dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

3 190 zł41 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżyce | nowe 2 pokoje I loggia | umeblowane Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe nowym apartamentowcu Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca. Doskonała lokalizacja! Zostań pierwszym mieszkańcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Malta,Poznań

4 500 zł81 m² 55,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękny apartament 3 pokojowy w prestiżowej lokalizacji - Warzelnia Poznań. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym i 2 łazienek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52m2, położone na 3 piętrze w nowo wybudowanym kompleksie mieszkaniowym, jeżyce, ul. Zofii Nałkowskiej, os. Botaniczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rataje

Rataje,Poznań

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*wyjątkowa lokalizacja, bezpośrednio przy parku i Warcie *ta doskonała lokalizacja zapewni Wam wszystkie wygody wewnątrzmiejskiej lokalizacji z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe. Mały blok z 16 mieszkaniami. Szybki internet. Blisko przystanki tramwajowy 1 i 7 i autobusowy 164, 179 182, 193. Do ul. Głogowskiej 1 przystanek tramwajem, do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne pod najem pracowniczy lub jako mieszkanie studenckie. Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w willowej części Wildy w Poznaniu. Przyjemna zielona okolica, bliskość terenów nad Wartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

1 890 zł44 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Os. Bohaterów II Wojny Światowej 32 (rataje). Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaroczyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane 2 pokojowe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym przy ul. Jaroczyńskiego -możliwość wynajęcia bez mebli- # lokalizacja # ul. Jaroczyńskiego 28a / Piątkowo / Poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawackiej

Strzeszyn,Poznań

1 900 zł57 m² 33,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 56,73 m2, położony na pierwszym piętrze w nowszym budynku mieszkalnym na Strzeszynie przy ul. Elżbiety Zawackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

2 290 zł90 m² 25,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, zlokalizowane w kamienicy z lat dwudziestych na drugim parterze; cztery niezależne pokoje (trzy bardzo duże i jeden mały),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wierzbięcice

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój położony w mieszkaniu w samym Centrum miasta przy ulicy Wierzbięcice 5, koło Nowego Rynku. Mieszkanie położone na 3 piętrze, w niskim, kameralnym budynku. Korzystny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w willowej części Wildy w Poznaniu. Przyjemna zielona okolica, bliskość terenów nad Wartą, kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczynek,Poznań

3 000 zł64 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Wam do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe, położone na poznańskim Górczynie przy ul. Kazimierza Jarochowskiego. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko tramwajów i autobusów, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania położonego spokojnej okolicy, w budynku Chartowo Tower. Ochrona i recepcja w budynku 24h! Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łazienna

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unii Lubelskiej

Malta,Poznań

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowane, przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 na 1 piętrze, zlokalizowane na spokojnym osiedlu Unii Lubelskiej na Ratajach. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 mkw. Nieruchomość znajduje się w budynku mieszkalnym Wechta z całodobową ochroną w doskonałej lokalizacji, przy szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

1 750 zł28 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 3. piętrze w bloku na popularnym os. Batorego w Poznaniu. Mieszkanie zostało odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł22 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 22 m2 w zrewitalizowanej kamienicy, 3 piętro z windą, po totalnym generalnym remoncie. Ciche (okna wychodzą na dziedziniec). Kilka minut pieszo do Starego Rynku i parkingu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilczy Młyn,Poznań

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój do wynajęcia od zaraz. Pokój w domku jednorodzinnym znajdującym się na osiedlu Wilczy Młyn pokój jest umeblowany dostęp do aneksu kuchennego lodówka płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

4 500 zł120 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 120 m2, przy ulicy Rolnej w Poznaniu. To przestrzeń stworzona z myślą o osobach, które cenią połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam Wam do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe, położone na poznańskim Piątkowie przy ul. Królewskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

2 200 zł48 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Agent prowadzący ofertę. Polecam do wynajęcia mieszkanie o pow. 48,10m2 położone w kompleksie mieszkaniowym Agrobexu przy ul. Wilczak. Nieruchomość położona na II piętrze, jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Zapraszam po inne oferty! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki położonej w sercu Poznania - w klimatycznej dzielnicy Jeżyce. Powierzchnia: ok. 26 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia mieszkanie w kamienicy przy ul. Jana Matejki przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką. Mieszkanie jest ciche, jasne i znajduje się w zabytkowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bez prowizji dla biura! *** Pragniesz zamieszkać w jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania z doskonałym dostępem do infrastruktury i komunikacji miejskiej? Zapraszam do serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Winiary,Poznań

5 200 zł98 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort i świetną lokalizację. Zaprojektowane z dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórze

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w nowszym budynku przy ul.Zagórze 2 tuż nad Wartą. Z jednego pokoju oraz kuchni widok na Wartę. Powierzchnia całkowita 52,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. Lokalizacja: ul. Bukowska 11a blisko skrzyżowania z ulicą Roosevelta, na przeciwko wejścia na Targi Poznańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

4 600 zł104 m² 460 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, przestronny apartament na nowoczesnym osiedlu Ekspozycja południowo-zachodnia | Klimatyzacja | Garaż | winogrady/naramowice | 2 min do tramwaju | Blisko Cytadeli Przestronny i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 900 zł37 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania o pow. ok. 38 m , zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Marcelińskiej 87b, w odległości 130 m od skrzyżowania ulic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

 

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

3 200 zł160 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest wolne od zaraz Biuro nieruchomości poleca do najmu mieszkanie dwupoziomowe w nowszym budynku przy ul. Zagórze 2 ( tuż nad Wartą ). W budynku na 3 piętrze z windą. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Jeżyce,Poznań

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia ładne, słoneczne mieszkanie, po kapitalnym remoncie, położone w kameralnym, niskim bloku na Ogrodach ( dzielnica administracyjna Jeżyce) przy ul. Pięknej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem oferty najmu jest 2-pokojowe mieszkanie wykończone wysokim standardzie, w nowym budynku przy ul. Rembertowskiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni 47 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 800 zł19 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki - Poznań, wilda, ul. Wierzbięcice Do wynajęcia nowa, świeżo po remoncie kawalerka o powierzchni 23 m , zlokalizowana w sercu Poznania - na Wildzie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam!zadzwoń 1600,- Polecam: kameralne 2 pokoje nad Wartą! ważne! uwaga mieszkanie przeznaczone dla singli lub pary bez dzieci, akceptowane zwierzęta! Do najmu posiadamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

2 190 zł44 m² 49,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań - Jeżyce - Kościelna - mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, o powierzchni 44 m2, - w budynku w drugiej linii zabudowy - cicho! - 2 oddzielne pokoje + kuchnia ( wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dalemińska

Naramowice,Poznań

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz lokum z pięknym tarasem? Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w samym sercu zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł32 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka/31,79m2/centrum/tramwaj/osobna kuchnia Witam, nazywam się i mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania znajdującego się blisko ścisłego centrum Poznania na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadolnik

Główna,Poznań

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, w pełni umeblowana kawalerka na 1 piętrze niskiego bloku z windą nikt wcześniej w niej nie mieszkał. Mieszkanie jest bardzo funkcionalne, posiada przestronny balkon oraz dużą,.