dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Jeżyce,Poznań

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać w doskonałym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój, wygodę, bliskość do terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu kawalerkę z wydzieloną sypialnią położoną na poznańskim Łazarzu tuż przy samym Rynku Łazarskim- w kamienicy przy ul. Rynek Łazarski 4. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Ogrody,Poznań

2 190 zł50 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, wygodne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Około 50 m2. Aktualny stan mieszkania prezentują zdjęcia załączone do ogłoszenia. Najemca może doposażyć mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 2 stycznia 2025r. Nowe, w pełni wykończone 2 pok.+ miejsce parkingowe w hali podziemnej! Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ulicy Jasielskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Kawalerka z oddzielną sypialnią, z łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu bardzo fajne i funkcjonalne mieszkanie na parterze niskiego bloku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie 47,5 m2, po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 750 zł34 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z dużym balkonem na osiedlu zamkniętym w kompleksie Atanera przy ul. Katowickiej w cenie karnet na prywatny basen, z którego korzystają tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogileńska

Warszawskie,Poznań

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul.Mogileńskiej 10 w Poznaniu. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku na osiedlu zlokalizowanym blisko lasu i jeziora Malta. Dobry dojazd tramwajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł44 m² 45,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego i nowocześnie wykończonego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł52 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesne mieszkanie na ul. Garbary, poznań Lokalizacja: ul. Garbary, poznań Powierzchnia: 51,5 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Rok budowy: 2016 Opis nieruchomości: oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: szanowni Państwo, gorąco polecam uwadze. W naszej ofercie nowa pozycja - dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. ul. Międzyborska, niski, kolorowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 600 zł36 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie czeka na najemcę. Może to właśnie Ty poczujesz się tutaj jak w Domu? Układ (łącznie 35,5m2): - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbowa

Grobla,Poznań

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i komfortowa kawalerka w najlepszej lokalizacji! Ul. Wierzbowa 5 w Poznaniu, 600m od Rynku Starego Miasta i 3 min spacerem od Warty. : o mieszkaniu : - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

4 900 zł67 m² 73,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: poznań, ul. Bukowska 18, pomiędzy ulicami Bukowską i Grunwaldzką, w samym centrum Poznania znajduje się Bookowska 18, czyli inwestycja wypełniona miłością do literatury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

2 480 zł64 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Bolesława Śmiałego numer 3, budynek z windą, przed budynkiem liczne miejsca parkingowe, w okolicy cała infrastruktura handlowo-usługowa a także przystanki szybkiego tramwaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł63 m² 23,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem okazjonalny. Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką i wc na os. Jana III Sobieskiego. Blisko Kampus Morasko oraz pętla szybkiego tramwaju i przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesienna

Grunwald Północ,Poznań

2 400 zł37 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ul. Jesienna, grunwald Północ w Poznaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Rataje,Poznań

2 490 zł46 m² 54,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia na wysokim standardzie ? bingo! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy na wynajem kawalerkę o pow 32m2. znajdującą się na wysokim parterze w budownictwie na przy ulicy Przybyszewskiego. Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja miejska mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michała

Śródka,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do wynajęcia przy ulicy św. Michała. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2, wszystkie pomieszczenia niezależne, łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

2 000 zł44 m² 45,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia urządzone z gustem i klasą dwupokojowe mieszkanie przy ul. Wilczak 20 w Poznaniu. Usytuowane w przyjemnym otoczeniu, na zamkniętym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 390 zł27 m² 51,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna i przestronna kawalerka na os. Przyjaźni, winogrady - tuż przy szybkiej trasie tramwajowej (pst). : o mieszkaniu : - powierzchnia 27m2 - pokój (kanapa rozkładana, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 1 - pokojowe z prywatnym miejscem w hali garażowej. Lokalizacja - ul.Świerzawska 12A (obok Lasku Marcelińskiego) Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boczowska

Ławica,Poznań

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka w budynku wolnostojącym przy ul. Boczowskiej 11 w Poznaniu. . Możliwość wynajęcia kawalerki lub mieszkania 2-pokojowego. . Mieszkania mają wyposażone aneksy kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

2 490 zł36 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia ul. Limanowskiego, poznań Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Poznania, na Łazarzu, przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jeżyce,Poznań

3 450 zł69 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli marzysz o mieszkaniu w sercu Jeżyc, ale w zaciszu od miejskiego zgiełku, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo, przyjaźnie przyjmujemy tu także czworonożnych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem