Mieszkanie, ul. Kosińskiego

Kosińskiego, Wilda, Poznań, wielkopolskie

  • 465 000 zł
  • 33,95 m²
  • 13 696,61 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Ciszewski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kosińskiego

Kosińskiego, Wilda, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

465 000 zł

33,95 m²

13 696,61 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kosińskiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

465 000 zł 33,95 m² 13 696,61 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1910
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1910

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 465 000 zł (13 696,61 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 33,95 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe, drewniane
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1910
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4
  • Czynsz: 490 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: IMMO HOUSE, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3187/11661/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wilda | klimatyczne 2 pokoje po rewitalizacji | gotowe do wejścia | widok na centrum

Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu od razu chce się wracać. To mieszkanie przy ul. Kosińskiego na Wildzie ma dokładnie ten klimat. Niecałe 34 m² świetnie zaprojektowanej przestrzeni w zrewitalizowanej kamienicy z 2020 roku nowoczesnej technicznie, ale z zachowanym charakterem i miejskim klimatem, którego nie da się odtworzyć w nowym budownictwie. (...)

Agent

Marcin Ciszewski

790 893...

790 893 353

790 893 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

790 893...

790 893 353

790 893 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.