Apartament, ul. Karpia
Karpia, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
- 2 350 zł
- 47 m²
- 50 zł/m²
Wioletta Błaszcz...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Karpia
Karpia, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Apartament, ul. Karpia
Zaktualizowane: 7 maja 2026
2 350 zł 47 m² 50 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
2
tak
wysoki standard
3 500 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
3 500 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 350 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 47 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
- Budynek: apartamentowiec
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: 930 zł, kaucja: 3 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: WIOLETTA BŁASZCZYK WB NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 07.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Karpia 25, Naramowice, Poznań, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych
- cicho
Opis nieruchomości
Szukasz komfortowego mieszkania w Poznaniu?
Mieszkanie wolne od zaraz, przygotowywane pod kolejnego Najemcę!
Polecam do wynajęcia ładne mieszkanie z dwoma samodzielnymi pokojami i miejscem postojowym w hali garażowej Naramowice ul. Karpia oraz możliwością parkowania. na terenie przynależnym do budynku ( za szlabanem )