dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu przy ulicy Biskupińskiej (strzeszyn) funkcjonalne jedno pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2. Budynek z cegły wybudowany w 2001r, mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 400 zł54 m² 26,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem urokliwe dwupokojowe mieszkanie przy ul. Głogowskiej. Doskonała lokalizacja, szczególnie dla pracującej pary. Bardzo blisko przystanek tramwajowy z połączeniami z całym Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Żywokostowa

Umultowo,Poznań

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalną, bardzo ładną kawalerkę o powierzchni ok.24 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Żywokostowej na Różanym Potoku. Jest to spokojne miejsce blisko Kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Marlewo

Marlewo,Poznań

700 zł32 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica starołęka. Lokal mieści się na parterze domu wielorodzinnego. Drzwi wejściowe podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2, zlokalizowane na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z windą w Naramowicach, z pięknym dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołkowyska

Malta,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokojowe mieszkanie W centrum poznania. Bardzo blisko do jeziora malta, centrum handlowego "malta". 2 minuty do przystanku autobusowego I 10 do tramwajowego. Mieszkanie umeblowane, wi-fi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ul.Saperskiej Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Pod Platanami przy ul. Saperskiej. Doskonała komunikacja z centrum miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2, zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Katowickiej dzielnica nowe-miasto. Lokal mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Malta

Malta,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia + miejsce W hali garażowej! malta! Do wynajęcia duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw. Do dyspozycji najemcy są dwa pokoje, aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica Łazarz przy ulicy Łukaszewicza. Lokal mieści się na parterze w kamienicy. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 150 zł50 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.08.2014 "Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego" Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe / 60m2/ na Katowickiej w bloku na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem,sypialni, kuchni, łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Poznań,wielkopolskie

700 zł44 m² 15,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę mieszkanie w Poznaniu na ul. Świt. Dzielnica Grunwald. Głównym atutem tej nieruchomości jest jej lokalizacja:spokojna i cicha, w pobliżu której znajdują się: rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

900 zł24 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane. Czynsz wynosi 300 zł plus opłaty prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na parterze domu. Samodzielne wejście do mieszkania. 50 mkw: dwa pokoje - salon i sypialnia, częściowo wydzielony aneks kuchenny z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na 7 piętrze bloku przy ulicy Nowowiejskiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 48 m2 posiada: - osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Spławie

Spławie,Poznań

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja. Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok. 80m2 zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica Szczepankowo. Lokal mieści się w osobnym budynku parterowym. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

850 zł42 m² 20,24 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Praktyczne mieszkanie 2pokojowe położone w budynku z windą tuż przy markecie Piotr i Paweł Polecam na wynajem od zaraz mieszkanie w układzie niezależnym, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

750 zł33 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalną, miłą kawalerkę o powierzchni 33 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Grochowskiej, blisko skrzyżowania z ulicą Bukowską w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

1 200 zł34 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronna kawalerka zlokalizowana na 3 piętrze nowego bloku przy ulicy Strzeszyńskiej (osiedle Podolany). Mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 posiada: - osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Rataje,Poznań

1 200 zł66 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica rataje przy ulicy Falistej. Lokal mieści się na trzecim piętrze dziewięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone na os. B. Chrobrego. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, zlokalizowane w Poznaniu na grunwaldzie w pobliżu skrzyżowania bukowska-swoboda. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piątkowo- os. Wł. Jagiełły - polecam do wynajęcia, komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow.64m2. całkowicie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie składa sie z dwóch nizależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rataje

Rataje,Poznań

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica rataje, osiedle rusa. Lokal mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego bloku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Nowe Miasto,Poznań

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na os. Powstań Narodowych, przy Rondzie Rataje. Mieszkanie po remoncie o powierzchni ok. 40m2 położone na 5 pietrze w ocieplonym bloku. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Nowe Miasto,Poznań

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Os. Oświecenia, niedaleko Ronda Rataje, poznań. Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 48m2 położone na parterze w niskim ocieplonym bloku, 600m od Ronda Rataje. Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 850 zł74 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze 4 piętrowej kamienicy na ulicy Różanej. Doskonała lokalizacja - centrum Poznania, 5 min spacerem do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica winogrady na Osiedlu Przyjaźni. Lokal mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne- 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia - atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie nowych osiedli mieszkaniowych, terenów spacerowych i rekreacyjnych Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, niedaleko Parku Wilsona. Kamienica częściowo po remoncie. Miejsce zlokalizowane w spokojnej okolicy. W pobliżu są liczne sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie. Lokalizacja- ul. Jackowskiego. Blisko przystanek tramwajowy, sklepy czy siłownia. Powierzchnia 49 m2 Oddzielna kuchnia, łazienka, duży korytarz. Czynsz 1100 zł do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe przestronne, o powierzchni całkowitej 57 m na os. Przyjaźni. W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne pokoje (24m2 z balkonem i 11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Wilda,Poznań

970 zł34 m² 28,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o pow. użytkowej 34 m2 położone na Wildzie - boczna od ul. Rolnej Mieszkanie składa się z pokoju , łazienki oraz kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

415 zł36 m² 11,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie za odstępne! najem przez pośrednika = bezpieczeństwo Przedmiotem najmu jest kawalerka za odstępne o pow. 36m2. Nieruchomość ta zlokalizowana jest na II piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest duże 5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy (4 - ro piętrowej) przy ulicy Bukowskiej. Mieszkanie posiada całkowitą powierzchnię około 120 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 150 zł55 m² 20,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, zlokalizowane w Poznaniu na grunwaldzie w pobliżu skrzyżowania grunwaldzka-grochowska. Lokal mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę umeblowany pokój o pow. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu trzy pokojowym na Os. Sobieskiego. Pow. mieszkania 63m2. 4 ptr w budynku 10 ptr. Winda. Z pokoju wyjście na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Poznania, blisko kaponiery, na parterze w kamienicy. Powierzchnia mieszkania 65m2. Dwa pokoje, kuchnia, do której wchodzi się z pokoju. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małachowskiego

Śródka,Poznań

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie,z dużum aneksem kuchennym, umeblowana, szafa przesuwna, 4 łóżka,kuchnia również umeblowana, kuchenka gazowo-elektryczna, pralka, lodówka. W pobliżu Biedronka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica Rataje, osiedle Stare Zegrze. Lokal mieści się na piątym piętrze jedenastokondygnacyjnego.