dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 690 zł18 m² 93,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest jedna z pięciu mikro-kawalerek o pow. 18m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Dąbrowskiego 18. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Łazarz,Poznań

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z wydzieloną małą sypialnią (drugim pokojem z oknem) po generalnym remoncie, blisko centrum, w zadbanej kamienicy czeka na pierwszych najemców. Do wyboru mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnieźnieńska

Zawady,Poznań

2 300 zł55 m² 41,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zawady/główna, ul. Gnieźnieńska 11 pokoje 2 sypialnie + jasny salon z aneksem kuchennym Balkon od zacisznej, zielonej strony dziedzińca miejsce garażowe w hali pod budynkiem (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

4 750 zł66 m² 72,19 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard Z meblami! słoneczna loggia! 2 miejsce postojowe W hali garażowej! wolne od zaraz. Na wynajem przepiękny, 3-pokojowy apartament, o powierzchni 65,80 m2, ze słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 290 zł14 m² 92,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest jedna z pięciu mikro-kawalerek o pow. 14m2 usytuowana na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Dąbrowskiego 18. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwrotnicza

Grunwald,Poznań

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***bez prowizji dla biura*** Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze zrewitalizowanego budynku przy ul. Zwrotniczej w Poznaniu. Na powierzchnię 43 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana dla osób pracujących. pokoje (21 m2 z aneksem kuchennym i 9 m2 sypialnia) dwa balkony - przestronny w pokoju dziennym i nieco mniejszy przy sypialni świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierska

Grunwald,Poznań

2 500 zł50 m² 50,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem zlokalizowanego na poznańskim Grunwaldzie, bardzo blisko centrum to mieszkanie jest dla Ciebie. Nieruchomość znajduje się zaledwie 200 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przygraniczna

Smochowice,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu moją nową ofertę wynajmu inteligentnego apartamentu, położonego w Smochowicach przy ul. Przygranicznej. Nowy budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na poziomie 0 w podwórzu kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 49. Oferowany lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Dębiec,Poznań

1 799 zł51 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na zielonym Dębcu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 250 zł46 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 46 m2 na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Jeleniogórskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą i halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 450 zł13 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Pokój z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni 13m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, blisko centrum, w zadbanej kamienicy czeka na pierwszych najemców. Do wyboru mieszkanie na 2 piętrze i analogiczne na parterze. Oba z wejściem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2- pokojowego mieszkania z osobną garderobą na ul. Pobiedziska 16 na Os. Warszawskim. Mieszkanie znajduje się na 1 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania o o powierzchni 51m2 na poznańskich Jeżycach. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna - w sąsiedztwie Starego zoo oraz Zajezdni Poznań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Galla Anonima

Jeżyce,Poznań

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam, przytulną kawalerkę przy ulicy Galla Anonima (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (poddasze) w zadbanym budynku z lat 50-tych. Mieszkanie ciche, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku na Osiedlu Lecha w Poznaniu. Wszystkie pomieszczenia niezależne: salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Świetna lokalizacja, w centrum poznańskich Jeżyc, w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Polnej 31 (róg z ul.Jackowskiego). Lokal: na wynajem jasna i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Dzielnica Cesarska,Poznań

2 299 zł70 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na wynajem mieszkanie na Starym Mieście w Poznaniu w odnowionym budynku przy ul. Kościuszki 103, tuż przy ck zamek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 800 zł39 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, ale doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 500 zł27 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę z jasną kuchnią, położoną na osiedlu Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 000 zł12 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesny pokój na ul. Gwarnej. Piękne, klimatyczne mieszkania z pokojami na wynajem. Pokoje są : - nieprzechodnie, - zamykane na klucz, - całkowicie wyposażone w: łóżko, szafę, szafki, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Strzeszyn,Poznań

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem w dzielnicy Strzeszyn, blisko terenów zielonych i Jeziora Strzeszyńskiego? Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na południe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 800 zł48 m² 37,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na parterze, przy ul. Saperskiej (wilda), w budynku z 2007 roku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Sołacz,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną na parterze w VI-piętrowym apartamentowcu z 2021r. przy ul. Winiarskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 32m2 składają się: - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goethego

Strzeszynek,Poznań

2 590 zł67 m² 38,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w budynku z 2020 r. *Miejskie ogrzewanie *dwa odrębne balkony *67 m2, 1 piętro z widokiem na tereny zielone *miejsce parkingowe w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 100 zł26 m² 81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam do wynajmu kawalerkę z miejscem sypialnianym i miejscem postojowym o powierzchni 26 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 799 zł45 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka 3, niespełna 200 metrów od Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie po świeżo zakończonym kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 900 zł34 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na strzeżonym i kameralnym osiedlu Atanera przy ul. Międzychodzkiej na Grunwaldzie. Niskie bloki na tym osiedlu położone są z dala od hałasu głównych ulic, ale mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybaki

Stary Rynek,Poznań

2 300 zł41 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Robocza

Wilda,Poznań

1 999 zł27 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, kompaktowego mieszkania z balkonem? Cenisz sobie dobry dojazd do większości miejsc w Poznaniu, ale nie chcesz mieszkać w ścisłym centrum? Ta 27m2 kawalerka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 790 zł55 m² 50,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego wnętrza dla siebie i swojej rodziny? Lubisz nietuzinkowe i nieoczywiste rozwiązania? Marzysz o prywatnym tarasie na którym z przyjemnością odpoczniesz po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 890 zł48 m² 39,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam na wynajem umeblowane 2 pokoje z niezależną kuchnią w nowszym bloku z windą, zlokalizowanym w samym centrum Poznania, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo Północ,Poznań

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie 2-pok 42m2 Poznań Piątkowo Osiedle Batorego Polecam na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie (42 m2) z ładnym widokiem w bardzo dobrej lokalizacji na nowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Poznań

3 300 zł107 m² 30,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na wynajem lokal idealny zarówno na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Lokal wyróżnia się wspaniałą lokalizacją. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2- pokojowego mieszkania na ul. Pobiedziska 16 na Os. Warszawskim. Mieszkanie znajduje się na 1 z 4 pięter, ma sporą loggię oraz pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

1 850 zł39 m² 47,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. poleca do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 39 m2. W dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Os. Przyjaźni 4 (winogrady) *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *lokal o powierzchni 47,6 m2 składa się z salonu, 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz oryginalnego mieszkania z duszą? Czujesz się dobrze w nowoczesnych wykończeniach połączonych z historią starej kamienicy? Bingo! To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 przy ul. Wagrowskiej 12 w Poznaniu (osiedle znajduje się pomiędzy rondami Starołęka i Żegrze). W sąsiedztwie.