dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 850 zł34 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dziękuję za zainteresowanie ofertą! oferta bez prowizji dla najemcy! Polecam uwadze wyjątkowe mieszkanie, nowa inwestycja z 2021 nove olendry - ul. Czarnucha 9. Stylowo urządzone oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Zwycięstwa,Poznań

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Mamy dla Ciebie świetną ofertę! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Winiary,Poznań

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! 3 oddzielne pokoje - bardzo dobra lokalizacja! św. Leonarda W poznaniu/ Winiary Miejsce postojowe w cenie. Oferta skierowana do osób pracujących bez dzieci, studentów. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

2 200 zł50 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga: mieszkanie z osobnym zamykanym garażem w hali garażowej. Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w nowszym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul. Naramowickiej 47 (przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z balkonem | świetny układ | parking | Wichrowe Wzgórze. Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Droga Dębińska

Wilda,Poznań

10 000 zł113 m² 88,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

An exclusive apartment for rent with a total area of 113 m , located in the prestigious Vilda Park residential development, close to the city centre and just a short walk from the Warta River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, usytuowane na drugiej kondygnacji w niskim bloku przy ulicy Zofii Nałkowskiej 59 na poznańskich Ogrodach. Oferta adresowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chartowo

Chartowo,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1.04. nowe urządzone mieszkanie na poznańskiej Malcie. Piętro 5, ostatnie z widokiem na dziedziniec od strony wschodniej. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 400 zł40 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - obniżka ceny Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane przy ul. Andrzejewskiego na Górczynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł72 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie na wynajem w sercu Poznania, w malowniczej dzielnicy Stare Miasto, przy ulicy Wielka 8. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Dębiec,Poznań

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia wyjątkowe, słoneczne, przestronne mieszkanie położone w nowym budynku red park przy ul. 28 Czerwca 1958 r na Dębcu. Mieszkanie jest niezwykle jasne, ciche i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w maju 2022r całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieruszowska

Junikowo,Poznań

3 000 zł48 m² 62,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem komfortowy apartament 3 pokojowy, usytuowany na 1 piętrze chronionego budynku z windą, w nowej inwestycji firmy Jakon na poznańskim Junikowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 899 zł31 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Jeżyce,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w zrewitalizowanej kamienicy na Poznańskich Jeżycach. Lokal znajduje się przy ul. Słowackiego 37, nieopodal ul. Kraszewskiego i Rynku Jeżyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka - 26 m2 w Poznaniu , ul. Św. Wojciech - Centrum| Kamienica po rewitalizacji| Blisko przystanków mpk nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 460 zł16 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przy ul. Strusia 11 (łazarz) w Poznaniu. Nieruchomości: powierzchnia 16,5 m2. Pietro 1. Ogrzewanie centralne. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymka

Chartowo,Poznań

2 500 zł44 m² 57,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowo wyposażone, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Mieszkanie posiada klimatyzację. We wszystkich oknach oraz na balkonie zamontowano rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Przytulna, ciepła kawalerka dostępna do zamieszkania od 1 kwietnia 2026 r. Przed wynajęciem planowany jest mały remont zdjęcia przedstawiają obecny stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem przestronne,3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym bloku na Ratajach - na os. Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żydowska

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecam na wynajem budżetową [1400zł całość+p ] , kompaktową mikrokawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Poznania, przy ul. Żydowskiej, niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Druskienicka

Podolany,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem, ładne nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na 3 piętrze nowoczesnego budynku w kompleksie Wechty, w bliskim sąsiedztwie Sołacza i Galerii Plaza i Pestka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

3 500 zł58 m² 59,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Remontujesz swoje mieszkanie, a może wydłuża Ci się wykańczanie domu, tymczasem musisz już wydać swój lokal? W tym przypadku nie musisz już dalej przekopywać portali w poszukiwaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł36 m² 41,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładną, przestronną, w pełni umeblowaną kawalerkę, usytuowaną na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z cegły na poznańskim Dębcu. Mieszkanko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilda,Poznań

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wilda - nowoczesne I klimatyczne Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu czteropokojowego, rozkładowego mieszkania na poznańskich Winogradach, na znanym i lubianym Osiedlu Zwycięstwa. Niski blok, wejście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

1 400 zł40 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - nowa, niższa cena Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku przy ul. Andrzejewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

2 000 zł48 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 47,6m2 na czwartym piętrze w niskim bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady - os. Przyjaźni. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł31 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla pośrednika! Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Grunwald,Poznań

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem trzypokojowy apartament w City Parku. City Park to prestiżowa i modna lokalizacja, dla osób ceniących komfort i wygodę. Wszystko w zasięgu ręki, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę położoną na os. Batorego na IV piętrze, w 5-cio piętrowym bloku z 2010r z windą na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 30m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu "wille Sowińskiego". Mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy na zamknietym terenie z ochroną. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojową kawalerkę z dużą loggią położoną na os. Batorego na II piętrze, w 4-piętrowym bloku z cegły z 2002 roku na poznańskim Piątkowie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 500 zł44 m² 57,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta , na którą musisz spojrzeć. Ptak Nieruchomości to agencja z 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Przytulne, po kapitalnym remoncie w sercu Jeżyc - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

6 500 zł74 m² 87,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z tarasem o pow. blisko 80m2 na poznańskich Jeżycach! uwaga oferta idealna dla firmy szukającej mieszkania dla pracownika/na biuro. Najemca otrzymuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - blisko rynku wildeckiego! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1905r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Piątkowo,Poznań

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia niedużą kawalerkę 28 m2 + przynależną piwnicę 5 m2 (ładna,sucha) w poznańskim Piątkowie, przy ul. Królewskiej (w pobliżu Rondo Piątkowo, przy wieży rtv). Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Mielżyńskiego 19 w Poznaniu. Jest to ścisłe Centrum, przy Okrąglaku i Św. Marcinie. W pobliżu uczelnie, restauracje, linie tramwajowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Wildzie ul. Dolina. Na wynajem oferujemy wyjątkowe, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka, o funkcjonalnym rozkładzie, położone w budynku Atanera, przy ul. Półwiejskiej 17. Składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym i wyjściem na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek