Mieszkanie, ul. Sielawy

Sielawy, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

  • 475 000 zł
  • 39,42 m²
  • 12 049,72 zł/m²

Zdjęcie

Michał Skowrońsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sielawy

Sielawy, Naramowice, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

475 000 zł

39,42 m²

12 049,72 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sielawy

Zaktualizowane: 14 maja 2026

475 000 zł 39,42 m² 12 049,72 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 475 000 zł (12 049,72 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 39,42 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednostronne
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 450 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 2 Pokoje na Naramowicach Gotowe do Odbioru | ul. Sielawy

Szukasz mieszkania, które nie wymaga wielomiesięcznego oczekiwania na klucze? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania przy ul. Sielawy, sercu dynamicznie rozwijających się Naramowic.

Kluczowe Atuty Nieruchomości:

Powierzchnia: 39,42 m² idealnie zaplanowana przestrzeń, która łączy funkcjonalność z poczuciem przestronności. (...)

Agent

Michał Skowroński

690 515...

690 515 236

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Skowroński

690 515...

690 515 236

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl