Mieszkanie, ul. Górki

Górki, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

  • 2 500 zł
  • 50,43 m²
  • 49,57 zł/m²

Zdjęcie

Estera Szeląg

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górki

Górki, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 500 zł

50,43 m²

49,57 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górki

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 500 zł 50,43 m² 49,57 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/7
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

1/7

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 50,43 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2004
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/7
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: 800 zł
  • Media: ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN POZNAŃ KRAUTHOFERA, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 57-304

Lokalizacja

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 2 POKOJE NA WYNAJEM, BALKON, NOWE BUDOWNICTWO.

WGN Poznań Krauthofera oferuje na wynajem wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone w nowym budownictwie, na nowo wybudowanym osiedlu przy ul. Dmowskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w sprzęty AGD. Idealna propozycja dla singla, pary lub małżeństwa.
Sporym atutem mieszkania jest duży balkon, który doskonale sprawdzi się jako miejsce do relaksu. (...)

Agent

Estera Szeląg

666 613...

666 613 045

666 613 045

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości