Apartament, ul. Wyspiańskiego

Wyspiańskiego, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

  • 1 200 000 zł
  • 59 m²
  • 20 338,98 zł/m²

Zdjęcie

Daria Dziwisz

Skontaktuj się

Apartament, ul. Wyspiańskiego

Wyspiańskiego, Grunwald, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

1 200 000 zł

59 m²

20 338,98 zł/m²

Apartament, ul. Wyspiańskiego

Zaktualizowane: 20 maja 2026

1 200 000 zł 59 m² 20 338,98 zł/m²

Dzień pokazowy

2026-05-26 | 16:30 - 17:30

Umów się i oglądaj swobodniej!

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Dzień pokazowy

26 maja 2026
od 16:30 do 17:30

Umów się i oglądaj swobodniej!

Dzień pokazowy

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 200 000 zł (20 338,98 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 59 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione, drewniane
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Czynsz: 1 200 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 1 kWh/m² na rok; końcową (EK): 1 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 1 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,2 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

REAL ESTATE 24 POZNAŃ | Apartament City Park Grunwald, Poznań | Prestiżowy standard przy MTP