Mieszkanie, ul. Górki

Górki, Górczyn, Poznań, wielkopolskie

  • 3 400 zł
  • 48,90 m²
  • 69,53 zł/m²

Zdjęcie

Paula Fórmaniak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Górki

Górki, Górczyn, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

3 400 zł

48,90 m²

69,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Górki

Zaktualizowane: 21 maja 2026

3 400 zł 48,90 m² 69,53 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
7 000 zł

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

7 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 48,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1935 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek 22 m²
  • Opłaty uzupełniające: 639 zł, kaucja: 7 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 87,71 kWh/m² na rok; końcową (EK): 114,31 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 126,44 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,026 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony