Mieszkanie, ul. Rolna

Rolna, Wilda, Poznań, wielkopolskie

  • 649 000 zł
  • 64,80 m²
  • 10 015,43 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Orwat

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Rolna

Rolna, Wilda, Poznań, wielkopolskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

649 000 zł

64,80 m²

10 015,43 zł/m²

Mieszkanie, ul. Rolna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

649 000 zł 64,80 m² 10 015,43 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1938
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1938

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 649 000 zł (10 015,43 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 64,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1938 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, trójstronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 6 m²
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, z oknem
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
  • Źródło: biuro nieruchomości: 4 Kąty, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ładne, przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Rolnej. Dwa niezależne pokoje po ok. 20m2, duża łazienka z oknem oraz wanną, niezależna kuchnia z oknem z pełnym wyposażeniem agd.
Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione wszystkie instalacje. Okna pcv. Wystawa okien na trzy strony świata; wschód, południe i zachód. Z jednego z pokoi wyjście na obszerny balkon.
Do mieszkania przynależy piwnica ok. (...)

Agent

Dorota Orwat

502 263...

502 263 379

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości