dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw, usytuowane na II piętrze w niskim bloku przy ul. Międzyborskiej na zielonym Grunwaldzie w Poznaniu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepanowskiego

Jeżyce,Poznań

1 100 zł38 m² 29,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie na parterze w bloku z 2000r. Jest dość przestrzenne jak na kawalerkę - 37.7 m2 i wysokie sufity 3m. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe w apartamentowcu przy ul. Dabrowskiego. Widok na: inne budynki, wewnętrzne podwórko.Mieszkanie bardzo przestronne i jasne z dużym tarasem, gdzie można miło spędzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Śmiałego e o powierzchni 52 mkw, znajdujące się na parterze w IV piętrowym bloku. Rozkład i wyposażenie: mieszkanie ma 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, przy ulicy Wawrzyniaka (jeżyce) dla studentów. (max 6 osób, bez zwierząt) Mieszkanie jest przestronne, jasne i przytulne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelin Fort VII

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie - kawalerkę o powierzchni 30 m2 w nowym apartamentowcu na osiedlu strzeżonym Marcelin na Grunwaldzie. Lokal znajduję się na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Wilda,Poznań

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem luksusowy apartament w kompleksie Green Point przy ul. Pamiątkowej o powierzchni 60 mkw. znajdującego się na 3 piętrze w przeszklonym budynku z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na nowszym osiedlu przy ul. Wilczak. Osiedle chronione, budynki z windą. 49m2 - dwa niezależne pokoje, każdy z wyjściem na balkon. Kuchnia z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Jackowskiego.Powierzchnia mieszkania wynosi 60m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł24 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę 23 mkw,5 mieszczące się w zabytkowej kamienicy po rewitalizacji przy ul. Garbary. Kawalerka została kapitalnie odremontowana w zeszłym roku. Wszystkie sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę o pracę na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie 2 pokojowe - dwa osobne zamykane pokoje, kuchnia, łazienka, duży taras oraz miejsce w piwnicy, a także wewnętrzny parking z zamykaną bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piękne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 mk w nowym apartamentowcu na osiedlu strzeżonym i zamkniętym na ul. Wojskowej przy prestiżowym City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem dwu-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie w Centrum Poznania. Lokal ma powierzchnie 45m2 i składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe 55m2 w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu C.H.MALTA oraz jezioro Maltańskie. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wygodne mieszkanie przy ul. Polanka, położone na 1-piętrze. Centralną część mieszkania stanowi otwarty salon, kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, 3 sypialnie, 1 łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 390 zł30 m² 46,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony, w pełni wyposażony, designerski apartament o pow. ok 30m2 w całkowicie odrestaurowanej, prestiżowej kamienicy, w ścisłym centrum Poznania, ul. Garbary - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Źródlana

Jeżyce,Poznań

1 600 zł44 m² 35,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,5 m2 przy ul. Źródlanej. Lokal położony jest na 4 piętrze, nowej 4 piętrowej kamienicy z windą i obejmuje: pokój z balkonem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

3 200 zł76 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia: komfortowe o wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni ok 78 m2 położone na III piętrze w doskonałej lokalizacji "wstęga Warty" przy ul. Mostowej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Jeżyce,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem od 01.07 mieszkanie 2 pokojowe 38m2 na ul. Lazurowej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze. Posiada 2 pokoje (większy połączony z kuchnią), kuchnię wyposażoną w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Poznań

3 550 zł130 m² 27,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie o powierzchni 130m2, drugie piętro, 4 pokoje, kuchnia,łazienka, korytarz. Mieszkanie jest umeblowane. Wyposażone w pralek automatyczną, zmywarkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

600 zł24 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w Centrum, blisko Kaponiery. Pokój o powierzchni 24m2 jest w mieszkaniu 4 pokojowym zamieszkiwanym głównie przez studentów. Pokój umeblowany na 2 osoby Kuchnia osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Bolesława Śmiałego o powierzchni 75 mkw znajdujące się na X piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Załęże

Łazarz,Poznań

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie położone na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły wybudowanej w 1950 roku. Lokal położony jest przy głównych ulicach Załęże w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

1 150 zł32 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam do wynajęcia bardzo przytulne, słoneczne i eleganckie mieszkanie dwupokojowe w pobliżu ulicy Morawskiego na Łazarzu. Okna wychodzą na park Kasprowicza (arena). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Wilczak o powierzchni 49 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki. Stan umeblowania widoczny na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.81 m2 mieszczace sie na 3 pietrze w nowoczesnym budynku z 2011 r. ?Male Tarasy Warty?. W skład mieszkania wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowej inwestycji Atanera przy ul. Towarowej 41 w samym Centrum. Lokal jest świeżo urządzony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopanina

Grunwald,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32 m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim budynku na terenie osiedla w pobliżu ul. Kopanina na Poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2, usytuowane na II piętrze w apartamentowcu przy ul. Krauthofera na Górczynie. W skład mieszkania wchodzą dwa duże pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę 28 mkw w apartamentowcu z 2005 r przy ul. Garbary. Jasny pokój z aneksem kuchennym w zabudowie oraz łazienka z wc i prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem całkowicie nowe, atrakcyjne , urządzone z gustem mieszkanie o powierzchni 47m 2 , dwu pokojowe przy ul. Bóżniczej w Centrum Poznania. Lokal mieści się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, w zabytkowej kamienicy na starówce Poznania. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Stablewskiego (blisko ul. Dmowskiego) na Łazarzu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolińska

Smochowice,Poznań

1 700 zł111 m² 15,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego na Smochowicach o powierzchni około 120 m2. Mieszkanie składa się z pokoju dziecięcego ( umeblowany w całości ), pokoju sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę na ul. Milczańskiej. Umeblowana, osiedle strzeżone. Dogodny dojazd do centrum miasta komunikacją miejską (7 min tramwajem; do przystanku 3 minuty pieszo). W pobliżu.