dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Brak prowizji od najemcy! Do wynajęcia jasne, bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe dla 3 lub 4 osób, mające około 74 m2, usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

1 500 zł52 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam do wynajęcia przestronne, 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Mieszka I na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 390 zł24 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Do wynajęcia mieszkanie typu Kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł60 m² 42,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażone 2 pokojowe, stylowo wykończone mieszkanie w kompleksie apartamentowym przy ul. Kazimierza Wielkiego / Stare Miasto #lokalizacja# Stare Miasto / ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy, która w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Marcelin

Marcelin,Poznań

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pok.37m2 z balkonem,nieumeblowane ,Grunwald - Marcelin, Poznań. Na wynajem nieumeblowane mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w nowo powstałym apartamentowcu na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Winogrady,Poznań

1 750 zł57 m² 30,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! 0% prowizji dla najemcy - wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 390 zł24 m² 57,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilda,Poznań

1 300 zł22 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa kawalerka 22 m2 w centrum Poznania, górna Wilda. Apartament został świeżo wyremontowany i znajduje się w odnowionej kamienicy (drzwi, domofony, klatki schodowe, instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 950 zł56 m² 34,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulne, komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - osiedle strzeżone Polanka Ataner przy ulicy Katowickiej. - mieszkanie 56m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 390 zł32 m² 43,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam do mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Wichrowe Wzgórze na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 35 m 2, położoną w najnowszym, luksusowym apartamentowcu z roku 2019, w samym centrum miasta, przy ulicy Dominikańskiej 9, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

2 200 zł68 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na poznańskiej Wildzie. 8 minut tramwajem do Starego Rynku, 5 minut tramwajem do Półwiejskiej i Wierzbięcic, 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Malta

Malta,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna i komfortowa kawalerka ok.30 m2 z balkonem niedaleko jeziora Malta w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 poziomowego apartamentowca z 2018 roku. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 38 m2 na Ratajach, osiedle Piastowskie (rondo Rataje). 1.200 zł/m-c dodatkowo niski czynsz, tylko 300,- zł oraz opłaty wg wskazań liczników (prąd, woda, gaz), kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym najemcą! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Apartament usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mikroapartament w zabytkowej, ponad 100-letniej kamienicy, dedykowane osobom ceniącym niepowtarzalny klimat rewitalizowanych kamienic oraz tym, którzy cenią sobie komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Lecha,Poznań

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach, os. Lecha! Powierzchnia 41,7 m2, 2 niezależne pokoje, wysoki parter. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, zadbane. Na podłogach w pokojach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 43m2 (+antresola) w bardzo dobrym położeniu - Łazarz, ul. Łukaszewicza (odremontowany budynek; piętro 4/4). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronne mieszkanie z dużym tarasem, położone na IV piętrze budynku z 2004 r przy ul. Zmartwychwstańców/chłapowskiego na poznańskiej Wildzie. Lokal w dużej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji os. Kosmonautów, blisko centrum miasta, dogodny dojazd zarówno tramwajem jak i autobusami. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Poznań

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! zostań pierwszym najemcą! oferta dostępna tylko U nas! 0% prowizji dla najemcy - wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe.