Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Lodowa, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

  • 200 000 zł
  • 14,35 m²
  • 13 937,28 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Meller

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Lodowa, Łazarz, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

200 000 zł

14,35 m²

13 937,28 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

200 000 zł 14,35 m² 13 937,28 zł/m²

Piętro:
suterena/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

suterena/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka na sprzedaż
  • Cena: 200 000 zł (13 937,28 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 14,35 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 1950
  • Rozkład mieszkania: suterena/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 350 zł
  • Media: opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Keller Williams, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: KW508914

Lokalizacja

Opis nieruchomości

STYLOWE STUDIO NA ŁAZARZU | UL. LODOWA | NOWOCZESNY DESIGN
Szukasz miejsca, które łączy niepowtarzalny klimat poznańskiego Łazarza z nowoczesną funkcjonalnością?
A może szukasz pewnej inwestycji w dzielnicy, która stała się symbolem miejskiego prestiżu?
To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę, wysoką jakość architektury i lokalizację, w której wszystko jest pod ręką. (...)

Agent

Marcin Meller

535 353...

535 353 193

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Meller

535 353...

535 353 193

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości