dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na Os. Rzeczypospolitej (rataje, 38m2), niski blok. Pokoje niezależne plus oddzielna kuchnia. Na wyposażeniu mieszkania są: - duża 3-drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne- 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia - atrakcyjna lokalizacja, w sąsiedztwie nowych osiedli mieszkaniowych, terenów spacerowych i rekreacyjnych Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, 1-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (niezależne wejście w frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

2 000 zł73 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia w znakomitej lokalizacji mieszkanie o powierzchni całkowitej 87,6 m2 położone na Sołaczu w budynku Atanera przy ulicy Sokoła. W skład powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, od właściciela! Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie oddam w najem bezdzietnej parze, (2 pok., 53 m2 nowy blok, 3 piętro (winda), balkon - ul. Błażeja. Cena 1500zł plus co dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam atrakcyjne przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68 m2, położone w nowym budynku monitorowanym z miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł70 m² 25,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (wejście po schodach na półpiętro),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy w 2-pokojowym mieszkaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu (okolice Inea Stadionu). Parter, nowe budownictwo (trzypiętrowy blok oddany w 2005r.), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Super mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku. Pokoje są niezależne i częściowo umeblowane. Kuchnia umeblowana i wyposażona: lodówka, kuchenka. W łazience jest kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tanio mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią na osiedlu Chrobrego. w bardzo dobrej lokalizacji (obok szybkiego tramwaju) wyremontowane i umeblowane, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmuj Z pośrednikiem - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest atrakcyjny apartament zlokalizowany w nowym budynku Atanera przy ul. Kutrzeby. Lokal znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Lodowej, dzielnica Łazarz, bliskie okolice Rynku Łazarskiego i Parku Wilsona. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego biura - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań, malta, rataje, nowe miasto, 50 m2, 2 pokoje, dwupoziomowe Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe / 44m2/ na Ratajach - Os. Piastowskie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ,sypialni, kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego biura - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań, os. Piastowskie, rataje, nowe miasto, 2 pokoje. Mieszkanie o pow. 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 32,5 m2. Umeblowane + pralka, lodówka. Ciche, przytulne i ciekawie pomalowane w bloku z cegły. Pokój, osobna kuchnia, łazienka. Mieszkanie kawalerka do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy przy ulicy Głogowskiej. Ładna jasna zabudowana kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, pralka. W jednym pokoju wykładzina dywanowa w drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

1 140 zł47 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!bezpośrednio, bez prowizji! ul.Słowiańska, budynek Atanera. Kawalerka 47,4 m2, duży pokój z aneksem kuchennym, korytarz, duża przestronna łazienka + taras ok 20 m2. Mieszkanie na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań nowe miasto malta franowo 47 m2, 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze bloku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo wygodne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Słoneczne i cieple. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do wynajęcia długoterminowego.Tanie w utrzymaniu. Duża swoboda w umeblowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

2 500 zł104 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do najmu piękne, klimatyczne mieszkanie 4-pok. o pow. 103,65 m2 z tarasem, w dobrej lokalizacji blisko ul. Roosevelta, blisko Centrum, przy ul. Zacisze. Mieszkanie jest gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

950 zł44 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam jasne , słoneczne mieszkanie w wieżowcu na Os.Kopernika w Poznaniu Mieszkanie w trakcie odświeżania , standard średni. Dwa samodzielne pokoje: 18m2 z obszerną loggią (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 899 zł70 m² 27,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe położone w Poznaniu przy ul. Naramowickiej 33 w apartamentowcu atanera z 2008r. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum poznania, blisko starego rynku Wynajmę w centrum komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 tylko dla przedstawiciela firmy. Lokal położony blisko ul. Wrocławskiej na 2 ptr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w cichej okolicy, blisko Stare Miasto. Dogodny dojazd do centrum autobusem oraz tramwajem. W pobliżu Warta, park Cytadela, supermarket, apteka. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

1 050 zł43 m² 24,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura zweryfikowana przez fachowców Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ul. Nad Potokiem Piętro 0/IV p. Czynsz najmu 1050 zł + opłaty administracyjne 350 zł Wymagana jedno miesięczna kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: kawalerka 37 m2. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane w 2010 roku. Oddzielna, duża i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica winogrady przy ul. Słowiańskiej. Lokal mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalną, miłą kawalerkę o powierzchni 33 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Grochowskiej, blisko skrzyżowania z ulicą Bukowską w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dla wymagających klientów- piękne , zadbane 2 pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane na zamkniętym i pięknie zagospodarowanym osiedlu na Naramowicach. Mieszkanie posiada duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie dwupokojowe. Pokoje niezależne. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon z wyjściem na balkon. W salonie komplet wypoczynkowy, stół i cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Wilda,Poznań

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w ciekawej lokalizacji do wynajęcia. Blok z cegły z 1962 roku, czynsz około 415zł. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd - częściowo otwarta na pokój - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Kościelnej Lokal położony na 5 pietrze w budynku z 2011 roku z portiernią i całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

3 400 zł85 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań, malta, rataje, katowicka 55, mieszkanie 4 pokoje, wysoki standard Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 50 m2 znajdujący się na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym w centrum Poznania przy ul. Saperskiej Lokum składa się z dwóch słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie półwiejska poznań centrum, apartament ataner Do wynajęcia komfortowy apartament w samym centrum Poznania, ul. Półwiejska. Luksusowy apartamentowiec ataner z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małopolska

Sołacz,Poznań

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkowy i unikalny apartament na Sołaczu. Znajduje się w całkowicie odrestaurowanej willi miejskiej położonej przy ul. Małopolskiej, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malta

Malta,Poznań

3 400 zł85 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 35m2 na parterze kamienicy w pobliżu Starego Rynku i placu Kolegiackiego. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną. Ogrzewanie elektryczne. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Grunwald,Poznań

990 zł39 m² 25,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 1 piętrze obok Uniwersytetu Medycznego i Eskulapa - 2 pokoje : większy pokój 18 metrów (dwa łóżka 2 osobowe) i pokój 10 metrów ( jedno łóżko jednoosobowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze apartamentowca przy ulicy Karpiej w Naramowicach. Budynek 5 piętrowy z windami, oddany w 2010.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij