Mikrokawalerka, ul. Azaliowa

Azaliowa, Dębiec, Poznań, wielkopolskie

  • 1 850 zł
  • 19,80 m²
  • 93,43 zł/m²

Zdjęcie

Ania Duda

Skontaktuj się

Mikrokawalerka, ul. Azaliowa

Azaliowa, Dębiec, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 850 zł

19,80 m²

93,43 zł/m²

Mikrokawalerka, ul. Azaliowa

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 850 zł 19,80 m² 93,43 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 500 zł

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mikrokawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 850 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 19,80 m², 1 pokój (np. dla studenta); stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1960 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2 500 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: własne
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: Koncept - Pro, zaktualizowane: 14.05.2026

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem kompaktowa kawalerka Poznań, ul. Azaliowa (Dębiec)

Szukasz miejsca, gdzie zapach nowości miesza się z klimatem solidnej architektury z cegły? Mam dla Ciebie kompaktowe, genialnie rozplanowane studio, które właśnie przeszło generalny remont. Wszystko - od instalacji po meble - jest fabrycznie nowe i czeka na pierwszego mieszkańca.

DLACZEGO WARTO TU ZAMIESZKAĆ?

WYSOKI STANDARD I KOMPLETNE AGD: Zapomnij o starych sprzętach. (...)

Agent

Ania Duda

797 816...

797 816 817

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.