dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergera

Wilda,Poznań

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament/18 m2 taras/2x garaż/klimatyzacja/komórka lokatorska Szukasz miejsca, które łączy styl, funkcjonalność i prestiżową lokalizację? Mamy coś wyjątkowego nowiutki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe przy ul. Bukowej 8 w Poznaniu (wilda/dębiec). Południowa część Poznania, szybki dojazd do A2 i S11. Nieruchomość znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taczaka

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w bardzo dobrym standardzie, kompletnie umeblowane,położone w samym Centrum Miasta, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznaj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kosińskiego 27, na poznańskiej Wildzie miejscu, które łączy w sobie urok historycznych kamienic oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! Mieszkanie dostępne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy (ul. Piotra Wawrzyniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyposażone i umeblowane mieszkanie w kompleksie Atanera pod nazwą "pasaż Jeżycki" na poznańskich Jeżycach na ul. Dąbrowskiego 75. Budynek chroniony całodobowo z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Marzysz o własnym kącie blisko uczelni i z dobrym internetem? Ta kawalerka na Łazarzu to strzał w dziesiątkę! Idealna dla studentów, którzy cenią komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

2 200 zł47 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w spokojnej okolicy czeka na spokojnych (niepalących) najemców. Zamieszkaj w trzypokojowym mieszkaniu o powierzchni niespełna 47 m na spokojnym Os. Pod Lipami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach, przy ul. Karpia. Powierzchnia 48m2 obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, hol. Wszystkie pomieszczenia niezależne Mieszkanie umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę o powierzchni 35m2 na 1 piętrze w kamienicy przy ul.Poznańskiej 50. Mieszkanie znajduje się w sercu Jeżyc, z widokiem na zielone patio od zachodniej strony, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 700 zł67 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 66,7 m2, położonego na 10. piętrze w wysokim bloku na Osiedlu Wichrowe Wzgórze. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 *nieruchomości* Powierzchnia 21m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe *lokalizacja* Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Rataje,Poznań

1 900 zł49 m² 38,93 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostepne od 01.07. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, położone na Os. Czecha (rataje), w wysokim budynku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, z jednego z pokoi wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 500 zł57 m² 43,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 20 maja br. Zamieszkaj od zaraz na naramowicach obok łąk nadwarciańskich! Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, miejscem parkingowym w podziemnej hali garażowej - Poznań przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Grunwald,Poznań

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najmu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 w niewielkiej kamienicy na Górczynie, nieopodal pętli tramwajowej. W skład mieszkania wchodzi: przestronna, widna kuchnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10 m2, o niezależnym układzie pomieszczeń, z balkonem, doskonale położone na 2 piętrze budynku, osiedle Orła Białego 71 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołkowyska

Rataje,Poznań

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowo powstałej inwestycji atal Malta przy ulicy Wołkowyskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

2 000 zł27 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka w prestiżowej kamienicy z windą przy ulicy Chełmońskiego. Mieszkanie dostępne od zaraz! P O W I E R Z C H N I A Na powierzchnię 26,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

4 200 zł85 m² 49,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, ekskluzywnego apartamentu zlokalizowanego w samym centrum Poznania. Położenie Kamienica za teatrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka z balkonem, w pełni umeblowana, gotowa do wynajmu od 17 maja. W kuchni nowa lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 650 zł44 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżyce | 2 pokoje | 44 m | Kamienica po rewitalizacji | Cicho i zielono | 0% prowizji Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Zapraszam po kolejne oferty. Do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie z balkonem i miejscem w hali garażowej, zlokalizowane przy ul. Bukowskiej 18 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa, w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka, cicha, słoneczna, blisko centrum, przy ul. Chociszewskiego. Bezpłatny parking dla mieszkańców. Kawalerka powierzchnia 30m2,po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dla 1 lub 2 niepalących osób (zapraszamy ze zwierzakami) częściowo umeblowana kawalerka z balkonem, piwnicą i parkingiem. Os. Batorego nowa część. (ul.Postawska/Umultowska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 199 zł52 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta najmu pięknego apartamentu w sąsiedztwie Starego Browaru. Apartament wchodzi w skład maraton gardens - kompleksu sześciu eleganckich apartamentowców w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 610 zł27 m² 59,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 *nieruchomość* Powierzchnia 27 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe *lokalizacja* Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chlebowa

Zawady,Poznań

2 650 zł46 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Widne, ciepłe w spokojnej okoliocy, w bezpośrednim otoczeniu takich atrakcji jak jezioro maltańskie, termy maltańskie, zoo oraz obiekty związane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegolewskich

Św. Łazarz,Poznań

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie. Lokalizacja: ulica Niegolewskich 17 w Poznaniu. Obok kamienicy przystanek autobusowy i tramwajowy (głogowska), dworzec pkp oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą wynajmu świeżo wyremontowanego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Poznania przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł25 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Numer telefonu:   . Możliwość wynajęcia od zaraz. Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 25,1m2. IV piętro (budynek posiada windę). Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

2 300 zł63 m² 36,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Polecam na wynajem 2 pokojowy lokal mieszkalny, usytuowany na 3 (ostatnim) piętrze kamienicy na Jeżycach, przy ul. Prusa (tuż przy skrzyżowaniu z ul. Słowackiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słupska

Smochowice,Poznań

1 850 zł25 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty do 15 maja 2025r.! Jeśli cenisz życie miejskie i jednocześnie lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody, to oznacza, że znalazłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 450 zł31 m² 46,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze nowszego bloku przy ul. Rataje, tuż przy Rondzie Starołęka. Mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kosińskiego

Wilda,Poznań

2 050 zł27 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka w świetnej lokalizacji, wilda, ul. Kosińskiego 20 *nieruchomość* Znajduje się na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kościelnej 19 w Poznaniu. To idealna propozycja dla rodziny lub pary, która ceni sobie wygodę, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Winogrady,Poznań

2 500 zł36 m² 69,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Poznania, znajdujące się w budynku Atanera przy ul. Kutrzeby. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 6.