dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe ciepłe mieszkanie, układ niezależny. Polecam do wynajęcia przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mk usytuowane na IV piętrze w niskim bloku w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia: - dwie sypialnie - łazienka - pralnia / schowek - salon z kuchnią - balkon Wyposażenie: - pralka - zmywarka - mikrofala, pierkarnik - lodówka w zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Poznania: - powierzchnia - 49m2 - adres - ul. Garbary - układ / przedpokój, łazienka, pokój dzienny z kuchnią, sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na Wildzie ul. Saperska. Zlokalizowane w zamkniętym, strzeżonym i nowoczesnym osiedlu. Lokal mieszkalny położony na parterze w bloku z cegły, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 53 m, ul. Garbary, na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. Dwa niezależne pokoje - 17,5 i 16 m, , kuchnia przestronna i w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone, umeblowane. Mieszkanie w dobrym położeniu względem terenów rekreacyjnych Malty, galerii handlowej, politechniki. Duża jasna i czysta klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

850 zł54 m² 15,74 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie dwu pokojowe na Os.B.Chrobrego nr bloku 20. Bardzo blisko szybkiego tramwaju(widać z okna), przystanek Kurpińskiego, który jedzie do centrum około 10-15 minut. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolka

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Bolka o powierzchni 55 mkw, znajdujące się na V piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

600 zł40 m² 15,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ze stałym meldunkiem, 2 pokoje, poznań ul.GŁOGOWSKA Mieszkanie o powierzchni 39,64 m2 mieści się na IV piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie bezczynszowe, bez odstępnego, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w kamienicy - wysoki parter przy ulicy Mostowej. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka (wanna, palka). Koszt 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajecia piekne mieszkanie w calkowicie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje sie w odleglosci 100m od Starego Rynku,50 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Dębiec,Poznań

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na parterze 2 piętrowej kamienicy. Lokal świetnie się nadaje do zagospodarowania na biuro ( cicha działalność ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią,68 m2 w samym Centrum Poznania. Wszędzie blisko: sklepy, urzędy, kościoły, komunikacja miejska, 10 minut do Starego Rynku. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dymka

Nowe Miasto,Poznań

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 na 4 piętrze z balkonem i winda w nowym apartamentowcu osiedle zodiak III z 2013 roku, które znajduje sie niedaleko Malty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Dębiec,Poznań

870 zł45 m² 19,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy z widokiem na las dębiecki. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 45 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 400 zł95 m² 25,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa cena 2400 zł - 95 M2 apartament ul smardzewska! Polecam do wynajęcia trzypokojowy przestronny apartament o powierzchni 95 mk usytuowany na 3 piętrze w budynku kameralnym 3 piętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racjonalizatorów

Dębiec,Poznań

1 150 zł52 m² 22,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty najmu jest 2 pokojowe mieszkanie położone na Dębcu. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 52m2. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w bloku. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

990 zł36 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 36m2 na ul. Turkusowej (winiary/bonin), w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego i Parku Sołackiego, 10 min. tramwajem do centrum. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rocha

Nowe Miasto,Poznań

1 600 zł68 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 67,80m2, położony na II piętrze, przy ul. Sw Rocha w Poznaniu. Kameralne osiedle blisko Centrum nad brzegiem Warty. W sąsiedztwie kompleks Malta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Chartowo,Poznań

1 590 zł47 m² 33,83 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty najmu jest dwupokojowe mieszkanie położone na Poznańskich Ratajach. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 47m2, na co składają się dwa pokoje z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Katowickiej. Mieszkanie o powierzchni 69 m2 składa się z dwóch pokojów oraz salonu z aneksem kuchennym, łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Iron House poleca na wynajem atrakcyjne 2 pokoje zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej. Budynek to nowy energooszczędny apartamentowiec z 2015r. zaprojektowany przez Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze św. Wojciecha

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na wzgórzu św. Wojciecha. Mieszkanie 2 pokojowe, układ niezależny, duża kuchnia z jadalnią. W mieszkaniu przeprowadzony był remont generalny w 2014 r, ma duż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Nowe Miasto,Poznań

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Tarasach Warty na ul. Na miasteczku. Mieszkanie urządzone 3 lata temu, w pełni wyposażone ( telewizor lodówka kanapy kuchnia kabina z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszawskie

Nowe Miasto,Poznań

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piętro domu w bardzo dobrej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku a mianowicie na os. Warszawskim. W zabudowie domów jednorodzinnych. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bliźniąt

Nowe Miasto,Poznań

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem umeblowaną kawalerkę , wyposażoną również w pralkę, lodówkę, piekarnik, płytę grzewczą, na ul. Bliźniąt, w pobliżu jeziora Malta. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duża kawalerka, dla studentów , poznań blisko starego rynku okolice Placu Wolności i ul. Ratajczaka Polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 40,0 m2, s kładającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

1 390 zł44 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam ładne 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu na Ratajach na os. Jagiellońskim, niedaleko ronda Rataje. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czarneckiego

Wilda,Poznań

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja! tanio! Polecam do wynajęcia ładne, przytulne i wygodne mieszkanie w centrum Poznania. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie Polecam na wynajem bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 mieszczące się na V piętrze w 6 -piętrowym bloku z windą na ul. Saperskiej na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urbanowska

Jeżyce,Poznań

1 540 zł55 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 55 m2 na ul. Urbanowskiej w Poznaniu. Całe mieszkanie jest w pełni wyposażone. Posiada osobną jasną kuchnie,jeden z pokoi jest nieco większy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Jeżyce,Poznań

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie na wynajem, położone na trzecim piętrze w bloku niedaleko ulicy Żeromskiego. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 października, świetna lokalizacja! Witam, do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Ogrodowej (naprzeciwko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie na os. Piastowskim/szczytnicka. 54,5m2, 1 piętro, 3 pokoje Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu terenów zielonych - park nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe luksusowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 wykończone w wysokim standardzie położone na Osiedlu Rusa. Lokal położony jest na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu przestrzenne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze. Przestrzeń dzienna (30,20 m2) to pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Łazarz

Łazarz,Poznań

850 zł27 m² 31,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ze stałym meldunkiem, duża kawalerka, osobna kuchnia i łazienka, poznań ul.GRANICZNA Mieszkanie o powierzchni 27,19 m2 mieści się na parterze czteropiętrowej kamienicy. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem atrakcyjny 2 pokojowy Apartament położony w prestiżowym Kompleksie " city Park" powierzchnia całkowita 60 m2 w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 399 zł40 m² 34,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Polanka (bloki ataner). Mieszkanie jest po remoncie, dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 40 m składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

2 800 zł101 m² 27,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza, mieści się w zadbanej, odremontowanej kamienicy przy ul.Polnej w Poznaniu, niedaleko skrzyżowania.