenta, ucznia! Przytulna kawalerka w centrum na Garbarach! Usytuowana na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Mostowej w Poznaniu!. Wygodna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w Poznaniu w Centrum w okolicy ul. Garbary, przy ul. Strzałowej. Parter w kamienicy od strony podwórza. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 195 zł25 m² 47,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań - Jeżyce - ul. Kościelna - umeblowana kawalerka z aneksem kuchennym, o powierzchni 25 m2 - w budynku w drugiej linii zabudowy - cicho! - pokój + aneks kuchenny + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny (koszt Notariusza ponosi Wynajmujący). Mieszkanie dostępne od zaraz. Dwa niezależne pokoje, niezależna kuchnia z oknem, łazienka z wc i z prysznicem. Dwie szafy komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowe Łąki

Garbary,Poznań

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grochowe Łąki 7b (garbary). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 1997 roku (cegła). Teren zamknięty. Blisko linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca z roku 2018. Powierzchnia 47 m2, 2 pokoje, wszystko w idealnym, wysokim standardzie. Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Załęże 7 (grunwald/łazarz), blisko skrzyżowania głogowska/hetmańska, linii tramwajowych, dworca pkp, targów Poznańskich. Mimo bardzo dobrego położenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Jana III Sobieskiego,Poznań

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- rezerwacja - Poszukujesz komfortowego mieszkania, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piątkowo, nowa część os. Stefana Batorego, polecam do wynajęcia - mieszkanie o powierzchni 52 m2 , składające się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na ul. Smardzewskiej Szukasz mieszkania na wynajem w dzielnicy Grunwald? Nowiutkie, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zachód. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł49 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! prowizję dla biura pokrywa właściciel mieszkania. ul. Strzałowa 3 - do wynajęcia umeblowane 2-pokojowe mieszkanie. Położenie: mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe 2 pok.50 m2 z balkonem w samym sercu Poznania, Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 kondygnacyjnego apartamentowca z 2015 roku z windą. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (47.3m2) znajduje się przy ul. Klaudyny Potockiej 51 (dzielnica Łazarz) na II piętrze apartamentowca z windą, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka w trakcie odświeżania, odmalowania. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gąsiorowskich

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gąsiorowskich 4 - centrum Poznania, dwa kroki do Międzynarodowych Targów Poznańskich i dworca pkp. Doskonale skomunikowane ze środkami komunikacji miejskiej. Sklepy, urocze kawiarnie, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. ok 33 m2 znajdujące się na Jeżycach, blisko ulicy Polnej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze w nowej plombie. Druga linia zabudowy - dzięki temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

700 zł32 m² 21,87 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie 1 pokojowe położone w wysokim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze.Lokal wyposażony w meble kuchenne,wypoczynek ,regał.Kuchnia jasna z dużym oknem .Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dalemińska

Piątkowo,Poznań

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piątkowo, ul. Dalemińska 6 - polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27 m2. w nowszym bloku z 1998 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piątkowo- os. Bolesława Chrobrego 24 -idealne miejsce do mieszkania. Polecam do wynajęcia w nowszym bloku (2006) z windą, bardzo ładne, komfortowe, jasne i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Poznań

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna ,świeżo odmalowana kawalerka ok.31m2 na osiedlu Poznań-Górczyn. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze wysokiego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - duży jasny pokój ok.19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Ogrody,Poznań

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie premium przy ul. Poznańskiej 50 w odrestaurowanej Kamienicy lokalizacja : Rewelacyjna lokalizacja dla kogoś kto szuka spokoju w centrum miasta. Pieszo dojedziemy na Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem: kawalerka na os. Piastowskim. Mieszkanie znajduję się w bloku 11 piętrowym na 7 piętrze. Całość mieszkania składa się z pokoju z aneksem kuchennym, drugiego małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bosa

Łazarz,Poznań

1 499 zł36 m² 41,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 letnią kawalerkę, gotową do kolejnego zasiedlenia od zaraz. Doskonała lokalizacja - nowy Łazarz, ul. Bosa 6, dobrze skomunikowana z całym poznaniem - 3 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Chartowo,Poznań

1 400 zł47 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego na Poznańskich Ratajach w nowszym bloku z 2004 roku na czwartym piętrze przy ulicy osiedle Przemysława składające się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Sołacz,Poznań

750 zł12 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, z balkonem, o powierzchni około 12 m2. Oferowane lokum znajduje się w dwupokojowym mieszkaniu z oddzielną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krauthofera 18. Jeden pokój większy z balkonem, drugi pokój mniejszy, oba do umeblowania we własnym zakresie. Umeblowana kuchnia, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Już nieaktualne! Ogłoszenie prywatne - bez pośrednika Wygodna, przestronna kawalerka na rogu Grochowska / Grunwaldzka (okna na ul. Włodkowica) - Pokój, oddzielna kuchnia-jadalnia, korytarz, łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Za Cytadelą

Winogrady,Poznań

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Tuż przy parku Cytadela w Poznaniu na wynajem posiadam kawalerkę z balkonem. To bardzo dobra lokalizacja w Poznaniu i wyjątkowe miejsce. Obiekt monitorowany, recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Za Cytadelą

Winogrady,Poznań

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak